سربازان گمنام پاسدار آرمان های آخرین نفس هستند


به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در پیامی سالروز ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

متن پیام وزیر اطلاعات به شرح زیر است:

نام خداوند بخشنده

یکی از اصول حضرت امام (ره) اعتماد به حق و وعده الهی و بی اعتمادی به مستکبرین است.

رئیس عالی

سالروز قیام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) یادآور واقعه و فاجعه بزرگی است که قلب مسلمانان و آزادی خواهان جهان را متلاشی کرده است. همه برای همیشه گریه می کنند اما به خواست خداوند در سکان کشتی بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی که به دست رهبر فرزانه سپرده شده است، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را در دلهای پریشان و مصیبت زده ظرف فرو می نشاند تا نور تابناکی از پاکی ها باشد. اسلام محمد به درخشش در دنیای ناامیدی ادامه خواهد داد.

یقینا نهضت عظیم حیات امام گریان به پیکر ناتوان محرومان و مستضعفان جهان جان تازه ای بخشید و مسیر مقاومت را به آنان آموخت و بر مستکبران و ستمگران غلبه کرد و اسلام را به منزله سرلوحه قرار داد. تنها راه فرار از سقوط مظلوم.مکان. این جنبش طعم شیرینی استقلال و آزادی را به ملت های رها شده از سوی ستمگران چشید. به طوری که اکنون پس از مجاهدت های بی وقفه و تقدیس خون پاک شهدا، ناقوس مرگ استعمار و صهیونیسم غاصب به گوش و باور جهانیان رسیده و فردای آزاد و پرباری را در سایه ولایت الهی نوید می دهد.

سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد که ما را به یاد درس ولایت تا مرز شهادت می اندازد در پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج) -اعظم این ضایعه را به مسلمین و آزادی خواهان جهان تسلیت می گویم و از خداوند متعال تداوم این انقلاب شکوهمند را خواستارم.

سربازان عرصه گمنامی در پایگاه عظیم نبرد و جهاد با روح ملکوتی امام بزرگوار و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق می کنند تا آرمان ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را تا آخرین نفس حفظ کنند و نگذارند. از اطاعت رهبر فرزانه خود غافل شوند.

سید اسماعیل خطیب

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید