راهنمای خرید خانه بیضوی – کاماپرس


کاهش حرکات و فعالیت بدنی در دنیای امروز افزایش یافته است و پزشکان همواره به خطرات این موضوع اشاره می کنند. اما حل این مشکل چندان سخت نیست و با برخی روش ها و ابزارهای ورزشی می توان تحرک را افزایش داد. الپتیکال یکی از راحت ترین و رایج ترین وسایل ورزشی است که باید با نهایت دقت از آن نگهداری کرد. در غیر این صورت نیاز به ترمیم بیضوی در دستان متخصص خواهد بود.

به گزارش کماپرس به نقل از هوم سرویس، اسکی بیضوی یا اسپرت یکی از وسایل ورزشی ساده ای است که استفاده از آن آسان است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که تا حدودی نیاز بدن به پیاده روی و دوچرخه سواری را برطرف می کند. این دستگاه نسبت به تردمیل فشار کمتری به زانوها و مفاصل وارد می کند و به همین دلیل است که بسیاری از ورزشکاران از آن استفاده می کنند. فرآورده مذکور بر تمامی عضلات و اندام های بدن تاثیر مثبت دارد، بنابراین برخی از اندام ها بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرند. در واقع بیضوی عضلات چهارسر ران، گلوتئوس ماکسیموس، عضلات همسترینگ، پشت ساق پا و تقویت عضلات بالاتنه را تقویت می کند.

چه نوع بیضی بخریم؟

اسکی فضایی برای فشارهای مختلف قابل تنظیم است و افرادی که وضعیت بدنی بدتری دارند به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. افرادی که به دنبال ورزش های هوازی هستند می توانند با استفاده از این محصول ورزشی به راحتی ضربان قلب را افزایش داده و فعالیت بدنی را تنظیم کنند. چربی سوزی نیز با استفاده از این دستگاه امکان پذیر است.

اما افرادی که قصد خرید الپتیکال را دارند باید به ابعاد دستگاه، وزن محصول، نوع مقاومت این محصول، نشیمنگاه، دسته ها، نمایشگر، فرم و قیمت توجه کنند. در ادامه چند مدل از بیضوی مناسب برای منزل معرفی می شود؛

    صفحه اصلی Elliptical-Kamapress

مدل ماتریس بیضوی A50XR

این مدل اسکی فضایی ماتریکس دارای وزن ۱۴۶ کیلوگرم بوده و قابلیت نمایش ضربان قلب را دارد. ظرفیت وزنی این محصول ۱۶۰ کیلوگرم بوده و دارای ۱۵ برنامه ورزشی می باشد. این محصول قابلیت اتصال فلش USB را دارد. فلایویل، تنظیم شیب برقی و … از جمله ویژگی های این محصول است.

پروتئوس بیضوی مدل NUVOLA E3 کد B

اسکی فضایی پروتئوس با مدل مذکور ۳۳ کیلوگرم وزن دارد و دارای فلایویل با مکانیزم آهنربایی هشت حالته است. این محصول تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل می کند. محصول مذکور دارای رتبه بندی، دسته، اندازه گیری سرعت، مسافت، زمان، کالری، ضربان قلب و نمایش آن بر روی صفحه دیجیتال، پایه نگهدارنده تلفن همراه و … می باشد.

تیتانیوم بیضوی فیتنس مدل A5100G

وزن محصول مذکور ۹۰ کیلوگرم بوده و ۱۵۰ کیلوگرم را تحمل می کند. این دستگاه مجهز به ۱۴ برنامه می باشد. فیتنس بیضوی در مدل مذکور دارای فلایویل ۱۰ کاجی S و دارای برنامه زمانبندی می باشد. فن دو سرعته، پورت IUX، پخش صدا، امکان شارژ موبایل و … از جمله ویژگی های این محصول است.

بیضوی مدل FE44

وزن این محصول ۶۶ کیلو بوده و مجهز به فلایویل بسیار قوی می باشد. این اسکی فضایی دارای ۵ برنامه است و امکان نمایش تمامی اجسام به صورت همزمان وجود دارد. نمایش ضربان قلب، زمان بندی، برنامه کاربری مطابق با سلیقه کاربر و … از جمله ویژگی های اسکی فضایی مذکور است.

پروتئوس بیضوی مدل NUVOLA E3 کد W

پروتئوس بیضوی در مدل مذکور ۳۳ کیلوگرم بوده و می تواند ۱۲۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند. این محصول مجهز به فلایویل با مکانیزم آهنربایی هشت جهته می باشد. محصول مذکور دارای هشت سطح مقاومت بوده و دارای صفحه نمایش دیجیتال با قابلیت نمایش سرعت، مسافت، زمان، کالری، ضربان قلب و … می باشد.

صفحه اصلی Elliptical-Kamapress

نکات مهم در استفاده از بیضوی و ترمیم آن

افرادی که قبلا از الپتیکال استفاده نکرده اند باید سطح فشار مناسب را انتخاب کنند. معمولا برای این افراد کمترین میزان فشار ممکن یعنی صفر توصیه می شود. هنگام استفاده از این دستگاه باید حالت بدن خود را به خوبی حفظ کرد و به دسته ها تکیه نکرد. زیرا این موضوع نه تنها باعث ایجاد فشار بر روی برخی از عضلات بدن می شود، بلکه باعث از کار افتادن دستگاه نیز می شود. در صورت خرابی، الپتیکال باید توسط متخصصین آن تعمیر شود.

هوم سرویز یکی از گروه هایی است که امکان تعمیر تخصصی این دستگاه را فراهم می کند و حتی هزینه تعمیر بیضوی را برآورد کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. تنها لازم است افراد به وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و با چند کلیک ضمن اطلاع از هزینه تعمیر بیضوی، درخواست تعمیر تخصصی این دستگاه را داشته باشند.

انتهای پیام

مربوط به: خدمات خانگی

برای دسترسی سریعتر: