سردار فدوی: همه افتخارات کشور با حمایت مردم به دست آمد/ آمریکا همچنان نمی تواند اشتباه کند


به گزارش خبرگزاری فارس از پیشوا، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در مراسم گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد در شهرستان پیشوا در جمع مردم این استان اظهار داشت: ۱۵ خرداد ماه در شهرستان پیشوا حضور یافت.زیاد چه بسا چهره شیطان بزرگ در مقابل چهره انقلاب اسلامی باشد، اما قیامی که بر اساس آموزه های اسلامی و آثار آن است. یرزوی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی با پشتیبانی مردم برای غلبه بر هرگونه توطئه ادامه یافت.

وی گفت: همانطور که امام در سال ۵۸ قاطعانه فرمودند، آمریکا اکنون نیز پس از ۴۳ سال و با وجود تلاش‌های فراوان، هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، آمریکا و متحدانش نه تنها با تهاجم کامل به خاک ایران مخالفند. جبهه کفر و ظلم است، اما جریان کفر سال هاست که دنبال آن است، ما اقدامی در برابر آنها نمی کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود اینکه جبهه بی وفا از نظر تجهیزاتی پیشرفته است اما مقاومت مردم ایران باعث شده نتیجه نقشه ها و اقدامات جبهه کثیف ۱۸۰ درجه تغییر کند و به نفع ایران اسلامی باشد، در صورت ایجاد جبهه حق با نیت الهی و مردم کامل و درستکارند و بگذار اخلاص کار کند، خداوند ضمانت می کند که طرف حق پیروز است و قسمت شیطان و طرف باطل هرگز برنده نمی شوند.

فدوی افزود: مردم پیشوا در سال ۴۲ در حالی که امروز امکانات ارتباطی وجود نداشت و می دانستند پایان این جاده شهادت است، برای دفاع از اقتدار لباس پوشیدند. در ۴۳ سال گذشته، با وجود همه بدی ها، بیثان دنیا فقط مربوط به حرص و طمع آنها نیست برنیایناما همیشه در مقابل ایران اسلامی شکست خوردند و امروز به این شکست اعتراف کرده اند.

وی ادامه داد: تقوا و انجام تکالیف الهی باید روزانه بیشتر از روز قبل باشد، هر روز علم و فناوری ما افزایش می یابد و به نسبت وظایف ما سنگین می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: همه افسران باید برای انتقال ارزش های انقلاب از نسلی به نسل دیگر برنامه داشته باشند تا آیندگان بدانند در سال ۴۲ مردم . گامی مبتنی بر اعتقادات دینی. دفاع از حرم در بین مردم پیشوا نیز متبلور شد و خاطرات بسیاری در تاریخ انقلاب به جای گذاشت.

فدوی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان به ذهن جوانان ما حمله کرده اند اما چون باطل هستند خداوند نقشه های آنها را خنثی کرده است البته ما نیز باید با اقدامات فرهنگی مناسب تلاش کنیم این توطئه ها را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: امروز همه افتخارات کشور با حمایت مردم محقق شده است و مطمئنا مشکلات اقتصادی کشور یا همان حمایت ها حل خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان افزود: از سال ۶۸ همه کارشناسان بر این باور بودند که این طرح اقتصادی که توسط دولت انجام می شود باید شکل بگیرد و این طرح، تگ موفقیت است.[ha kien sostnut min-nies.” Je[tie;u li nkunu nistg[u naqsmu l-pajji]از این تپه مهم[oljaimportanti

گفتنی است امروز و سخنرانی سردار فدوی با حضور مردم و مسئولان شهرستان پیشوا، اجتماع وارثان قیام ۱۵ خرداد در حرم مطهر حضرت جعفر بن موسی (ع) برگزار شد. . الکاظم (ع).

پایان پیام / ز / ی
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید