سناتور ایالتی فرماندار را وادار می کند تا درباره نگهبان قسم خورده نیروهای انتظامی تحقیق کند


پس از آنکه گزارش WNYC/Gothamist نشان داد که ارتباط واضحی بین نیروی انتظامی نیویورک و پرسنل وجود دارد ، سناتور بروکلین ، زلنور میری ، فرماندار نیویورک از کتی هوچول خواست تا “از بین بردن” افراط گرایی متعهد شود. گروهی که اعضای آن را متهم می کنند که در آشوب های کنگره آمریکا نقش داشته است.

میری در نامه ای که روز جمعه به فرماندار ارسال کرد ، گروه شبه نظامی افراطی را الف نامید و از هوچول خواست تا روشن کند که چه مراحل برای تحقیق و شناسایی اعضای گروه در مقامات انتظامی و نظامی در این ایالت در حال انجام است.

مایری در این نامه می گوید: “نیویورکی ها باید مطمئن باشند کسانی که وظیفه حفاظت از جامعه ما را بر عهده دارند با افراط گرایی و ناسیونالیسم شبه نظامی در تضاد هستند.”

سناتور به طور خاص ادوارد کیروز ، دستیار گارد نیویورک را شناسایی کرد ، نام او در گزارش عضویت هک شده از گروه آمده و به یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر شفافیت اینترنت ارسال شد. که هفته گذشته اطلاعات منتشر کرد

گارد نیویورک یک شبه نظامی دولتی است ، کی روش به فرماندار گزارش می دهد و همچنین کارمند غیرنظامی ارتش و نیروی دریایی ایالت نیویورک است. که بر 20000 پرسنل نظامی و نیروهای گارد در سراسر ایالت نظارت می کند.

کیروز در ایمیلی به WNYC/Gothamist اعتراف کرد که برای The Oath Keepers درخواست داده است ، اما گفت که او به طور فعال در سازمان مشارکت نداشت و هرگز در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نداشته است. گارد به توانایی خود در “استخدام از ارتش نیویورک اشاره دارد & گارد هوایی ، گارد ایالت نیویورک و USCG. [Coast Guard] یاور”

در پاسخ به نامه Myrie Hazel Crampton-Hays سخنگوی فرماندار هوچول تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوع مطرح شده توسط سناتورهای ایالتی و در حال بررسی آن است. “وضعیت در گارد نیویورک”

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول تحمل افراط گرایی و عدم تحمل نفرت را ندارد.”

کی روش بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه از Gothamist/WNYC همچنین دو افسر NYPD که به نظر می رسد برای پیوستن به نیروهای مسلح درخواست کرده اند ، شناسایی شد. در کنار اعضای مجری قانون گذشته و حال در سراسر ایالت.

شهردار نیویورک ، بیل دی بلاسیو ، گفت که هر افسری که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود ، شهردار در نمایشگاه برایان لرر WNYC روز جمعه گفت که این گروه های احتمالی را مورد بررسی قرار می دهد. اما او به شهر دستور نمی دهد که همه اعضای NYPD را از نظر روابط احتمالی افراطی بررسی کند.

دیدگاهتان را بنویسید