ساده ترین راه برای مدیریت پول


اخیراً با یکی از شگفت انگیزترین ابزارهای مالی روبرو شدم.

ای کاش این را زودتر یاد می گرفتم.

فقط حدود چهار ماه و نیم گذشته است. اما من هرگز احساس نمی کردم که اینقدر تحت کنترل هستم اما در عین حال رایگان بودن وقتی نوبت به پولی می رسد که دارم و چقدر می توانم برای آنچه می خواهم یا نیاز دارم هزینه کنم؟

منظورم این نیست که این ابزار پول باعث شد بفهمم که ثروتمند هستم.

فقط من را از خیلی چیزها رها کرد.

برای مبتدی ها در حالی که من در پس انداز خوب هستم من هنوز نمی دانم که آیا من عاقلانه پس انداز می کنم ، چقدر واقعاً دارم و چگونه می توانم آنچه را که باید برای رشد و تأمین آینده خود انجام دهم مدیریت کنم.

چیزی که من می خواهم این است که در اسرع وقت بازنشسته شوم. این را بدانید که درآمد غیرفعال دارید و به اندازه کافی برای پرداخت قبوض خود است. تا بتوانم با روزهایی که کار مورد علاقه ام را انجام می دهم بازی کنم. اگر چیزهایی که من دوست دارم پول بیشتری بدست آورند ، این عالی است. اگر اینطور نیست ، همینطور است.

من می خواهم هر چقدر که می خواهم داشته باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، تا آنجا که ممکن است زمان زیادی را با خانواده ام بگذرانم. عزیزانم را در یک تجربه فوق العاده قرار دهم. و در صورت لزوم در هر زمان به هر کسی کمک کنید.

اما من دقیقاً نمی دانم چه کاری انجام دهم و چگونه این کار را انجام دهم.

تا اینکه من در واقع به همه چیزهایی که داشتم نگاه کردم و از روش T. Harv Eker استفاده کردم.

اگر نام Harv را نشنیده اید ، توصیه می کنیم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید پول می تواند از جهات مختلف ریشه استرس باشد. هنگامی که تحت فشار قرار می گیرد تا در ضمیر ناخودآگاه بجوشد این منجر به اقدامات زیادی می شود که ما را در زندگی شادتر نمی کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را کاهش دهد. و به ما اجازه می دهد تا از فضای ذهنی جدید خود برای شروع مرحله بعدی در جستجوی خوشبختی استفاده کنیم. سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بیایید این کار را انجام دهیم – مشکلات پولی خود را حل کنید.

در ابتدا مشکل خواهد بود ممکن است دردناک باشد زمانی را به خاطر دارم که به سختی گوشت می خوردم و در بدهی کارت اعتباری غرق شده بودم. آخرین کاری که می خواهم انجام دهم این است که صورت حساب های بانکی خود را بررسی کنم.

حتی زمانی که شروع به کسب درآمد کافی کردم ، در مورد مانده بانک خود دو بار فکر نکردم. همچنین از نگاه دقیق به اعداد و اطلاع دقیق از آنچه در داخل و خارج می رود ، اجتناب می کنم.

همه چیز بهم ریخته است.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول هارو آشنا شدم.

ساده است اما عالی است. و اینجا می رویم بگذارید با شما به اشتراک بگذارم!

در اصل ، هارو می گوید همه باید شش حساب بانکی مختلف یا “شش بطری” داشته باشند ، همانطور که او آنها را می نامد.

آره، ششبه

افراد خردمند همه تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارند.

با داشتن شش حساب (یا ترجیحاً ده حساب) ، می توانید دقیقاً مشخص کنید چه پولی را نمی توانید لمس کنید. و چه چیزی می توانید سرمایه گذاری ، استفاده و هدیه کنید؟ می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا در بانک دیگری باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید شما باید به سه اصل ساده پایبند باشید. در مورد پول:

شما باید آن را بدست آورید ، پس انداز کنید ، رشد دهید.

وقتی می توانید پول خود را ببینید و دقیقاً بدانید که چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید تهیه کنید. شما بسیار مستقل خواهید بود زیرا می دانید که تصمیمات شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای کسب درآمد بدون توجه به میزان آن پیدا کرده اید (شاید 100 دلار ، شاید 100،000 دلار ، مهم نیست چقدر درآمد دارید. اما شما چهطور این را انجام میدهید؟ مدیریت کنید پول تو.) پس از همه کسورات مانند مالیات و غیره ، مبلغ خالص شما باقی می ماند. این اساساً است “حقوق خانه را ببرید”

این عدد بود که به شش کوزه مختلف تقسیم شد.

شش کوزه/حساب عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این کوزه دست نخورده است هرگز. تنها زمانی که اجازه دارید از این کوزه پول خارج کنید بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. یادتان باشد وقتی جوانتر بودید سالها پس انداز دارید. اما قدیمی تر زمانی که شما زمان کمتری نیز دارید. بنابراین در مورد آن سختگیر باشید. خود بزرگتر شما را دوست خواهد داشت.

خوب ، من دروغ گفتم. یک استثنا در این قانون وجود دارد. و این تنها زمانی است که به شما اجازه داده می شود با پول موجود در این کوزه کاری انجام دهید. اگر قرار است در مواردی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند سپرده های ثابت یا اوراق قرضه.

چون پول به هر حال آنجا می نشیند. ممکن است در برنامه های پیش بینی شده سریعتر رشد کند.

2. پس انداز طولانی مدت در هزینه یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

این شیشه ای است که هنگام خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیز دیگری که می خواهید استفاده می کنید ، که بسیار گران است. همچنین می توانید از این پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید. و برای این سرمایه گذاری ها شما می توانید خارج از منطقه بازگشت تضمینی ، به معنی چیزی که با ریسک همراه است ، اقدام کنید.

تا حدی ، LTSFS پولی است که برخلاف FFA شما می توانید “از دست بدهید” تا از دست بدهید.

اما البته ، با LTSFS خود هوشمند باشید و اگر می خواهید در چیزی سرمایه گذاری کنید که جهشی از ایمان را به دنبال دارد. فراموش نکنید که عملی و واقعیت محور باشید. همراه با شهود خوب

در صورتی که مجبور باشید پول زیادی را برای LTSFS خود خرج کنید و به شدت تمام شود. بیایید از ابتدا و دوباره شروع کنیم. از FFA ما هیچ پولی نگیرید.

هرگز.

3. ضرورت (55 درصد از حقوق خالص)

این یک حساب است که تمام هزینه های ماهانه ، اجاره ، وام مسکن ، صورتحساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … همین. خیلی راحت

اگر پول بیشتری دارید این بدان معناست که شما کمتر از 55 spend هزینه می کنید ، در صورت لزوم می توانید پنج حساب دیگر را تخصیص دهید. شخصاً مهم نیست چقدر پول دارم من دوست دارم آن را به FFA و LTSFS خود تقسیم کنم.

از تماشای آن رشدها لذت بردم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش ، به من گفتند افرادی که داستان های غیر داستانی می خوانند هفت برابر بیشتر از کسانی که فقط ادبیات داستانی می خوانند موفق ترند.

حالا مطمئن نیستم آیا “هفت برابر بیشتر” درست است؟ اما مطمئنم که حدیتی در این جمله وجود دارد.

در نهایت ، اگر کتاب غیر داستانی می خوانید. این بدان معناست که کتاب بر اساس حقایق است. و این بدان معناست که چیزی برای یادگیری و کاربرد وجود دارد.

و هنگام درخواست نتیجه را خواهید دید گاهی اوقات شکست می خورید اما شما یاد می گیرید و دوباره درخواست می دهید. و اگر تسلیم نشوید نتیجه را خواهید دید

در آن زمان من از این مزخرف یاد گرفتم در مقایسه با تئوری خیالی من می دانم که فقط کتاب های داستانی می خوانم. مستند رو نخوندم آنها کسلکننده هستند

اما من می خواهم موفق باشم بنابراین من سعی کردم

و از آن زمان من کتاب غیر داستانی نخوانده ام. وقتی بزرگ می شدم ، همیشه بینی ام در کتاب ها بود. بنابراین زمان تغییر داستان رسیده است.

درست است ، زندگی من تغییر کرده است. احساس می کنم باهوش ترم مطمئن تر من در حال یادگیری و استفاده هستم و کار می کند در حالی که من اینجا هستم همچنین در مورد خودسازی خواندم. برای توسعه بهترین مهارت های مقابله ای من باید یک زندگی شاد و بدون استرس داشته باشم.

بله ، نکته ای که من دریافت می کنم این است که تحصیلات مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق شوید بیایید آموزش خود را شروع کنیم.

کتاب بخرید ، در خانه درس بخوانید در سمینار شرکت کنید آنچه احساس می کنید آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید یاد بگیرید را ارائه می دهد.

اگر در یک ماه از تمام بودجه تحصیل خود استفاده نکنید ، مشکلی نیست ، به این معنی که افزایش می یابد. و می توانید برای اقلام بلیط بالاتر مربوط به یادگیری هزینه کنید ، مانند متفکران نخبه با عضویت سالانه بالا.

اگر احساس می کنید می توانید همه چیز را که می خواهید به صورت رایگان در اینترنت بیاموزید ، این 10٪ را برای حساب دیگری که مناسب می دانید اعمال کنید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

بله! بهترین صندوق تمام دوران این برای دلسوزی و مراقبت از خود است.

آیا می خواهید برای شام یک بطری شامپاین بنوشید؟ آن درمان آبگرم را می خواهید؟ اوه آن کیف دستی و/یا کفش … من عاشق بازی هستم.

اشتباه نکنید ، شما می دانید که چه هزینه ای می توانید در سفر خود بپردازید و بر این اساس هزینه کنید ، و بله ، اگر از آن استفاده نکنید ، افزایش می یابد. بنابراین می توانید با افزایش قیمت به طور کامل افراط کنید.

هتل پنج ستاره در تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست

6. دادن (5 درصد از حقوق خالص)

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت همه چیز انرژی است ، بنابراین اگر می خواهید کاری انجام دهید باید مقداری از دست بدهید یا بدهید. و ممکن است راه سخت را از دست بدهید یا آیا آن را آزادانه و از قلب خود می دهید؟

حساب شما هر ماه خالی است. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید از جریان خارج شود تا از جریان آن اطمینان حاصل شود.

اگر در موقعیتی هستید که باید به یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان خود کمک کنید. همیشه به دنبال این حساب باشید. به این ترتیب ، اگر مجبور باشید پول خود را بدهید ، از ناراحتی جلوگیری می کنید. “توان مالی” آنها را ندارد

هر چیزی در اینجا باید واگذار شود. بنابراین آن را ارائه دهید و در عمل بگویید: “این چیزی است که من باید بدهم.”

و بس! هر شش حساب. امیدوارم این موارد به اندازه من به شما کمک کنند. حالا بروید ، ذخیره کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را برای اشتیاق ، هدف و سود بررسی کنید.
اظهار نظر

اظهار نظردیدگاهتان را بنویسید