رژیم لاغری سریع – زندگی خوب لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین قرص های کاهش وزن برای کاهش وزن انجام می شود و به دنبال قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در هر جایی مشاهده می کنید نروید. در حالی که یک برنامه کاهش وزن سالم و مناسب را می توان با یک برنامه ورزشی ترکیب کرد ، این برنامه می تواند م effectiveثرترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب مکمل کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که در شرایط خاص باید از وعده های غذایی خودداری کرده یا عادت های غذایی منظم داشته باشید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. همچنین باید هدف معقولی برای کاهش وزن و تلاش برای دستیابی به این هدف وجود داشته باشد. همیشه به یاد داشته باشید که می توانید بدن خود را با مقدار مشخصی از ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم تغذیه کنید.

یکی از رایج ترین مکمل های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از طیف وسیعی از محصولات دریافت کنید. بخورید ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه است برای کاهش وزن بدون مواد افزودنی یا محصولات تمیز کننده را به شما پیشنهاد دهید. جنرال موتورز یکی از بسیاری از شرکت های رژیم است که برنامه رژیم متعادلی را با نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و سازمان های آموزشی دنبال می شود. این رژیم متعادل به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و مشاغل مختلف دیگر مشغول به کار هستند کمک می کند. این رژیم غذایی برای همه سنین رایج است و حتی اکثر افراد قادرند با این رژیم تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا تا دویدن و ورزش را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از بزرگترین نگرانی های شما است ، برنامه رژیم غذایی GM می تواند پاسخگوی مشکل شما باشد.

غذای جنرال موتورز
اگر برای شروع رژیم غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها راهی که می توانید برنامه کاهش وزن خود را موفق کرده و با سریع ترین روش وزن خود را کاهش دهید این است که آرامش و کنترل ذهن خود را داشته باشید. این برنامه به مدت یک هفته است و تنها غذایی است که می توانید استفاده کنید. گفته می شود که اگر از این رژیم پیروی کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که شما اصلا نباید گرسنه باشید. گرسنگی دقیقاً عکس این را دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع مناسب غذا را به شما ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهند آنها بخواهند از آن استفاده کنند وزن را به طور موثر کاهش می دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این طرح گوش دهید و آن را با دقت دنبال کنید.

حداقل رژیم 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز غذا: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید پا به دنیایی بگذارید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به قرص اختصاص یابد. شما می توانید به اندازه موز تا آنجا که می توانید میوه بخورید. سبزیجاتی مانند دارچین و طالبی بهترین هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات یا سبزیجات دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مفید باشد ، فقط باید در روز اول به میزان دلخواه داروهای مختلف مصرف کنید. هر وقت احساس گرسنگی کردید میوه بخورید و در واقع آب بنوشید.
روز دوم غذا: سبزیجات
روز دوم به شما اجازه می دهد سبزیجات مورد نظر خود را در طول روز بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آنها را پخته یا سرخ کرده در ابتدای روز بخورید تا چربی آنها سوزانده شود و در طول روز خراب شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، سالاد ، کلم پخته و خام و غیره است. بله ، سیستم گوارشی شما در این روز کمی بیشتر از حد معمول کار می کند و ممکن است مجبور شوید به طور مرتب به دستشویی بروید. فراموش نکنید که از روز دوم هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز کاهش وزن: با میوه و سبزیجات پوستی سالم داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما امکان می دهد در طول روز میوه و سبزیجات بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی و میوه و موز و میوه نخورید. می توانید صبح میوه و عصرها آب میوه بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز محدودیت رژیم غذایی: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای بسیاری فوق العاده باشد. در طول روز ، می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 فنجان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه گرسنه بماند ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. شما باید این قسمت از موز خود را با شیر تقسیم کنید تا در هر زمان و هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز صبح با یک لیوان شیر ، یک لیوان شیر با چند موز ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و سایر قسمت های موز در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز تنقلات: گوجه فرنگی
پنج روز از روز به شما امکان می دهد یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک بشقاب برنج را برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما ممکن است دارای سطح بالایی از اسید اوره باشد ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

شش روز وعده های غذایی کوچک: یک برنج
در این روز می توانید یک کاسه برنج را برای ناهار میل کنید و کل روز را مانند یک روز میوه بگذرانید. امروز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً از این موضوع بیشتر آگاه خواهید شد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز غذای سالم: میوه ها و آب میوه ها
این آخرین روز رژیم جی ام است. در این روز شما مجاز به خوردن یک کاسه برنج با هر میزان میوه و آب میوه هستید. این بهترین روز برای کل هفته شما است.

مطمئناً متوجه کاهش وزن زیادی در بدن خود شده اید و کاری جز انجام برنامه قرص ها ، داروها و آب ندارید. این برنامه رژیم غذایی مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که می خواهند به تنهایی وزن خود را کاهش دهند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از ایجاد رژیم لاغری حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای اطلاع از رازهای زیبایی ، سلامت و قدرت روی داستانهای زیر کلیک کنید.

رژیم غذایی جدید به سوال “چگونه وزن کم کنیم” پاسخ می دهد

با تزریق ژل به لب ، لب را بهبود بخشید

استرس گونه ها با تزریق چربی به گونه ها ایجاد می شود

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

افزایش رطوبت در قفسه سینه

درمان درد عضلات و ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید