رقص دیدنی جت جنگنده F-22 در آسمان (فیلم)


هوانوردی، هواپیما و به خصوص مانورهایی که جنگنده ها را در آسمان می سازند موضوع بسیار جالبی است که طرفداران خود را دارد. برخی از این مانورها ممکن است قوانین فیزیک را نادیده بگیرند یا روی کاغذ غیرممکن به نظر برسند، با این حال، جنگنده‌های پیشرفته امروزی به لطف ویژگی‌هایی مانند جهت رانش و قابلیت فرمان‌پذیری بیش از حد قادر به انجام چنین مانورهای پیچیده‌ای هستند. در ادامه فیلمی از اجرای مانور دیدنی و شگفت انگیز اسپین تخت توسط جنگنده F-22 را مشاهده می کنید.

برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از جانب اینجا وارد می شود.

به گزارش کاماپرس، جنگنده F-22 Raptor یکی از گران ترین، قدرتمندترین و پیشرفته ترین جنگنده هایی است که تاکنون در خط تولید قرار گرفته است. این جنگنده اولین هواپیمای عملیاتی با قابلیت پرواز سوپرکروز است و قدرت مانور بالایی دارد. LF-22 از موتور توربوفن دوگانه پرت اند ویتنی F-119 استفاده می کند که ۱۵۶ کیلووات نیروی رانش تولید می کند. حداکثر سرعت F-22 در حالت قدرت نظامی برابر با ۱.۸۳ و در حالت پس سوز برابر با ۲ ماخ برآورد شده است.

جنگنده های F-22 می توانند سلاح های زمین به هوا و بمب های با قطر کوچک حمل کنند اما امکان تنظیم سلاح های هدایت لیزری برای این نبرد وجود ندارد. طراحی این جنگنده به گونه ای است که شناسایی و رهگیری با رادار بسیار دشوار است و با هدف کاهش سطح مقطع رادار، شکل بدنه آن تغییر کرده است.

تماشای پربازدیدترین ویدیوها:

انتهای پیام

برای دسترسی سریعتر: