زامیاد از پیکاپ کارون رونمایی خواهد کرد


شرکت زامیاد خودروی پیکاپ جدید به نام کارون را به زودی ارائه خواهد کرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار خودرو، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، زامیاد یکی از زیرمجموعه‌های سایپا برای عرضه خودرو پیکاپ تلاش می‌کند و درصدد ارائه زامیاد کارون به بازار است که در ادامه مشخصات این محصول جدید بررسی خواهد شد.

پیکاپ کارون را زامیاد با همکاری مشترک شرکت چینی فودای عرضه می‌کند که نسخه‌ای دوکابین از زامیادپادراپلاس است. این محصول جدید در مرحله تست‌های فنی و مجوز قرار دارد و همین امسال روانه بازار خواهد شد.

این محصول جدید زامیاد از لحاظ ظاهر طراحی ساده‌ای دارد و شباهت‌هایی به پادراپلاس دارد. بدنه و شاسی الگوی ساده‌ای دارد که بدنه آن مکعبی شکل است و چراغ‌ها آرایش منظمی دارند. همچنین کابین این محصول نیز جزئیات بسیار زیادی ندارد مثلا فرمان فاقد دکمه‌های کنترلی است و تنها یک ضبط دیجیتال ساده دارد. طراحی این کابین شباهت بسیاری با تویوتا لندکروز سری ۷۰ دارد.

از لحاظ فنی نمای جلوی این محصول شبیه به پادراپلاس است ولی طراحی عقب آن جزئیات دیگری نیز دارد. از مشخصات دیگر این خودرو جدید می‌توان به پیشرانه ۲.۴ لیتری ۴جی۶۹ با ۹۴ اسب بخار قدرت و ۱۸۷ نیوتن‌متر گشتاور، پیشرانه ام ۲۴، موتور ۲۳۸۹ سی‌سی، و گیربکس پنج سرعته دستی را نام برد. کارون همچنین دارای استاندارد یورو۵ نیز هست.

از آنجایی که پادراپلاس در حال حاضر حدود ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارد احتمال می‌رود زامیاد کارون با قیمتی بین ۵۵۰ تا ۶۵۰ میلیون تومان ارائه شود.

انتهای پیام

مرتبط با : زامیادسایپا

برای دسترسی سریع‌تر: