رد بورسیه دانشجوی نخبه مازندرانی/ هرچه دارم از انقلاب است


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، دشمنان از ابتدای انقلاب همواره رویاهای باطلی در سر داشتند و اکنون با سردادن شعار زن، زندگی و آزادی، زنان و دختران این سرزمین را تصور می کنند. حالا داد. موضوع دیگر، از ارزش های انقلاب را گرفتند، اما این جوانان دهه ۸۰ و ۹۰ قدم به قدم به موفقیت می رسند و البته همه موفقیت های خود را حاصل این انقلاب و ارزش های اسلامی می دانند. .

درست است که دهه ۸۰ و ۹۰ با نسل های قبل متفاوت است، اما به همان اندازه که رسانه ها با نشر اکاذیب سعی در تحریف حقایق دارند، واقعیت ما نخبگان ما هستند که پرچم جمهوری اسلامی ایران را در سراسر جهان به اهتزاز درآوردند. . با حجاب

* بورسیه تحصیلی از ۳ کشور

به سراغ سیده معصومه حسینی دانش آموز نخبه رشته ریاضی و قرآن استان رفتیم که وی در گفت وگو با فارس درباره موفقیت های خود گفت: با شرکت در مسابقات ریاضی موفق به دریافت پنج مدال، سه مدال – طلا شدم. یک مدال نقره ، و یک مدال برنز.

من به کشورم احترام می گذارم

از دانشگاه های کمبریج لندن، هاروارد آمریکا و سئول کره جنوبی دعوت نامه برای بورسیه فرستادند و من هر چه دارم مدیون کشورم هستم.

این دانش آموز نخبه می افزاید: به دلیل استعداد بالایی که در ریاضی دارد، اما علاقه خاصی به علوم انسانی دارم و علاقه مند به تحصیل در این رشته هستم، البته کلاس نهم هستم و انتخاب رشته دارم.

من همیشه به دوستان و همکارانم توصیه می کنم تلاش کنند و به کلمات و انرژی منفی توجه نکنند، همه موفقیت ها در سایه برنامه ریزی و هدف درست است، سعی کنند کلمه “نمی توانم” را از زبان خود حذف کنند و برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند

حسینی می گوید: از دوران جوانی علاقه زیادی به خواندن قرآن داشتم و هم قاری و هم حافظ قرآن هستم و خود معتقدم این موفقیت ها با ایمان به خدا، خواندن به دست آمده است. قرآن و توسل به ائمه، البته تدبیر و تلاش نیز مهم است.

* نتیجه روی آوردن به ائمه را در زندگی ام حس کردم

البته نتیجه ایمان به خدا و توسل به ائمه را در زندگی ام تجربه کردم زمانی که قرار بود در یک مسابقه شهرستانی شرکت کنم، آن روز مریض بودم و حالم خوب نبود، در رده بندی قرار می گیرم. همان رقابت

وی تصریح می کند: فکر می کنم با وجود سن کم به اکثر آرزوهایم رسیده ام و به همه توصیه می کنم زمانی که با خدا هستند به اهداف خود برسند.

مهمترین چیز در زندگی من مراقبت از حجاب است، حجاب مانند مرواریدی است که ما زنان را از هر نیش محافظت می کند.

این نخبه ادامه می دهد: یادم می آید در یکی از مراسم ها سخنران از شهیدی به نام نوروزی که در عملیات الفجر دوران دفاع مقدس حضور داشت یاد کرد، برای من بسیار جالب بود و این شهید را الگوی زندگی خود قرار دادم.

* الگوی من شهید نوروزی است

وقتی ماجرای اغتشاشات اخیر را شنیدم و این ماجرا را با شهدای نوروزی مقایسه کردم که شهدای نوروزی وقتی از آنها در مورد عملیات برای پیروزی انقلاب ما سوال شد، بدترین شکنجه ها را متحمل شدند، تفاوت در هدف و هدف است. انتخاب و اینکه شهدا راه خود را انتخاب کردند و در راه رسیدن به هدف خود جان باختند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید