زمین برای سرمایه گذاران معدن در سیستان و بلوچستان آماده شده است


به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، ایرج حسن پور امروز در نشست با مدیر و خبرنگاران خبرگزاری فارس در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان در چند حوزه از جمله صنعت و معدن دارای قابلیت های بالقوه ای است که باید تغییر کند. در واقع، استان رنگین کمان و گنجی پنهان است که باید شکوفا شود.

این مقام مسئول با اشاره به تمایل سرمایه گذاران بومی و غیر بومی برای فعالیت در سیستان و بلوچستان گفت: تمایل بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در حوزه معدن وجود دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت افزود: در حوزه صنعت کارهای زیادی انجام شده و بسیاری از محصولاتی که در استان وجود دارد از جمله سیمان، کاشی و سرامیک صادر می شود.

وی ادامه داد: این استان به دلیل همجواری با کشورهای پاکستان و افغانستان در زمینه تجارت فرامرزی نیز فعالیت های بسیار خوبی دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال علاوه بر مرز میرجاوه، از طریق مرز ریمدان نیز میزبان زائران پاکستانی در مراسم اربعین امام حسین (ع) خواهیم بود.

حسن پور همچنین از اطلاع رسانی خبرنگاران فارس در خصوص فعالیت های سازمان صنعت، معدن و تجارت تشکر کرد و گفت: فارس رسانه ای متعهد، صادق و شفاف است.

وی بر تعامل بیشتر و ارتباط مستمر در حوزه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت با خبرنگاران فارس در استان تاکید کرد.

انتهای پیام/ ۳۱۳۹
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید