رژیم صهیونیستی از ترس حزب الله به دیوار کشی متوسل شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری سوا، ترس ارتش رژیم صهیونیستی از نیروهای مقاومت باعث شد تا شهرک های صهیونیست نشین در مرز لبنان را متحد کنند.

بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی از ترس نفوذ نیروهای مقاومت حزب الله تصمیم به نصب شهرک صهیونیست نشین المطله در مرز لبنان گرفته است.

پایگاه سوا همچنین افزود: این در حالی است که تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی برای ایجاد دیوار در اطراف این شهرک صهیونیستی با خشم ساکنان آن مواجه شده است.

لیور بیز یکی از اعضای شورای این شهرک نشینی صهیونیستی در این رابطه گفت: زندگی درون دیوارها مانند زندگی درون زندان است. این احساس وحشتناکی است که جلوی خانه شما دیواری به ارتفاع ۹ متر خواهد بود.

وی همچنین با بیان اینکه ساخت دیوار پیام هولناک ارتش را می رساند، افزود: ساخت دیوار نیز از نظر ایمنی صحیح نیست. با این کار چه پیامی را به طرف مقابل خواهیم رساند؟ که ارتش می ترسد و می چرخد؟

این صهیونیست ادامه داد: علاوه بر این دیوار مانع بروز جنگ و شلیک راکت و عبور پهپادها نمی شود.

شایان ذکر است که علاوه بر قدرت قوی موشک های مقاومت لبنان، آنچه صهیونیست ها را می لرزاند، قدرت پهپادهای حزب الله لبنان است. رسانه های رژیم صهیونیستی حاکی از افزایش نگرانی محافل سیاسی و نظامی این رژیم از حجم بالای پهپادهای حزب الله لبنان است.

این محافل تاکید کردند که پهپادهای حزب الله یکی از مهم ترین سلاح ها در جنگ آینده خواهند بود و می توانند اوضاع بین حزب الله و اسرائیل را شعله ور کنند.