ریک روبین با نیل اشتراوس کتابی درباره خلاقیت نوشت.ریک روبین ، تهیه کننده موسیقی برنده جایزه گرمی کسانی که با Beastie Boys و Metallica تا Johnny Cash کار کرده اند ، برای ناشران کتاب هایی درباره خلاقیت می خرند. این منبع فقط به صفحه شش گفت.

خودی ها می گویند این کتاب با همکاری نیل اشتراوس نوشته شده است.

اشتراوس دارای کتابهایی است که برای مرلین منسون ، متلی کری ، دیو ناوارو ، کوین هارت و برادران جوناس و دیگران نوشته شده است.

او همچنین نویسنده آهنگ مشهور پیکاپ “The Game” در سال 2005 بود ، اما سپس “حقیقت: کتابی ناخوشایند درباره روابط” را برای پیگیری نوشت.

این اولین کتاب روبین با ریش اسرار آمیز و حماسی خواهد بود. او قبلاً موضوع کتابهایی از جمله “ریک روبین: در استودیو” و “مردان پشت دف جم” بوده است.

روبین به تازگی با پادشاه کریس جریکو ، خواننده اصلی گروه Fozzy ، در پادکست خود “Talk Is Jericho” درباره همکاری با افسانه کشور Cash صحبت کرده است. شامل گروه هایی مانند Red Hot Chili Peppers ، AC/DC ، Black Sabbath و موارد دیگر می باشد.

وی پس از ملاقات با کش در سال 1993 به جریکو درباره احیای حرفه ای وی گفت: “همانطور که با او ملاقات کردم ، او توسط دو اردوگاه اخراج شد. او در یک سینمای کوچک بازی می کند. و او به نسل قدیمی تر سقوط کرد. ”

روبین گفت حافظه نهان او در آن زمان “اعتماد به نفس خود را از دست داد” ، و افزود: “او احساس کرد که چیزی برای از دست دادن ندارد” ، که به پیشنهاد تهیه کنندگان برای ضبط یک آلبوم بازگشتی است. روبین کش را متقاعد کرد که آلبوم را در استودیوی خانگی خود ضبط کند. و بعداً حافظه پنهان را بیرون آورد تا در مکان های موسیقی موسیقی اجرا کند. و جشنواره های موسیقی مانند Viper Room و SXSW.

روبین به جریکو گفت: “بیشتر هنرمندانی که در آن زمان تولید کردم هنرمندان جوان بودند. معمولاً هنرمند اولین آلبوم… من فقط فکر کردم جالب است که آنچه را که ما با هنرمندان جدید و بالغ انجام می دهیم – هنرمندان بالغ و هنرمندان بالغ که ممکن است به طور کامل درگیر نباشند – جالب باشد ، و من فکر کردم ، “خوب ، در حال حاضر خوب است؟ اما چه کسی مدتهاست کار بزرگی انجام نداده است؟ ‘”

او گفت: “اولین کسی که به ذهنم رسید جانی کش بود … بنابراین برای بازیگری عالی و پتانسیل عالی مناسب بود. اما خیلی وقت بود که عالی نبود. در معرض دید عموم”

روبین از طرفداران کشتی و حامی کشتی کوهستانی اسموکی است. او همچنین در مجموعه مستند پل مک کارتنی در هولو “مک کارتنی 3 ، 2 ، 1” کار کرد.

نماینده روبین در مورد کتاب به ما برنگشت.

دیدگاهتان را بنویسید