رژه هالووین دهکده 2021 پس از کمک های گسترده به پایان رسید.


پس از کمی عدم اطمینان ، رژه هالووین روستای محبوب امسال بازگشته است. تا حدی از طرفداران فداکار تشکر می کنم که به اندازه کافی برای برگزارکنندگان این رویداد کمک کردند.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهداکننده چیزی بیش از 10 هزار دلار دریافت کردند. جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت قابل توجهی را ایجاد کردند.

“وقتی خبر شنیدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، بسیار خراب شدم. و بلافاصله برای شهر ما تفاوت ایجاد کنید. “فلدمن ، که در امور مالی کار می کند ، در بیانیه ای گفت. “صادقانه به عنوان بومی نیویورک من واقعاً این رژه را دوست دارم. واقعاً فکر نمی کنم انتخابی داشته باشم. من می دانم که این واقعاً شلیک بازویی نیست که اکثر مردم بدنبال آن هستند. اما من پیشنهاد می کنم که این بهترین دارو برای است شهر ما.”

این رژه که در امتداد خیابان ششم از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان 16 در چلسی حرکت می کرد ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال سازمان دهندگان در مورد COVID- سیاست دارند: “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق باشید – هم مخاطب و هم شرکت کنندگان! ما از شرکت کنندگان در رژه می خواهیم که ابتدا برای صف آرایی در منطقه ماسک بزنند. رژه شروع می شود با ورود شرکت کنندگان به مسیر Parade در شمال خیابان Spring ، توصیه می شود از ماسک استفاده کنید. اما لازم نیست “

بیشتر بخوانید: رژه هالووین در دهکده نیویورک در یک انباری در بالای ایالت آغاز می شود.

امسال ، برگزارکنندگان از بچه ها پرسیدند یک نقاشی عروسکی غول پیکر از رژه که راهپیمایی خود را آغاز کرد ارسال کنید. (آخرین مهلت 13 اکتبر است.) و مارشال بزرگ ، رندی رنگین کمان ، از اندرو کوئومو ، که خود را خود اعلام کرده بود ، تمجید نخواهد کرد. “زوج های همجنسگرا”

هالووین در روزهای یکشنبه امسال اتفاق می افتد ، بنابراین ترس های یکشنبه بیشتر از همیشه واقعی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید