روزهای جوانان با تنها “روزهای جوانی” / خاطرات خانم خواننده – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر – گروه هنر – علیرضا سعیدی: عملکرد زیرنویس مانند جلد کتاب است. طراح سعی خواهد کرد بیننده را با انتخاب ترکیب ، سبک و چیدمان آن با استفاده از گرافیک و موسیقی آگاه کند. موقعیتی که گاهی وقت شناسی ، درون نگری و محاسبه را به مخاطب ارائه می دهد و گاهی بیشتر. عناوین و با عملکرد اجباری ایجاد می شود که بیننده را با جلوه های بصری از پایه خارج می کند.

بهانه ای برای بازگشت به کلمه کلیدی “تیتراسیون” چیست؟ این ماندگارترین مرور تیتراژ است و به یاد ماندنی ترین موسیقی با برخی نمایش ها و آثار سینمایی و تلویزیونی همراه است که برای بسیاری از بینندگان خاطرات تلخ و شیرینی دارد. و ذکر مجدد آن می تواند در هر شرایطی دنیایی از خاطرات را برای ما به ارمغان آورد. بازی خاطره ای که پس از شروع و انتشار در نوروز 1400 ، استقبال تماشاگران را برانگیخت. ما را وادار می کند که روح و افکار خود را در قالب یک بازی خاطره ای هفتگی در روز جمعه هر هفته و از سالهایی که بهتر شده ایم ، در آن قرار دهیم. بهتر از این روزهای دردناک ، برویم

“بازی خاطرات با عنوان طولانی” عنوان مجموعه ای از گزارشهای آرشیوی با همان رویکرد است که می توانید هر هفته در مجموعه هنری خبرگزاری مهر دنبال کنید.

در سی امین نسخه روایت رسانه ای به بهانه شروع پخش فصل سوم. فصل اول و دوم سریال “روزگار جوانی” به کارگردانی مرحوم شاپور غریب و بعدا کارگردانی اصغر توسلی را گوش دادیم. برتر از تماشاگران مجموعه ای که بینندگان در طول این سال ها به ندرت ساختار مشابه و فعلی را با آداب و رسوم جامعه تجربه می کنند. سریال کامل جوان تمایل با داستانهای مدرن و بازیگران مورد علاقه مردم که می توانند به معنای واقعی کلمه به عنوان یک پروژه به تصویر کشیده شوند. r ایفای نقش: وضعیتی که اکنون ، 22 سال پس از پخش فصل اول ، بار دیگر با فرمت و تصاویری مدرنتر به کارگردانی اشکر توسلی از آنتن رسانه ملی پخش شده است. هنوز مشخص نیست که آیا می توان آن را انجام داد یا خیر. آیا محبوبیت فصل اول تکرار می شود؟

فصل اول سریال «روزگار جوانی» در سال 1377 به تهیه کنندگی اصغر توسلی و کارگردانی شاپور غریب و از قسمت سیزدهم به کارگردانی اصغر توسلی از تلویزیون تهران پخش شد و در قالب فصل دوم به مخاطبان ارائه شد. فیلمنامه جالب است. نویسنده فصل اول سریال اصغر فرهادی است ، اما فصل دوم علی اکبر است. محلوجان و فرهاد نقدعلی قسمت های سریال را نوشت.

روزهای جوانان با تنها

داستان فصل اول و دوم سریال روایی. r پنج دانش آموز وجود دارد چهار نفر از آنها اهل تهران بودند. آنها با هم خانه اجاره کردند و با هم زندگی کردند. هر یک از این پنج شخصیت متفاوت دارد که در هر قسمت با یک داستان جدید روبرو می شود. این ماجراها شامل چالش ها و بحران های متفاوتی برای هر مورد است. اما در نهایت با کمک مشکل برطرف شد. یک چارچوب بهبود یافته در زمینه قصه گویی ، که می تواند با پیام معتبر خود تعداد زیادی از طرفداران را به خود جلب کند. اندازه گیری هوشمندانه عملکرد بازیگری و کارگردانی یک بازیگر. و به یکی از ماندگارترین آثار تلویزیونی در تولید سریال تبدیل شد.

کیهان ملکی، امین حیایی، نصرالله رادش، بهزاد Khodavisi، مهدی Sabaei، زهره فکور صبور، سحر صباغ سرشت، بیوک میرزایی، پروین Tamajidi، افسانه ناصری، حمیرا ریاضی، محسن زهتاب، نعمت الله گرجی، حمید Ahrali. حداقل Sandekani، Paridokt Ekhbalpur، رضا بنفشه خواه ، منصور والا مكم ، كیومرث ملك مطیع ، داریوش اسدزاده ، محسن گازی مرادی ، سهره زفوی ، حسین شهاب ، حسین حدس بزن بیک ، رامین پرشامی ، فهاد خان محمدی ، حسن مهمانی ، فریده سپاه منصور ، توران کادری ، مهواج وکری ، حمید دوسیت، سیامک اشریون ، سیامک انصاری ، علی عبدالحسنی ، گوزن اشننف یکانه ، محمد تاکی شریفی ، افسانه خلیلی ، پرستو گرامی ، علی اکبر غفاری ، بابک محرمی ، عباس اما خوب ، منصور مهدی اگراسلم عبدالله ، احمد تاجبوک چشم، فریده کلچان ، علی عسکر طبسی ، عباس شکری ، حمیدرضا فرهمند ، عبدالحسن محمدی ، افشین خربزه، غلامرضا علایی ، افشین ارفی نژاد ، سوسن امیر پرویز، مریم محمدی ، فاطمه دانشزاد بازیگران این مجموعه تلویزیونی در فصل اول و دوم هستند.

روزهای جوانان با تنها

اما یکی از مهمترین و جالب ترین جنبه های این سریال که بینندگان بین المللی محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، این است تیتراژ نهایی مجموعه برتر ، با آهنگسازی ساسان جمالیان و خوانندگی محمدرضا عیوضی ، به پایان رسیده است ، اما با این عنوان بازی. او را تبدیل به یک خواننده کرد که صد سال با سرعت و موسیقی یک شبه سفر کرد. خاکستر یکی انجام دهید اصابت بیشترین آهنگ ها و ملودی های هفتاد آهنگ پاپ ایرانی آهنگی نوستالژیک که هریک از ما ، در اوج هیجان خود در دهه هفتاد ، با شنیدن اینکه جذابیت آن برای آن نسل باقی مانده است وارد دنیایی رنگارنگ و زیبا می شویم. هیچ گزینه سرگرمی دیگری وجود ندارد. این مجموعه ها و روبه رو شدن با آنها در دنیایی از خاطرات که به نظر می رسد سالهاست در گرد و غبار زیادی پوشانده شده است.

محمدرضا عیوضی: برای این کار و توجه همه چیز دست به دست هم می دهد. شاید بعدا بتوان گفت که سریال تحت الشعاع آن آهنگ قرار گرفت. این آهنگ را گوش کنید تا لحظه ای سریال را به خاطر بسپارید. محمدرضا عیوضی ، معروف به “روزگار جوانی” ، در سالهای اخیر به دلیل موج موسیقی خوانندگان پاپ رنگارنگ و کمتر درگیر در مبارزات خود علیه آثار سمی موسیقی تجاری خود ، روی موسیقی کار نکرده است. ، به استثنای یکی دو کنسرت محدود و چند نسخه .پیش از این ، وی در مصاحبه ای در مورد آهنگهای مجموعه “روزگار جوانی” گفت: حقیقت این است که پس از “سریال روزگار ، جوانی” و “پهلوانان نامیرامن” با صدای آقای اصفهانی یا “میوه ممنوعه” با صدای آقای کاجه امیری یا “کمربند قرمز” با صدای هاوتون زیرنویس های جوادی مد شده اند و این آثار تبدیل به زیرنویس تلویزیونی پایدار شده اند.

وی درباره نحوه حضورش در سریال “روزگار جوانی” و استقامت بین تماشاگران گفت: وقتی که من نامزد آهنگهای سریال “روزگار جوانی” شدم ، دوست نداشتم بخوانم و آن را به تهیه کننده دادم. سریال. I داستان این سریال و با دوست خوبم ابوالفضل عزیزی که خدمتکار من در پادگان است را به پایان برسانید. ما داستان سریال را با هم مرور کردیم. چون اوایل خدمت سربازی ام بود که این عنوان را خواندم بستگی دارد ما همچنین به فیلمنامه و داستان سریال فکر کردیم و ابوالفضل عزیزی چندین قسمت را خواند که هشت قسمت را انتخاب کردیم. و این طوری آهنگ می خواند. آهنگسازان همچنین از ابزارهایی استفاده می کنند که فضا را برای مطابقت با داستان ایجاد می کنند. همه چیز دست به دست هم می دهد تا کار کند و مورد توجه قرار گیرد. ممکن است بعداً گفته شود که سریال تحت الشعاع آن موسیقی قرار گرفت. به محض گوش دادن به این آهنگ هر لحظه سریال را به خاطر خواهید آورد.

روزهای جوانان با تنها

در قسمتی دیگر از سخنان خود خواننده پاپ گفت “من مطمئن هستم که تیتراژ سریالی که در مورد آن صحبت می کنم با این فکر و دلسوزی انجام شده است. و این از هر جهت باری نیست. “به همین دلیل زمان زیادی طول کشید ، اما پس از تماشای یک سریال خوب مایه تاسف بدیهی است که تولیدکنندگان یا سرمایه گذاران اهمیتی ندارند که چگونه اعتبارات نهایی سریال آنها مشخص می شود. اگر تیتراسیون بخش مهمی از اثر است در حالی که برخی از دوستان تصور می کردند پایان سریال را می خوانند. از این هم میشه استفاده کرد! به همین دلیل برخی از دوستان مایه تاسف آنها همچنین هزینه تولیدکنندگان را پرداخت می کنند. اگر این به سریال آسیب برساند. مطمئنا ، ممکن است چیز خوبی باشد. اما از آنجا که با سریال مغایرت دارد بنابراین اتفاقات جالبی رخ نمی دهد.

با این حال ، آهنگ سریال “روزگار جوانی” یکی از به یاد ماندنی ترین ملودی های مربوط به تیتراژ مجموعه تلویزیونی “سیما” است که همچنان یکی از بهترین های این حوزه است و به عنوان یکی از به یاد ماندنی ترین ها در نظر گرفته می شود. سوغات بیشترین تولید در این زمینه

دیدگاهتان را بنویسید