سریعترین BMW M8 جهان را ببینید (فیلم)


شتاب شگفت انگیز BMW M8 از ​​موتور قدرتمندی ناشی می شود که به این خودروی اسپرت اجازه می دهد در ۲.۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. این خودرو بسیار سریع است، اما پایداری عالی و سواری بسیار نرمی در جاده دارد. در ادامه ویدیویی را مشاهده می کنید که یکی از سریع ترین و سریع ترین خودروهای جهان یعنی BMW M8 را به شما معرفی می کند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کاماپرس، بی ام و M8 از ​​موتور هشت سیلندر توربوشارژ دوقلو استفاده می کند که ۶۱۷ اسب بخار قدرت تولید می کند و به دلیل وزن سبک تر، حتی از فراری ۴۸۸ پیستا که ۷۱۰ اسب بخار قدرت دارد، شتاب بیشتری می گیرد. این خودرو در دو مدل کروک و هارد تاپ به فروش می رسد که هر دو به تجهیزات لوکس مجهز بوده و عملکرد منحصر به فردی دارند.

بی ام و M8 مجهز به ترمزهای سرامیکی M Carbon است که به گفته سازنده باعث کاهش وزن خودرو و قدرت ترمزگیری بهتری می شود. این خودرو با عملکرد بالا مجهز به یک موتور ۴.۴ لیتری هشت سیلندر است که ۶۱۷ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور در کنار یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک قرار می گیرد و سیستم چهار چرخ آن نیز بر پایه چرخ های عقب است و در صورت لزوم می تواند انتقال نیرو را به چرخ های جلو قطع کند.

ویدیوهای پربازدید را ببینید:

انتهای پیام

مربوط به: بی ام و

برای دسترسی سریعتر: