رژیم لاغری 7 روزه – رژیم غذایی


رژیم متعادل 7 روزه
رژیم متعادل 7 روزه

قوانین حداقل 7 روز

امروزه در استفاده از مشاغل ، تحرک افراد روز به روز کاهش می یابد و این مسئله مشکل اندازه را به دنبال داشته است. این مشکل یک ضعف جدی در ظاهر و ورزش است و برای سلامتی مضر است. فرض کنید شرطی وجود دارد که این فرد مجبور شود سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا یک مراسم مهم دعوت شده بود و زمان کافی برای تهیه لباس مناسب نداشت و لباسی را که دوست داشت بپوشد از دست داده بود. در چنین مواردی ، اولین سالی که در ذهن این شخص مطرح می شود این است که آیا تمرین موثری وجود دارد که به او اجازه دهد سریع وزن خود را کاهش دهد و لباس های مورد علاقه خود را زیبا کرده و زیبا به نظر برسد؟

در این مقاله قصد داریم رژیم غذایی 7 روزه را به شما نشان دهیم که می تواند تا 7 کیلوگرم وزن کم کند.

اهمیت انتخاب رژیم غذایی سالم

نکته مهم در انتخاب راه مناسب برای کاهش وزن این است که همیشه به غذاهای معمولی برای تهیه غذا نگاه کنید و از میوه ها و مکمل های کوچک استفاده نکنید تا با ترفندهای تبلیغاتی مانند اسلاسم معجزه آسا و مردم را گمراه کنید. استفاده نکن. با برنامه ریزی صحیح و رژیم غذایی سالم ، می توانید بدن خود را با تقاضای زیادی مواجه کنید. ایده ترک یک یا دو غذای ضروری یا غذاهای ناسالم ممکن است به کاهش وزن شما کمک نکند و سلامتی شما را به خطر بیندازد. و همیشه به خاطر داشته باشید که اهداف دست نیافتنی را برای خود تعیین نکنید ، زیرا بدن شما می تواند وزن ورزش و رژیم غذایی را به طرز قابل توجهی تنظیم کند.

رژیم GM چیست؟

رژیم غذایی 7 روزه که رژیم GM (GM) نامیده می شود ، یکی از آن برنامه های رژیم است که می تواند بین 6 تا 7 کیلوگرم در هفته وزن کم کند. با انجام این رژیم ، بدن کربوهیدرات دریافت می کند و در نتیجه ، فرد به سرعت وزن خود را کاهش می دهد. با این حال ، این روش ، مانند همه روش های ضربه زدن ، مزایا و معایب خاص خود را دارد و باید از همه زوایا مورد مطالعه قرار گیرد تا به سلامت انسان آسیبی وارد نشود ، که در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

اطلاعات دقیقی در مورد تاریخچه و روش این غذا وجود ندارد. اول ، اعتقاد عموم بر این بود که مدیریت کارکنان جنرال موتورز را برنامه ریزی و تحویل داده است ، که به طور گسترده رد شد. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز غذاهای خاصی مصرف کنید که بیشتر آنها به شما اجازه می دهند سبزیجات بخورید و به شما اجازه می دهند گوشت بخورید. روزهای روزهای آخر. یک عامل مهم در افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. دلیل کاهش سریع وزن با این روش استفاده از غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است. و تعداد کالری مصرفی در روز بیشتر از مقدار دریافتی خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند این سریعترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از داروها است. این رژیم هیچ گونه محدودیت کاری و سنی ندارد و هرکسی می تواند به راحتی با این رژیم لاغر شود.

برای شروع رژیم GM ، مهمترین چیز این است که ذهن را آماده کرده و هدف را برای خود تعیین کنید. زیرا اگر هدفی را با طرز فکر آماده در ذهن خود تعریف کرده و دنبال کنید ، هر چه جلوتر بروید ، بیشتر باور خواهید کرد که به آن خواهید رسید و بنابراین کار را انجام خواهید داد. بهترین کار برای رسیدن به آن هدف است .. و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول این وعده غذایی ، فقط غذاهای تجویز شده در این غذا باید مصرف شود. توجه به این نکته ضروری است که این وعده غذایی نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد. از آنجا که نتیجه نهایی به جای کاهش وزن برعکس است ، با افزایش وزن روبرو خواهید شد و تمام تلاش خود را هدر خواهید داد. شاید برای شما عجیب به نظر برسد ، کاهش وزن در این دوره بدون چربی و بدون گرسنگی امکان پذیر است ، اما این رژیم به گونه ای طراحی شده است که کالری های رژیم غذایی را در نظر گرفته است ، در تمام ساعات روز. تنها چیزی که بر آن تأکید می شود پیروی دقیق از دستورالعمل های این دولت است.

این اصلی جنرال موتورز است

  • تنها در 7 روز تا 7 کیلو وزن کم کنید
  • سم زدایی کامل بدن
  • عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد
  • قدرت چربی سوزی بدن را افزایش می دهد

میوه شیرین 7 روزه برای پوست چرب تا 7 کیلوگرم

اول از همه ، ذکر این نکته ضروری است که قبل از این وعده غذایی باید با یک متخصص تغذیه خوب تماس بگیرید. همانطور که گفته شد ، این رژیم 7 روزه است و شما باید از غذاهای ذکر شده در دستورالعمل برای کاهش 7 کیلوگرم استفاده کنید:

1 روز اول غذا: از سبزیجات تازه استفاده کنید

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. اولین قدم را برای رسیدن به هدف برداشته و تغییری چشمگیر در زندگی خود ایجاد نکنید. و معمولاً این روز برای شما کمی سخت خواهد بود. در این مرحله شما باید از داروهای مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند ژامبون و طالبی می توانند انتخاب های خوبی باشند. لازم به ذکر است که استفاده از موز در پزشکی مجاز نیست. همچنین حق استفاده از سبزیجات ، خام یا پخته را ندارید. فراموش نکنید بین 8 تا 12 لیوان آب بریزید. و در روز اول ، هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، فقط میوه بخورید.

2 رژیم روز دوم: میوه بخورید

برخلاف روز اول به شما اجازه خوردن میوه داده شد. در روز دوم ، می توانید از گیاهان مختلف به انتخاب خود استفاده کنید. شما همچنین مجاز به طبخ سبزیجات هستید ، اما در پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. استفاده از حبوبات آب پز ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، سالاد و … امروزه بسیار توصیه می شود. جالب است بدانید که سیب زمینی نیز جزء اصلی است و به دلیل محتوای چربی بالا ، می توانید آن را در غلات صبحانه پخته شده بخورید تا صبح سوزانده شود و برای انجام فعالیت ها قوی باشد. امروز متوجه تغییراتی در عملکرد دستگاه گوارش خود خواهید شد و احتمالاً تعداد دفعات رفتن به دستشویی بیشتر می شود. فراموش نکنید بین 8 تا 12 لیوان آب بریزید.

3 روز سوم رژیم لاغری: با خوردن میوه و سبزیجات بر پوست سالم تأثیر بگذارید

در واقع ، روز سوم رژیم غذایی GM ترکیبی از دو روز گذشته بود. به این ترتیب شما مجاز به خوردن همه میوه ها و سبزیجات در طول روز هستید. موارد منع مصرف در این مورد موز و سیب زمینی است. می توانید از بقیه میوه ها و سبزیجات به ترتیب دلخواه استفاده کنید ، به عنوان مثال ، صبح با درخت میوه و بعد از ظهر با درخت میوه ، یا به تناوب یا با هم استفاده کنید. مانند مراحل قبل ، باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 روز چهارم رژیم لاغری: با موز و شیر تمام کنید

روز چهارم یکی از هیجان انگیزترین روزهای این غذا بود. به شما اجازه می دهد بین 8 تا 12 موز در روز بخورید و در مجموع 3 فنجان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران باشید که برنامه روز چهارم برای ایجاد گرسنگی طراحی شده است ، اما در پایان روز احساس سیری خواهید کرد. بله ، شما باید قسمت شیر ​​و موز را طوری تقسیم کنید که در طول روز احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی بخورید

روز پنجم روز خوردن گوجه فرنگی بود. این روز برای شما نیز عالی خواهد بود ؛ زیرا می توانید روزانه یک بشقاب برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی بخورید. همانطور که می دانید ، مصرف گوجه فرنگی سطح اسید اوره بدن را افزایش می دهد ، بنابراین آب آشامیدنی خود را برای کاهش آن افزایش دهید. این مقدار می تواند تا 15 لیوان آب در روز باشد.

6 روز ششم رژیم لاغری: یک کاسه برنج تهیه کنید!

در این روز ، همچنین مجاز خواهید بود از یک کاسه برنج استفاده کنید. در طول روز می توانید با خوردن میوه های مختلف سیر شوید. نوشیدن بین 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید. در این مدت ، شما احساس سبکی در بدن خود می کنید و سیستم گوارش شما تقویت می شود.

7 هفت روز غذای سالم: آب میوه و سبزیجات

آخرین روز وعده غذایی GM بزرگترین و لذت بخش ترین روز او بود. می توانید با یک کاسه برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که می خواهید مهمانی بگیرید.

در پایان این مرحله و البته برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، متوجه کاهش چشمگیر وزن خود می شوید. با حذف غذاهای پرکالری و خوردن مقدار زیادی میوه ، سبزیجات و آب ، همراه با کاهش وزن ، سلامت و طراوت را برای خود به ارمغان می آورید. وقتی به پوست خود در آینه نگاه می کنید ، متوجه می شوید که پوست تازه تر و روشن تر است. علاوه بر این ، شما دستگاه گوارش خود را تقویت کرده اید.

مزایای مدیریت GM

  1. مهمترین و مفیدترین اصل رژیم جنرال موتورز کمک به کاهش وزن در کوتاه ترین زمان ممکن است. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. سم زدایی بدن را تقویت می کند ؛ با کاهش میزان کالری در بدن ، مقدار زیادی سموم و مواد زائد از بدن دفع می شود. در حقیقت ، به خاطر داشته باشید که غذاهای سم زدایی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند زیرا ممکن است به بدن آسیب برساند.

ضرر GM

  1. این رژیم غذایی حاوی مواد مغذی ضروری و ضروری مورد نیاز بدن نیست: در روزهای اولیه این رژیم هیچ اشاره ای به چربی ها ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی نشده بود. علاوه بر این ، هیچ پایه پروتئینی در این رژیم وجود ندارد ، اما پروتئین اشتها را کاهش می دهد و رژیم غذایی سرشار از پروتئین به کاهش وزن کمک می کند. این چیزی بیشتر از یک رژیم پر چرب است. عدم تغذیه و نتیجه عدم دریافت همه درشت مغذی ها برای بدن مضر است و در برخی از روزها فرد را گرسنه و بی دست و پا می کند.
  2. این دولت غیرقابل اعتماد است. زیرا تا به امروز هیچ مطالعه ای پشتیبانی نشده است.
  3. پاکسازی بدن با خستگی و خستگی مداوم همراه است. در حقیقت ، وقتی کالری دریافتی خود را کاهش می دهید ، بدن شما آب خود را از دست می دهد و باعث می شود ناگهان وزن خود را کاهش دهید. و لازم است رژیم غذایی داشته باشید که تمام نیازهای بدن برای مواد مغذی را در نظر بگیرد و فعالیت بدنی را با آن ترکیب کند. چنین غذاهایی چربی را می سوزاند و علاوه بر کاهش وزن ، سلامت شما نیز حفظ خواهد شد.

آیا ارزش تلاش جنرال موتورز را دارد؟

بسیاری از افراد تحت شرایط خاصی به دنبال راهی سریع برای کاهش وزن هستند. متأسفانه ، نمی توان وزن دائمی را در هفته گذشته پس گرفت که بیشتر طول می کشد تا از تجمع چربی در بدن خلاص شود. در حالی که این رژیم شما را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ترغیب می کند و مصرف قند و نوشیدنی های قندی را محدود می کند ، این کاهش وزن کاملاً دائمی است و بدن با همان میزان به وزن اولیه خود برمی گردد. توصیه کلی این است که با چنین غذاهایی درگیر نشوید و بدن خود را در معرض هرگونه عارضه جانبی ناشی از عدم مصرف مواد مغذی ضروری مورد نیاز قرار ندهید. مگر اینکه بنا به دلایلی مجبور باشید به طور دائم وزن کم کنید. و رژیم غذایی سالم و متعادل را با مشورت متخصص تغذیه انتخاب کنید و با ورزش روزانه از سلامت خود اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید