ساده ترین راه برای دریافت وام از بانک ها


بانک مرکزی در نظر دارد راهی را برای متقاضیان وام بانکی فراهم کند تا تسهیلات مورد نظر خود را به راحتی دریافت کنند. حمید آذرمند، مدیر تامین مالی زنجیره تولید بانک مرکزی با بیان اینکه این روش برای سهولت در دریافت وام با کارت های رفاهی اجرا می شود، گفت:

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کامپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کمپرس به نقل از اکو ایران، آذرمند با بیان اینکه بانک مرکزی سال گذشته دستورالعمل کارت رفاهی را به منظور تنوع بخشیدن به وثیقه ها و تسهیل شرایط وام به بانک ها ابلاغ کرد، اظهار داشت: در این راستا به بانک ها کمک می شود تا از این طریق به بانک ها کمک کنند. برنامه امسال بهبود این سیاست و گسترش دامنه آن است. بانک مرکزی در این دستورالعمل پیش بینی کرده است که خانواده با دریافت کارت رفاه، با وثیقه های متنوع و آسان تری تسهیلات مورد نظر را دریافت کند. به گفته آذرمند، از جمله این وثیقه ها، سهام عدالت، درآمد آتی خانوار و مستمری است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

نحوه دریافت وام با پاسخگویی به سهام عدالت

در چند روز گذشته سامانه ستاره مشخص شد که مشتریان می توانند با استفاده از این درگاه وام با ضمانت بورس و عدالت دریافت کنند. البته پیش از این بانک های تجاری و ملی به دارندگان کارت های اعتباری سهام عدالت به مبلغ ۷ میلیون تومان تسهیلات ارائه کردند. به گفته محسن خدابخش، عضو هیأت مدیره سازمان بورس، تاکنون ۳۵۰ هزار نفر از سهامداران عدالت با استفاده از سهام خود وام دریافت کرده اند.

افرادی که تمایل به دریافت تسهیلات از طریق سهام عدالت دارند به سامانه جامع اطلاعات مشتریان بازار سرمایه مراجعه و در آن ثبت نام کنند. در صورت انجام موفقیت آمیز فرآیند احراز هویت و نهایی شدن ثبت نام در سجام، متقاضیان جهت دریافت وام به نرم افزار بانک ملی ایران مراجعه و نسبت به دریافت وثیقه سهام عدالت اقدام نمایند.

انتهای پیام

مربوط به: بانک مرکزی

برای دسترسی سریعتر: