زیر چاقو مجلس سایپا و ایران خودرو


سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها موضوع جلسه امروز این کمیسیون را انتقاد جدی نمایندگان از وضعیت خودروهای تولید داخل با حضور مدیران دو خودروی اصلی کشور اعلام کرد. تولید کنندگان

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ روز اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس و به نقل از ایسنا، علی حدادی گفت: جلسه امروز کمیسیون به بررسی ایمنی و کیفیت خودروها و آمار تصادفات جاده ای اختصاص داشت. این دومین جلسه کمیسیون در این زمینه بود. در این جلسه وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیران ایران خودرو، سایپا، رئیس سازمان استاندارد و نیروی انتظامی حضور داشتند.

وی بیان کرد: در این جلسه نمایندگان سوالات و انتقادات زیادی در خصوص تولید دو خودروساز داخلی داشتند. همچنین به نارضایتی مردم و افزایش شکایات به دلیل نبود امنیت خودرو در برابر سرقت و کیفیت پایین خودروها اشاره شد. از آنجایی که نمایندگان از کیفیت و ایمنی خودروها در زمینه سرقت انتقاد داشتند، مقرر شد جلسات ادامه یابد تا وزیر راه و شهرسازی در جلسه حضور داشته باشد و در مورد ایمنی راه ها توضیحاتی ارائه کند و خودروسازان نیز گزارشی از فعالیت ها ارائه کنند. ارائه آینده برای ارتقای کیفیت و افزایش امنیت خودرو در برابر سرقت.

حدادی در ادامه توضیح داد: رئیس سازمان استاندارد نیز گزارشی از کیفیت خودرو و قطعات مربوطه ارائه کرد که مورد قبول نمایندگان قرار نگرفت. ما معتقدیم این سازمان باید اشراف، نظارت و اقدامات لازم را برای جلوگیری از تولید خودروهای بی کیفیت داشته باشد. وزیر صامت از برنامه دولت برای واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا خبر داد که اطلاعیه این واگذاری داده شد.

انتهای پیام

مربوط به: ایران خودروسایپا

برای دسترسی سریعتر: