ران و کلینت هاوارد در مورد خاطرات کودک در کتاب خاطرات جدید بحث می کنند


ران هوارد نگران است که “هنری وینکلر” “The Fonz” شخصیت وی ریچی را تحت الشعاع قرار دهد. روزهای ابتدایی کانینگهام در “روزهای خوش” باعث شد که او دچار بیماری پوستی شود و شروع به ریزش مو کند – در حالی که ABC تغییر عنوان “روزهای خوش فونزی” را بازی کرد.

“بزرگترین فشار فونزی بود ، نه هنری. [Winkler]اما فونزی هوارد 67 ساله “پسران: خاطره ای از هالیوود و خانواده” را نوشت که در آن او و برادر کلینت هاوارد بازیگر به یاد زندگی حرفه ای خود پرداختند.

او می نویسد: “من در مقابله با استرس چندان خوب نیستم ،” ممکن است از مراجعه به روان درمانگر سود ببرم … اما همه چیز را درون خود نگه داشتم. سپس شروع به بروز بثورات اگزما در سراسر بدنم کردم. روی پلک های من شدیدتر بود … و موهایم شروع به نازک شدن کرده بود. به دو مرد خانواده ام نگاه می کنم من می دانم که این امر اجتناب ناپذیر است … اما در این مدت به عنوان یک گروه تکان دهنده شروع شد. “

هنری وینکلر در نقش “The Fonz” و ران هوارد در نقش ریچی کانینگهام در سریال طنز طولانی مدت ABC “روزهای خوش”.
با احترام از مجموعه اورت

همه چیز کار می کند گری مارشال ، خالق سریال به رون گفت که اگر او این نمایش را تغییر ندهد “بدون حمایت” (او تأیید نکرد) و “روزهای خوش” از یک اجرا که از 1974 تا 1984 به طول انجامید لذت بردند ، و در نتیجه دو اسپین آف کلاسیک (“Mork”) و Mindy “و” Laverne. “& Shirley”) و یک بوقلمون (“جوانی چاچی را دوست دارد”) در حالی که با هاوارد و وینکلر ارتباط دارد ، دوستان مادام العمر هستند. (آنها در سال 1982 در کمدی “شیفت شب” ، که ران کارگردانی آن را بر عهده داشت ، متحد شدند.)

“پسران” داستان تازه ای را روایت می کند وقتی ران و کلینت 62 ساله به یاد می آورند که با والدین خود بزرگ شده اند. بازیگران رنس و ژان هوارد و خواهران و برادرانشان در سنین پایین وارد هالیوود شدند. اکثر خاطرات روزانه مشاغل تلویزیونی آنها را پوشش می دهند.

در جدیدترین عکس رون و کلینت هاوارد در کنار هم نشسته و لبخند می زنند.
برادران کلینت (سمت چپ) و ران هوارد در نوشتن خاطرات جدید این برنامه ، “پسران: خاطره ای از هالیوود و خانواده” همکاری کردند.
گتی ایماژ

رون تنها 6 سال داشت که به عنوان اوپی معروف شد. تیلور در سریال کمدی “The Andy Griffith Show” ، که داستان زندگی در میبری ، NC را روایت می کند و نمایش را از سال 1960 تا 68 اجرا می کند.

اندی گریفیت ، بازیگر نقش اصلی فیلم ، در درد واقعی بود ، زیرا ازدواجش با همسر اولش باربارا “در حال پایان یافتن بود”.

“او از فصل تعطیلات کریسمس با تمام دستان خود روی نوار برگشت. او صریحاً درباره آنچه اتفاق افتاده بود گفت: “مست بودم ، عصبانی بودم و مشتم به در کوبید.”

ران هوارد ، کلینت هوارد و رنس هاوارد در سال 1964.
ران هوارد (سمت چپ) و برادر کوچکش کلینت ستاره های کودک بودند که در هالیوود بزرگ شدند. این عکس در سال 1964 با پدر بازیگر آنها رانس گرفته شده است.
با احترام از مجموعه اورت

در مورد جیم نابورس: “در حالی که جیم در مورد زندگی شخصی خود بسیار محرمانه است ، پنهان نمی شود ، او تظاهر نمی کند که با یک دختر ملاقات می کند یا اصرار نمی کند که همجنسگرا نیست … متأسفانه خدمه آنقدر آگاه نیستند. گوش دادن به دیالوگ در صحنه های آنها من کلمه ای را شنیدم که نمی دانستم: هوث ، این همان چیزی بود که پشت سرش به جیم می گفتند. و به هیچ وجه رحم نکن. »

این دفتر خاطرات همچنین یک حمله کوتاه به برخی از فیلم های اولیه برادران را نشان می دهد – اما مکث کوتاهی در جایی که رون در مورد جزئیات مربوط به کارگردانی موفق خود (از جمله “بید” ، “پدری” یا “پدر بودن”) انجام می دهد. “مامان” ، “آپولو” 13 ، “” فراست/نیکسون “و” مرثیه روستایی “)

اگرچه او در مورد کمدی جورج لوکاس در 1973 در “گرافیتی آمریکایی” در سن 18 سالگی نوشت ، اما سیندی ویلیامز ، بازیگر 25 ساله اش (بعدها با پنی بازی کرد) مارشال در “لاورن و شرلی”) هنر بوسیدن را به او آموخت.

عکس نشان می دهد ران هاوارد و سیندی ویلیامز در حال تصویربرداری در صحنه فیلمبرداری. "گرافیتی آمریکایی"
ران هوارد و سیندی ویلیامز در “گرافیتی آمریکایی” (1973) بر روی صفحه نمایش بزرگ بازی کرد.
مجموعه اورت / کلک اورت

او نوشت: “او درست متوجه شد که شریک بازیگری هجده ساله اش هیچ تجربه ای در بوسیدن صحنه ها نداشت و در بازیگری بسیار عصبی بود.” “با حرفه ای بودن هماهنگ کننده صمیمی هالیوود … سیندی به من آموخت که چگونه بدون افراط در دوربین اعتماد به نفس را در دوربین ایجاد کنم. او عاشقانه به من یا من به او علاقه ای نداشت. سیندی این خدمات را با سخاوت ارائه داد و مرا از خجالت نجات داد … “

ران همچنین نحوه محکومیت مادرش در مورد انگیزه های دوران نوجوانی را با جزئیات محکوم کرد.

 "پسران: خاطرات هالیوود و خانواده ،"
«پسران: خاطرات هالیوود و خانواده» سه شنبه برای اولین بار به نمایش در می آید.
آمازون

“من به صراحت پدرم عادت کرده بودم. و عدم تحمل به اصطلاح تابو. من فکر می کردم طبیعی است که مادر را از انتشار گازهای گلخانه ای شبانه و فعالیت های اتاق خواب خود آگاه کنم. و از او پرسید آیا این طبیعی است؟ و اگر چنین است اگر من این کار را درست انجام می دهم … مامان ، صادقانه بگویم ، دست خود را به گوش خود برسانید از اینکه در این موقعیت بود شوکه شد و با صدایی گفت: “لا لا لا من نمی توانم شما را بشنوم!” او برای غرق کردن افشاگری زننده ای که ممکن بود با او صحبت کنم ، گفت: “شما باید صبر کنید تا پدر شما این کار را بکند. به خانه برو و در مورد آن صحبت کن. از او بپرس ، نه از من! ”

و این چیزی است که رنس به او گفت: “برخی از مردم آن را J-King می نامند. اما خودارضایی کلمه واقعی است. این بسیار طبیعی است ، کثیف نیست ، نگران آن نباشید. ”

بزرگترین افشاگری کلینت در مورد حضورش در فیلم “بن ملایم” (1967-69) مربوط به همبازی اش برونو است: “تنها نقطه ضعف … بوی او است. او همچنین به دلیل غذای عالیش زیاد آشغال می کند. ”

عکس کلینت را نشان می دهد.  هاوارد جوان و برونو  خرس او در سریال CBS همبازی است "بن ملایم" که از 1967-1969 پخش شد
کلینت هاوارد در سریال خانوادگی CBS “Gentle Ben” (با برونو خر) به مدت دو فصل (69- 1967) بازی کرد.
با احترام از مجموعه اورت

کلینت همچنین به صراحت سیگار کشیدن ، نوشیدن و استفاده زیاد از مواد مخدر را توضیح داد. او نوشت: “من سعی کردم چند بار هوشیار بمانم ، اولین بار در سال 1984 ،” او با اشاره به اینکه اولین روز هوشیاری را در 14 ژوئن 1991 نشان داد.

“من صفحات زرد را باز کردم و لیستی از بیمارستان بورلی گلن را پیدا کردم که یک برنامه بستری بیست و هشت روزه برای درمان اعتیاد به مواد مخدر و الکل ارائه می دهد. … پدر و مادرم تمام تلاش خود را برای کمک به من کردند. … مجبور شدم چند مورد دیگر را امتحان کنم. بار. قبل از بهبودی

رون ، برکتش بده ، در این سالها من را در فیلم هایش پیوسته هدایت کرده است. »

دیدگاهتان را بنویسید