سامانه پیامکی مدیانا، بهترین روش برای ارتباط با مشتریان


احتمالا برای یک بار هم که شده کلمه بازاریابی پیامکی را شنیده اید. بازاریابی پیامکی یکی از انواع تبلیغات در دنیای مدرن است که امکان ارسال پیامک انبوه را برای بازار هدف هر کسب‌وکار و ارتباط با مشتریان آن فراهم می کند.

امروزه سامانه های پیامکی زیادی در کشور وجود دارد که خدمات ارسال پیامک های تبلیغاتی، ارسال پیامک های اطلاع رسانی، وب سرویس را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

مدیانا  یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سامانه های پیامکی در کشور است که ۲۰۰۰۰۰ کسب‌وکار کوچک و بزرگ برای دریافت خدمات پیامکی آن را انتخاب نموده اند.

از دلایل محبوبیت این سامانه می‌توان به پشتیبانی ۲۴ فنی و تخصصی، ارائه پنل پیامکی به صورت رایگان و همچنین ارائه سایر ابزارهای ارتباط با مشتری در یک پلتفرم اشاره کرد.

معرفی شرکت مدیانا  

مدیانا  از سال ۹۲ فعالیت خود را در حوزه اس ام اس آغاز نموده است این شرکت بیش از ۲۰۰۰۰۰ مشتری و هزاران نماینده فعال در سرتا سر کشور دارد. هدف اصلی این سامانه جلب رضایت مشتریان، پایین آوردن هزینه های بازاریابی پیامکی است تا به واسطه آن کاربران تجربه بهتری را از خدمات این سامانه داشته باشند وهمچنین تعامل راحت تری را صاحبان هر کسب‌ وکاری به واسطه ارسال پیامک با مشتریان خود تجربه کند. در سامانه مدیانا برای حفظ رضایت مشتریان، وبسایت و سامانه ای کاملا ساده طراحی شده تا بدون نیاز به داشتن تخصص ارسال پیامک در کسری از ثانیه صورت گیرد. رایگان بودن پنل پیامکی یکی از مهم ترین ویژگی های سامانه مدیانا است. مدیانا با پشتیبانی ۲۴ فنی و تخصصی نگرانی های کاربران را از ایجاد مشکل در هر ساعتی از شبانه روز برطرف می‌سازد.

امکانات سامانه پیامکی مدیانا  

وب سرویس پیامکی

اگر کسب‌ وکار شما دارای سایت است به طور حتم از اهمیت ارسال پیامک به مشتریان در اموری نظیر نام کاربری و عضویت، رمز یکبار مصرف، پیگیری سفارشات، خبرنامه پیامکی، اطلاع رسانی و … آگاه هستید. سامانه پیامکی مدیانا با قابلیت اتصال به تمامی سیستم های مدیریتی و نرم افزارها و همچنین بروزرسانی مداوم آن ها، افزونه های پیامکی مورد نیاز کاربران را به صورت رایگان در سایت در اختیار کاربران قرار می‌دهد. وب سرویس اس ام اس یک امکان کاربردی برای صاحبان سایت و اپلیکیشن ها است. از ویژگی های سامانه پیامکی مدیانا  وجود تیم فنی و حضور ۲۴ ساعته تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به مشکلات کاربران می‌باشد.

پیامک انبوه تبلیغاتی

یکی از کاربردهای اولیه و رایج سامانه پیامکی ارسال پیامک های تبلیغاتی است. شناسایی بازار هدف و تفکیک مخاطبین یکی از مهم ترین نیازهای هر نوع تبلیغات است. با بازاریابی پیامکی صاحبان کسب‌ وکار قادر خواهند بود تا بازار هدف کسب‌ وکار خود را انتخاب نمایند و پیامک های هدفمند ارسال نمایند. بانک مشاغل، ارسال پیامک بر اساس کدپستی، منطقه، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت و… از ویژگی های سامانه پیامکی برای ارسال پیامک هدفمند و انتخاب راحت تر مخاطبان است. با ارسال انبوه تبلیغاتی، طیف گسترده ای از افراد را با کسب‌کار خود آشنا کنید.

ارسال پیامک برای تعامل با مشتریان

در بازاریابی مدرن، مشتریان در اولویت کسب‌وکارها هستند، این مشتریان هستند که به یک نام و مجموعه هویت می‌بخشند از این رو حفظ ارتباط با مشتریان و تعامل مداوم با آن ها باید در سیاست کاری تمام کسب‌ وکارها قرار بگیرد. یکی از روش های حفظ تعامل و ارتباط با مشتریان سابق، ارسال پیامک به آن ها است این روش در مقایسه با سایر روش ها به صرفه  و موثرتر است. ارسال پیامک های اطلاع رسانی، ارسال کد تخفیف، نوبت دهی پیامکی، ارسال کارت ویزیت الکترونیک، برگزاری مسابقات پیامکی، منشی پیامکی و… از امکانات سامانه مدیانا  برای برقراری ارتباط با مشتریان است.

پیام صوتی

ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات یکی از مهم ترین نیازهای کسب‌وکارهایی است که از بازاریابی پیامکی برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. لیست سیاه مخابرات در واقع همان شماره های همراهی است که دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. با ارسال پیامک صوتی می‌توان از لیست سیاه عبور کرد و صدای کسب‌وکار خود را به طیف گسترده‌ای از افراد در سراسر کشور رساند.

دریافت نمایندگی پنل اس ام اس

کسب درآمد آنلاین بدون نیاز به سرمایه می‌تواند یک شغل دوم عالی برای تمامی مشاغل باشد. دریافت نمایندگی پنل اس ام اس نیز یک فرصت شغلی عالی است که امکان کسب درآمد از ارسال و دریافت پیامک، فروش پنل اس ام اس، فروش خطوط،تعرفه گذاری ارسال، امکان ایجاد زیر مجموعه و… را برای افراد فراهم می‌کند.

همین حالا برای دریافت پنل اختصاصی‌تان اقدام کنید!

حال که با ویژگی های مدیانا  به عنوان معتبر ترین سامانه پیامکی کشور آشنا شدید، بد نیست بدانید این سامانه تنها خدمات پیامکی ارائه نمیدهد و در یک پلتفرم تمامی ابزارهایی که یک کسب‌وکار برای ارتباط با مشتری به آن نیازمند است مانند تلفن ابری، ایمیل و… را در یک پلتفرم به کاربران خود نیز ارائه می‌دهد.اگر تصمیم دارید که بازاریابی پیامکی را برای کسب‌وکار خود آغاز کنید از طریق سایت ثبت نام و یا با مشاورین مدیانا  تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان این سامانه بهرمند شوید.
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیداین مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.