سلب اعتماد و اطمینان مردم به نظام جدید هدف دشمن است


به گزارش خبرنگار فارس از نیشابور، محمدرضا دبیری مدیرکل حراست استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان نیشابور که ظهر امروز در سالن شهید عابد فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب می گذرد، تهدیدات گسترده ای از سوی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود داشت که تجربه کردیم، اما به برکت رهبری امام خمینی (ره)، اقتدار ولایت و حضور مردم در میدان، دشمن شکست بزرگی را متحمل شد و ما همیشه در میدان پیروز بودیم.

وی تصریح کرد: تهدیدات دشمنان برای نظام هزینه زیادی داشت اما نظام قدرتمندانه و هوشمندانه به توطئه ها و تهدیدات آنها پاسخ داد و آنها را بیش از پیش منزوی کرد.

مدیرکل امنیتی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه امروز مبارزه با استکبار در عرصه های اطلاعاتی و میدانی در برخورد با سرویس های جاسوسی و نبرد میدانی با گروه های بیگانه ضد انقلاب بیشتر مطرح شده است، گفت: ماموریت های نیابتی رژیم

وزیر جنگ اقتصادی با استراتژی تشدید ساختار تحریم های ظالمانه و جنگ سایبری را از دیگر عرصه های مبارزه با دشمنان برشمرد و افزود: در حوزه سایبری تولید محتوا و ایجاد اختلال در امنیت ارتباطات و شبکه های مخابراتی از دسته دیگر تهدیدات هستند که باید با هوشیاری کامل انجام شود اما لازم است امنیت شبکه توسط مدیران به طور جدی پیگیری شود تا هدف گیری دشمنان کند شود.

وی گشایش جبهه های متعدد از نظام سلطه با رویکرد نبردهای ترکیبی و شبکه های اجتماعی با استفاده از توانمندی های رسانه ای را از دیگر اهداف دشمن برشمرد و تاکید کرد: این گام ها و همه اقدامات در جهت تشدید مسائل داخلی و ایجاد بی ثباتی در کشور است.

مدیرکل امنیتی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن برای رسیدن به اهداف خود از هر نوع هجمه ای استفاده می کند، تصریح کرد: برای مقابله با هجمه دشمن نباید اجازه دهیم اسکله های مذهبی ما تضعیف شود چرا که اگر این اتفاق بیفتد، در حوزه های دیگر از جمله اقتصادی، فرهنگی و غیره. آنها نیز تأثیر خواهند داشت.

دبیری اذعان داشت: دشمن در این ده سال امر به معروف و نهی از منکر مصادف با ایام عاشورا از تمام ظرفیت های رسانه ای خود برای تولید محتوایی با هدف تضعیف اعتقادات دینی و تقدیس فرهنگ عاشورا استفاده کرده تا به ایمان آسیب وارد کند. مردم در فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به مردم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همچنان درگیر تهدیدات بهداشتی در شیوع بیماری های عفونی از جمله سویه Omicron و سایر بیماری ها از جمله وبا، سرخک، تب دنگی و غیره از طریق کشورهای همسایه هستیم، اظهار داشت: ۶ مورد شهرهای ما یک کرونا قرمز هستند. لذا با توجه به شدت شیوع این بیماری، رعایت کامل رهنمودهای بهداشتی در برگزاری مراسم تعزیه حسینی با توجه به دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا و همکاری مجامع بهداشتی و درمانی و ناظران بهداشتی هیئات مذهبی. بدن اجباری است تا سلامت مردم به خطر نیفتد.

در پایان این جلسه احمد شفیع به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیشابور معرفی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید