رویدادهای مجازی اجرا ، پیاده روی و رول راهی عالی برای فعال و متصل ماندن!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما در مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل چالش برانگیز است. به دلیل شیوع COVID-19 ، مجازی شده است. باشگاه بهداشت تجاری برنامه سلامتی شرکت برنامه های تناسب اندام جامعه و مرکز تناسب اندام پزشکی این کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درهای خود را بسته است ، اما کسانی که به ورزش اختصاص داده اند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه ورزشی خود یافته اند. تقریبا تعطیلات زمستانی است. بیایید خلاق باشیم و با هم فعالیت انجام دهیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده خود در یک رویداد تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ فرم و تقویت روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن پیراهن مسابقه جاده Peachtree 2020 را در دست دارد.هر سال از سال 1970 ، تعداد کمی از دوندگان از 60،000 نفر فراتر می روند (+ به دلیل محدودیت ثبت نام. اما همیشه دونده های بدون شماره وجود دارد) در 4 جولای در آتلانتا گرد هم می آیند.N.S. برای مسابقه 10 کیلومتری دوچرخه سواری و ویلچر که به عنوان مسابقه جاده Peachtree شناخته می شود ، هیچ جایی گرمتر یا مرطوب تر از آتلانتا در روز استقلال وجود ندارد. اما همه ما آنجا جمع شده ایم ، همه با هم هستیم و آماده هستیم تا بهترین کار را انجام دهیم. (یا فقط برای سرگرمی می دویم.) دویدیم ، راه می رفتیم و شانه هایمان را داغ می کردیم ، عرق می کردیم و اکثر ما به شدت نفس می کشیم. محیطی مناسب برای انتشار ویروس کرونا! امسال ، آتلانتا Track Club با هوش خود. (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواهند تمام تی شرت های مسابقات 2020 را اهدا کنند) یک رویداد مجازی برای شرکت کنندگان از سراسر جهان ایجاد کرده است.

مسابقه جاده Peachtree لغو شد؟ هرگز! امسال فقط متفاوت است

مسابقات مجازی یا رویداد تناسب اندام چگونه کار می کند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی هستید از شما خواسته می شود هزینه ورودی را پرداخت کنید. از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای تعیین فاصله و زمان خود استفاده کنید. و نتایج خود را برای برگزارکنندگان ارسال کنید. به همین سادگی! در بیشتر موارد ، هزینه ورودی معمولاً شامل یک تی شرت تمام کننده است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت هزینه مسابقات مجازی ممکن است در بودجه یا منفعت شما نباشد. مسابقه های مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ اینها به راحتی سازماندهی شده و سرگرم کننده هستند. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و تعامل با کل خانواده است. اگر شما مانند خانواده ما هستید ما همه جا هستیم ، از جمله بسیاری از ایالت ها ، و صدها مایل با هم فاصله داریم. اتصال و پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین طیف وسیعی از محدوده سنی و سطوح فعالیت بدنی را ارائه می دهیم. بنابراین برای مسابقات بیشتر ، دویدن 10K (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است. یا برای کودکان که تناسب اندام کمتری دارند و جوان ترند پیاده روی مسافت مورد نیاز ممکن است مثر باشد. در صورتی که زمان و مکان قابل تنظیم نباشد اما باز هم می توانید رقابت کنید هر ردیاب تناسب اندام کار خواهد کرد. با زمان خود پیش بروید (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) و بعداً مقایسه کنید. اعضای خانواده با بهترین زمان برنده می شوند. (یا حداقل این حق را داشته باشید که تا مسابقه بعدی با خانواده خودنمایی کنید.)

آیا برای فعالیت های تناسب اندام مجازی به کمک کمی نیاز دارید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

در این فصل تعطیلات ، زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام اختصاص دهید ، حتی اگر فقط یک گردش باشد. سگ را برای قدم زدن ببر یا فعالیتهای تناسب اندام مجازی برای کسانی که در مسابقه Peachtree Road Race یا هر رویداد تناسب اندام مجازی دیگر شرکت می کنند ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، دکترا ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا ، و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse.

دیدگاهتان را بنویسید