ریک بیلس یک فروشگاه مکزیکی معمولی در محله Flatiron افتتاح می کند.


به نظر می رسید ریک بیلس دوستدار غذای مکزیکی برای همیشه مشهور خواهد بود ، نمایش PBS که او را در وهله اول جلب کرد. غذای مکزیکی بپزیددر سال 1978 پخش شد ، اگرچه سرآشپز یک امپراتوری کوچک در شیکاگو ساخت. و به دلیل کتابهای آشپزی زیاد در سطح ملی شناخته می شود. بسته بندی مواد غذایی با نام تجاری Frontera ظاهر تلویزیونی و یک بنیاد خیریه ، او تا به حال رستورانی در شهر نیویورک نداشته است.

Tortazo ، که حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون پارک افتتاح شد ، ساختمان شکافی با رنگ روشن ، جادار و سریع است که در برج معروف ویلیس برج بیلیس به همین نام ساخته شده است. بیشتر منطقه در برادوی است ، جایی که Tortazo در خیابان موقعیت حساس دارد. بنابراین بهتر است قبل از فرا رسیدن زمستان به اینجا بیایید. (یا در یک شب بارانی.) Tortazo هفته گذشته مجوز الکل دریافت کرد ، و “de las casa” mezcal flight margarita (18 تا 36 دلار) شامل آبجو و شراب در یک بطری است. و قوطی ها کافی است

NoMad Tortazo مانند رستوران خواهر خود در شیکاگو ، با ترتا ، ساندویچ های مکزیکی که روی رول های تلرای لطیف سرو می شوند ، لنگر انداخته است. (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) با لوبیا سیاه مسواک زده و روی پلانچ تفت می دهید. موضوع اصلی در این دسته ، مرغ ترد میلنسای Bayless است ، پر از چاشنی آبدار و مقدار زیادی ژالاپنو. همچنین Torta کوبا با قسمت پشتی گوشت خوک دودی ، بیکن و پنیر جک ، Conchinita Pibil با شانه خوک و آبگوشت پاسیلا برای غوطه ور شدن وجود دارد. و گزینه های گیاهخواری که شامل قارچ کبابی و پنیر بز است.

تورتیلا آرد با استیک Tortazo و قارچ Quesadilla قارچ ظاهر می شود ، یک غذای خوشمزه و خوب پخته شده که اشتیاق خاص شما را برای خوردن چیزهای کثیف و تند برآورده می کند. سالسای سبز همراه این نوزاد را کنار بگذارید. ترتیل های همه کاره را می توانید در کاسه چیلاکوییل مرغ دهه 80 ، Camarones al Mojo و چیپس سوپ Tortilla و Guacamole ، Esquites و Taqueria Salads پیدا کنید. این غذای کلاسیک مورد انتظار است به

تورتازو با چغندر سرخ شده اواخاکان و پنیر بز ، روی تپه تلوودا می پرد ، یک “پیتزا” ترد که لایه های پنیر جک آب شده روی یک tostada نازک و ترد بسیار کمک می کند. تودا همچنین یک غذای گیاهی است ، همانطور که Churro Bites بسیار تند است. وقتی با لاک پشت شما خورده می شود مانند سیب زمینی سرخ کرده عمل می کند.

پای میلانی مرغ ترد (14 دلار)

فلش

تیم مدیریت ارشد Tortazo در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality ریشه دارد و تعداد زیادی از کارکنان دوستانه ، مشتاق و چشمگیر بر این اساس خدمت می کنند. شما در پیشخوان داخل سفارش می دهید. برای میز خود یک پلاک شماره بگیرید. و سپس دونده ها غذا می آورند و با اتوبوس به میز شما می روند. این یک افزودنی قوی برای منطقه است. چه برای یک وعده غذایی سریع و چه جایی برای معاشرت در خیابان با دوستان و نوشیدنی ها.

Tortazo در 1123 Broadway بین خیابانهای 25 و 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه 11:30 صبح تا 9 بعد از ظهر و پنجشنبه تا شنبه 11:30 صبح تا 10 شب باز است.: 00:00 صبح یکشنبه بسته است (212-920-3722 ؛ tortazo.com)

دیدگاهتان را بنویسید