رولز رویس کولینان ۲۰۲۲; شاسی بلند اصلی و گران قیمت (فیلم)


همانطور که از یک شاسی بلند گران قیمت انتظار می رود، رولزرویس کولینان ۲۰۲۲ با وقار و متانت روی زمین خرید می کند و تحسین هر بیننده ای را برمی انگیزد. یک موتور ۱۲ سیلندر قدرتمند این شاسی یک چهارم میلیون دلاری را جلو و عقب می برد و طراحی بدنه به گونه ای است که در نگاه اول می توان متوجه شد که با رولزرویس اصلی روبرو هستیم. . در ادامه ویدیوی معرفی رولزرویس کولینان ۲۰۲۲ را مشاهده خواهید کرد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام Camapress را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش Camapress، رولزرویس هیچ تغییری در مدل ۲۰۲۲ این شاسی بلند لوکس ایجاد نکرد و از همان موتور ۱۲ سیلندر قبلی استفاده کرد. ۵۶۳ اسب بخار (۵۹۲ اسب بخار در نسخه بلک نشان) و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک تولید می کند. نیروی موتور از طریق این گیربکس به صورت استاندارد به هر چهار چرخ منتقل می شود.

موتور رولزرویس کولینان ۲۰۲۲ بسیار کم صدا است تا سرنشینان بسیار مهم آن آزرده نشوند. شتاب صفر تا صدم به ۴.۵ ثانیه می رسد که برای خودرویی با وزن حدود ۳ تن عدد شگفت انگیزی است. سیستم چهار چرخ متحرک به صورت استاندارد ارائه می شود، اگرچه انتظار می رود خریداران این شاسی بلند لوکس هرگز از جاده آسفالت خارج نشوند تا از هرگونه خط و خش و فرورفتگی جلوگیری کنند.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام/

مربوط به: رولز – رویس

برای دسترسی سریعتر: