زیرساخت های برق در خارج از کشور توسعه یابد/ لزوم ایجاد آبفا در جزیره – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا دشتی زاده عصر سه شنبه با وزیر نیرو دیدار کرد پرداخت گفت: جزیره ای پرداخت یکی از مراکز مهم و استراتژیک ایران اسلامی محسوب می شود که نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد.

وی افزود: راه اندازی آبفا یکی از خواسته های برحق و دیرینه مردم این جزیره، اقدام بسیار مناسب نمایندگان مردم بوشهر، گناوه، دیلم و پرداخت در شورای اسلامی انجام شد که جای تقدیر دارد.

فرماندار ویژه پرداخت وی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد برق پایدار در جزیره هستیم اما زیرساخت های برق جزیره نیاز به توسعه دارد.

دشتی زاده در پایان خاطرنشان کرد: نیروگاه ۳۰ مگاواتی در حال راه اندازی است که این پروژه مستلزم تزریق اعتبار مستمر است.

بازدید وزیر نیرو از پالایشگاه پرداخت

وی افزود: با هماهنگی انجام شده توسط نماینده مردم در شورای اسلامی و با حضور وزیر نیرو و استاندار بوشهر مکان فعلی تصفیه خانه فاضلاب پرداخت بازدیدی انجام شد و در این بازدید زیرساخت های ایجاد شده توسط وزارت نفت توسط معاونین وزیر مدیریت شد.

نماینده ارشد دولت در اداره ویژه پرداخت وی بیان کرد: به دلیل عدم تخصص در توزیع آب در جزیره شاهد هدر رفت آب در جزیره هستیم که این امر نیازمند ساماندهی موثر است.

دشتی زاده خاطرنشان کرد: ظرفیت انتقال آب به محدوده شهری مناسب است اما به دلیل عدم تخصصی بودن این مرکز شاهد مشکلاتی در توزیع هستیم که با حضور آبفا مشکلات توزیع حل خواهد شد.

وزیر نیرو برنامه های خود را در استان بوشهر از جزیره ادامه می دهد پرداخت وی از مسائل و مشکلات این جزیره بازدید و بررسی کرد.