ریمل مناسب چشم خود را بشناسید + قیمت


معمولا خانم ها برای داشتن موهایی مرتب، مناسب و موثر از روش های مختلفی استفاده می کنند که یکی از آنها انتخاب ریمل مناسب است. اولین و ساده ترین راه برای داشتن مو و چشم های زیبا و بی نقص، انتخاب یک ریمل خوب و اصلی از یک برند معتبر است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ سلامت، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود

به گزارش کماپرس، البته انتخاب ریمل مناسب برای برجسته نشان دادن چشم ها کافی نیست و تکنیک صحیح زدن ریمل نیز مهم است. اما به هر حال در گام اول باید بتوانید ریمل مناسب برای چشمان خود انتخاب کنید. برخی از ریمل ها مژه ها را بلندتر نشان می دهند و برای افرادی که مژه های کوتاهی دارند خوب به نظر می رسند. برخی از ریمل ها حجم دهنده هستند و مژه ها را به سمت بالا تشکیل می دهند. گروه دیگری از ریمل ها برای بیش از یک نوع کاربرد طراحی شده اند و ترکیبی از موارد فوق هستند. به هر حال هر نوع ریملی که از مواد استفاده کند مفید است و برای شرایط خاص استفاده می شود. هر نوع ریمل بسته به مواد به کار رفته در آن و برندی که دارد قیمت متفاوتی خواهد داشت. در ادامه تعدادی ریمل با برندهای مختلف به مشتریان معرفی می شود؛

کاربرد هر نوع ریمل چیست؟ + قیمت انواع ریمل

محدوده قیمت: کمتر از ۱۵۰ هزار تا بیش از ۳۰۰ هزار تومان

یکی از ریمل های مورد استفاده در بازار که قیمتی کمتر از ۱۵۰ هزار تومان دارد، ریمل اسنس اکستریم حجم می باشد. این ریمل برس ژله ای دارد و بدون ایجاد چسبندگی به مژه ها حجم خوبی می دهد. ریمل حجم دهنده بورژوا مدل گلامور مکس نیز قیمتی کمتر از ۱۵۰ هزار تومان دارد.

مدل ریمل بعدی تا ۲۰۰۰۰۰ تومان ریمل حجم دهنده رد کد می باشد. این محصول حاوی رنگدانه های مشکی است و از چسبیدن موهای شما جلوگیری می کند. این محصول آلمانی به دلیل عدم ریزش برای استفاده روزانه مناسب است. افرادی که طرفدار ریمل با حجم طبیعی و سبک هستند می توانند از مدل Eternity Black Pearl استفاده کنند. قیمت این محصول کمتر از ۲۰۰ هزار تومان است و ظاهری طبیعی به موهای شما می بخشد.

ریمل Isadora Big Bold Extreme نیز کمتر از ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد. این محصول ایزادورا فاقد پارابن و عطر بوده و دارای خاصیت ضد آب می باشد.

ریمل تلسکوپی L’Oréal Magtnig یک لیفت چشم کلاسیک است. این ریمل موها را تا ۶۰ درصد بلندتر می کند. اگر می خواهید برای خرید ریمل کمتر از ۳۰۰ هزار تومان هزینه کنید و ماندگاری بالایی داشته باشید، بهتر است از مدل Absolu Extra Black Deborah 24 ساعته استفاده کنید. این مدل ضد حساسیت بوده و توسط متخصصین برای افراد حساس توصیه می شود.

اما اگر می خواهید بیش از ۳۰۰ هزار تومان بپردازید، مدل اسکای بهترین انتخاب است. این ریمل ضد آب بوده و حجم دهنده و بلند کننده مناسبی به حساب می آید. میبلین اسکای ضد حساسیت است و به راحتی از روی مژه پاک می شود.

بهترین ریمل ها در سایت Tisa Perfume

تمامی این محصولات با قیمت های ذکر شده توسط برند اصلی در فروشگاه عطر تیسا موجود می باشد. این فروشگاه اینترنتی اصل بودن تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه شده را تضمین می کند و گارانتی لازم را برای تمامی این محصولات ارائه می دهد. این فروشگاه هر روز بر تعداد محصولات ارائه شده در سایت خود افزوده می شود تا نیاز همه افراد با هر سلیقه و شرایطی را برآورده کند.

انتهای پیام

مربوط به: نه عطر

برای دسترسی سریعتر: