سقوط چاه فاضلاب در ملکان جان ۲ نفر را گرفت – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، وحید شادی نیا گفت برو وی در جمع خبرنگاران گفت: عصر روز یکشنبه مردی ۵۶ ساله به دلیل انسداد احتمالی یا تعمیر لوله چاه زهکشی، مردی ۵۶ ساله به داخل چاه یکی از منازل شهر ملکان سقوط کرد.

وی افزود: پسر برادر این مرد که ۳۲ سال سن داشت نیز برای نجات عمویش تلاش کرد و در چاه افتاد و هر دو غرق شدند و جان باختند.

وی ادامه داد: یکی از همسایه های این مرد که ۳۵ ساله بود برای کمک به دو نفر قبلی به داخل چاه سقوط کرد. لوله گذاری به بیمارستان امام رضا (ع)آ) به تبریز اعزام شد.

شادی نیا گفت: مرد ۴۰ ساله ای که قصد کمک به افراد سقوط کرده در چاه را داشت مجروح و به بیمارستان فارابی ملکان منتقل شد که هم اکنون تحت نظر است و حال عمومی وی مساعد است.

حمل و نقل بیماران سکته مغزی با آمبولانس هوایی در تبریز

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی همچنین گفت: دو بیمار سکته مغزی با بالگرد اورژانس هوایی از مرند به بیمارستان امام رضا منتقل شدند.آ) به تبریز منتقل شدند.

شادی نیا تصریح کرد: با توجه به سکته مغزی دو بیمار مرندی و نیاز به خدمات تخصصی تیم اورژانس هوایی عازم مرند شد.

وی افزود: به منظور تسریع در ارائه خدمات و انجام اقدامات درمانی تخصصی تیپا ضمن فعال سازی کد ۷۲۴، دو بیمار حدود ۶۵ سال تحت مراقبت های پیش بیمارستانی کارشناسان به بیمارستان امام رضا (ع) اعزام شدند.آ) به تبریز منتقل شد.