سابق کلی کلارکسون هنوز معتقد است که او یک مزرعه مونتانا خواهد گرفت.فقط با براندون بلک استاک تماس بگیرید ، “شما همه چیز را می دانید.”

او روز سه شنبه به TMZ گفت که شوهر بیگانه کلی کلارکسون به اشتباه تصور می کند که هنوز از مزرعه مونتانا جایی که در آنجا زندگی می کرد به او داده شده است.

بلک استوک 44 ساله در ویدئویی که در فرودگاه بین المللی لس آنجلس فیلمبرداری شده است ، تاکید کرد که قاضی دادگاه هنوز تصمیم نگرفته است که چه کسی باید دارایی 10.4 میلیون دلاری را جمع آوری کند ، هرچند کلارکسون. آزمایش.

بلک استاک استدلال کرد که مزرعه است با این حال ، قاضی به نفع او رای نداد.

کلارکسون از طرف خود از دادگاه خواسته بود که به او اجازه دهد مزرعه را بفروشد. چون هست “بار مالی” که او باید از آن مراقبت کند گفته می شود که او ماهانه 81000 دلار هزینه دارد.

به بلک استوک دستور داده شد که هزینه های خود را در آوریل 2021 شروع کند ، اما این مبلغ به 200،000 دلار در ماه که او از خواننده در ازدواج و حمایت از فرزند دریافت می کرد ، آسیب نمی رساند.

بلک استوک و کلارکسون در سال 2013 ازدواج کردند و در سال 2017 جدایی خود را اعلام کردند. خواننده “به خاطر تو” توسط دو فرزندشان ، ریور رز 6 ساله و پسر 5 ساله رمینگتون الکساندر ، حضانت اولیه را دریافت کرد. نوامبر 2020

طلاق جنجالی آنها همچنان ادامه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید