[ رژیم کانادایی ] مطمئن شوید کانادایی نیست


طبق معمول ، به انبار غذا رسیدم و منتظر بودم غذا بیاورند و مورد حمله قرار بگیرند. در مقابل او یک بطری آب هویج سیب و یک کاسه ماست دیدم. نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا روزه اش را بخواند. اما در واقع ، او منتظر بود تا ناهار ، رازیانه چرب و چیلی عمه ، در یک کاسه برنج برده شود.

من فکر کردم ، چرا می خواهید هویج و رازیانه سیب شیرین بخورید؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ اوا

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و آن را در کاسه کوفته فرو کردم ، متوجه شدم که او به اندازه کافی سیب و هویج را در کاسه دو ظرفه بسته بندی کرده و آنها را گذاشته است. او دو ظرف خورد و آنها را کنار گذاشت.

نمی توانستم تحمل کنم. هنگام خوردن غذا ، از او پرسیدم چرا او آنجا نیست.

در حالی که صدایش از زیر چاه می آمد گفت: نمی توانم. در چهارمین روز رژیم من مجبور بودم میوه و ماست بخورم.

چربی ام را در دهانم مالیدم و پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوردی؟

گفت طرفدار. یک فنجان قهوه ، یک قوطی شکر و یک ورقه پخت.

کم کم نگران او شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم به ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما مشخص است که ست شده است و رنگ سال خوب است.

به طور خلاصه ، من مطلع شدم که پسر عموی ما توسط مقامات کانادایی دستگیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی یک رژیم بسیار پیچیده است که توسط بسیاری از متخصصان پذیرفته نشده است ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید در عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس به او نمی گوید ، اوه ، مرد چاق من ، شما 30 سال با این اندازه و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است ، همه اینها توسط مقامات کانادایی سوخته است ، اما؟ !!!

دولت کانادا از ما چه می خواهد؟

او گفت که در رژیم غذایی 15 روزه کانادایی به بدن سالم خود می رسد. با کسانی که می خواهند در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهند ، این غذا طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه های غذایی روزانه او را دیدم ، احساس خستگی کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. آنها بی رحمانه برنامه را نوشتند. قلب می خواهد شما به آن بچسبید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک جعبه شکر است. یک روز یک غذا و یک ورقه پخت به آن می دهند تا به آن اضافه شود. احساس نمی کنم یک کیسه کامل پر شده است.

برای ناهار ، نیمی از مرغ شیری را آب پز یا آب پز با کاهو و آب لیمو میل می کنند. درست مثل یک میان وعده است. در برخی از روزها باید یک یا دو تخم مرغ یا ماهی سرخ کرده یا چند سوسیس بخورید.

برای یک وعده غذایی 300 گرم گوشت یا مرغ پخته شده ، یا فقط سالاد کرفس و کلم با سس ترش ، سس پنیر ، هویج و تخم مرغ آب پز.

چیزی که من را جذب کرد این ایده بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن بستنی پخته داده شود ، به دلیل خوردن سالاد کرفس در شب بعد مجازات خواهید شد. مثل این است که یک شب بخواهید یک خواب خوب برای شما داشته باشد. فقط با آب لیمو بحث کنید. به آن فشار می گویند

از نظر من بدرفتاری به نظر می رسید ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورالعمل های مقامات کانادایی را به مدت 12 روز و به عنوان 3 روز ، همانطور که می گویند ، دارای اختیارات ثابت باشد ، عمل کند.

مخالفت با این دولت بسیار کمتر از حامیان آن است. یعنی خیلی های دیگر. که به نظر من خوب می آید

حکومت دیکتاتوری کانادا (شخصیت خود را ببینید)

تعدادی از قوانین در این دولت وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید ، عصبانی می شوید.

اگر به اشتباه به شیطان ضربه زده اید یا فراموش کرده اید که در حال خوردن یک وعده غذایی هستید ، یک شکلات خورده اید که در وعده غذایی شما نبوده است ، از دولت کانادا اخراج شده و برای فکر کردن به وسایل خود تبعید شده اید. اشتباه است و شما دو ماه فرصت دارید تا وارد شوید. من زمین ندارم (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی قبل از من آمد).

تنقلات T ، ممنوع (من با تنقلات می نشینم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، چربی بدن ، چربی ، دانه ، چربی.

عمداً یا ناخواسته در وعده های غذایی روزانه دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که به خودتان اجازه دهید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که برای نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، به خواست خدا شیر آب را می بندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به دولت کانادا را ندارند. (هرگز تسلیم نشوید)

غذای حیوانات خانگی کانادایی بر روی آبهای اقیانوس اطلس شناور است

داشتن یک رژیم غذایی منظم و صحیح بسیار عالی است و این مسئله در این رژیم قابل توجه است (البته این بسیار مهم است ، کمی تنظیم هم بد نیست). اما فقط به شما می گوید که به طور عادی و درست چه چیزی بخورید. اما محتویات آن غذاها دست کم گرفته شده و به خوبی آموزش دیده اند. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به سمت چاپگر می افتد.

  • ابتدا چربی ها و روغن ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. بدن وسیع از منابع بدن غفلت می کند و هیچ دلیلی در پشت آن وجود ندارد. در مورد مواد مخدر داستانی وجود ندارد. بله ، به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این جنگ ، پادشاه وعده ها ، به راحتی در این دولت نادیده گرفته می شود. آیا وعده شروع بدن سالم ، با نیشکر و یک فنجان قهوه محقق می شود؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که موثرتر از ریزش مو نیست. پوست خود را از دست می دهید ، طولی نمی کشد که پوست خود را از دست می دهید.
  • شما چند سال دارید نیاز روزانه شما به کالری نادیده گرفته می شود. این یک دولت قدرتمند بود که توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ جوان است یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و چقدر می خواهند وزن خود را افزایش دهند؟ برای همه نسخه سفارش دهید.

حداکثر مقدار کالری که یک رژیم غذایی برای بدن فراهم می کند 600 تا 800 کالری است. در حالی که تقاضا برای کالری افراد در سن و وضعیت جسمانی آنها پیش بینی می شود ، بیشتر از این است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، به سرعت از دست خواهید داد.

  • و ارزش مهم دیگر تفاوت کالری روزانه است که توسط این رژیم وعده داده شده است. یک روز یک غذای پر کالری ، روز دیگر یک کالری کم. این تغییرات شوک بدی به بدن وارد می کند.
  • یکی از تأثیرات منفی این رژیم بر روی ابر ، شدت احساس گرسنگی است که به نوبه خود بر خلق و خو ، هوشیاری و رفاه تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار شاد و زنده ام تبدیل به یک عروسک زرد رنگ شد که به نظر می رسید به اشتباه لباس های رنگی را در ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و چروکیده. اعصاب بسته شده اند و نمی توانند با 3 دقیقه عسل غذا بخورند.
  • پاکسازی ماهیچه ها یکی دیگر از مکروهاتی است که با این رژیم اتفاق می افتد. هنگامی که بدن متوجه کاهش وزن خود می شود ، همچنان چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های بد را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، افزایش وزن با عضله بر نمی گردد. تب نداشته باشید که بخواهد شما را در آغوش بگیرد. چربی جامد را به معده خود اضافه کنید.
  • نازک شدن سریع پوست نیز به این دلیل است که بدن مایع بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این خود دسته های دیگری از قبیل سردرد ، سرگیجه و گیجی را به دنبال داشت و بنابراین بر آب تأثیر گذاشت.
  • توسط پسر عموی من ذکر شد ، ورزش و ورزش نیز برای این دوره وجود داشت. اما او زندگی ای نداشت که در آن فعالیتهای روزانه خود را با درد انجام دهد ، به ویژه در مورد ورزش.
  • هر کجا که به این رژیم نگاه کنم ، هیچ علم بنیادی نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن ناپایدار که در 15 روز اتفاق می افتد به آنها باز می گردد. روزها ؟!

بیایید حرف آخر را بزنیم:

اگرچه بحث های زیادی در مورد معایب و ضررهای این رژیم وجود داشت ، اما اکثر مردم معتقد بودند که این دولت در حال پیشرفت و پیشرفت است. دلایل زیادی ممکن است به این موفقیت کمک کرده باشد ، و دلیل محکمی برای توجیه این رژیم وجود ندارد. این افراد ممکن است شرایط جسمی خاصی را برای تحمل این 15 روز داشته باشند و فقط خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم های معمول خود را ادامه داده اند.

اما اساساً ، مردم این رژیم زمان زیادی را برای مقابله با بدی های آن صرف نمی کنند. و خوب است که به علم بد کودکان اعتماد کنیم و از روشها و تکنیکهایی که توسط علم ثابت شده است پیروی کنیم. سالها تحقیق و نورپردازی کنید تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا بسته به شرایط جسمانی شما به شما کمک کنند تا وزن خود را کاهش یا افزایش دهید.

هرچه وزن پوست آهسته تر و ثابت تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای تعیین وزن پوست ، خشم مناطق تنظیم کننده گرسنگی در مغز شما جواب نمی دهد. همزمان با ارائه یک رژیم غذایی سالم و متعادل و تغذیه مناسب برای بدن ، باید ورزش مناسب و منظمی را زیر نظر مربی انجام دهید تا نتایج مورد نیاز را برآورده کنید. اجازه دهید تفکر شما را ساده کنم: غذاها باعث می شوند که بدون ورزش سالم نباشید.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانه زیبا باشید؟ نظر شما در مورد دولت کانادا چیست؟ گرفتی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که اشتباهاتم را می پذیرم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید