رابطه جنسی و کاهش وزن


رابطه جنسی و کاهش وزن

پاکسازی بدن با خستگی و خستگی مداوم همراه است. به عنوان مثال ، طبق داده های بررسی سلامت و تغذیه ملی ایالات متحده ، از هر سه بزرگسال یک نفر اضافه وزن دارد. با توجه به این آمار و زندگی مدرن ، بهتر است روش های احتمال شکست بیشتر مطالعه شود.

اگر به این حقیقت توجه کنیم که رابطه جنسی نیاز به فعالیت بدنی زیادی دارد. تاثیر رابطه جنسی بر درمان چاقی توسط ما بهتر درک می شود. اما تأثیر این رابطه بر کاهش وزن تنها به ورزش محدود نمی شود. به عنوان مثال ، رابطه جنسی نه تنها باعث ترشح اندورفین در مغز می شود ، بلکه به شما احساس شادی می دهد. همچنین تأثیر مفیدی بر میزان کالری دریافتی دارد.

اخیراً ثابت شده است که ورزش به تنهایی برای درمان چاقی کافی نیست و بسیاری از عوامل مهم در از بین رفتن فعالیت پوست شما نقش دارند. البته ، تجربه رابطه جنسی به همان اندازه است که به باشگاه می روید. کالری نمی سوزانید ؛ با این حال ، اثرات خاص خود را دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • اثرات تماس بدن بر پوست بدن
 • اثرات اختلال عملکرد جنسی بر درمان چاقی
 • چگونه با رابطه جنسی از افزایش وزن جلوگیری کنیم
 • گرایش جنسی و حل مشکلات ناشی از اندازه
 • سوزاندن کالری و کاهش وزن در هنگام رابطه جنسی

رابطه جنسی راهی آسان برای کاهش وزن است

رفتن به باشگاه در چند هفته اول همیشه سخت است. به خصوص اگر به یک زندگی آرام عادت کرده اید. برخی از دلایلی که باعث می شود افراد در ابتدا از این روش کاهش وزن صرف نظر کنند. شامل گزینه های زیر باشد:

 • داشتن فرصتهای شغلی
 • آن را در خانه بگذارید و در راه رفت و برگشت وقت تلف کنید
 • گرفتگی عضلات در ابتدای باشگاه
 • کاهش کارایی در کارهای روزمره
 • ساعات کاری ویژه باشگاه
 • خستگی بعد از ورزش شدید

اما نگران نباشید ؛ از آنجا که یک تمرین خوب ورزشی در رختخواب می تواند بخشی از عدم تحرک ناشی از زندگی امروز را جبران کند. بنابراین ، LifeDite یک برنامه ورزشی سالم ، آرام و بی ضرر را به شما ارائه می دهد.

رابطه جنسی یکی از بهترین فعالیت های ورزشی است

علاوه بر مزایای روانی ، رابطه جنسی یک فعالیت بدنی شدید است که مقدار زیادی کالری می سوزاند. هرچه بیشتر در اتاق خواب فعال باشید ؛ انرژی بیشتری به دست می آورد و کالری بیشتری می سوزاند. رابطه جنسی باعث تقویت قلب و افزایش متابولیسم می شود که منجر به کاهش وزن می شود.

از نظر محدودیت کالری ، رابطه جنسی را می توان به راحتی با ورزش شدید مقایسه کرد. بنابراین اگر زمان کافی برای رفتن به باشگاه ندارید ؛ نگران نباش. این به اندازه کافی است تا زمان زیادی را با شریک زندگی خود بگذرانید. علاوه بر این ، با انجام حرکات لگن یا کگل ، علاوه بر کاهش وزن موضعی ، به بهبود اتاق خواب خود کمک می کنید.

تماس جنسی و کاهش هورمون های استرس

یکی از عوامل مهم در روند افزایش وزن ؛ هورمون کورتیزول نیز هورمون استرس نامیده می شود. کورتیزول بیشتری در بدن ترشح می شود. ما بیشتر مضطرب خواهیم شد و این باعث ایجاد یک میل کاذب و افزایش وزن می شود.

مقاربت جنسی و کاهش تصفیهداشتن رابطه جنسی منظم تولید هورمون کورتیزول را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و به طور منظم آن را حفظ می کند. بنابراین ، شما را از رفتن به غذا در زمان استرس محافظت می کند و مشکل هوس را از بین می برد.

اثرات ترشح اکسی توسین

یکی از دلایل اصلی افزایش وزن و اندازه است. خواب ناکافی و غیر طبیعی. مقاربت جنسی و ترشح اکسی توسین ، که اغلب در پایان رابطه جنسی رخ می دهد. منجر به ترشح این هورمون مهم می شود و باعث ایجاد خواب خوب می شود.

خواب کافی برای کاهش وزن ضروری است. زیرا مطالعات نشان می دهد که کمبود خواب اغلب با افزایش وزن همراه است. و هرچه بیشتر می خوابید ؛ در کاهش وزن در طول وعده های غذایی موفق تر خواهید بود.

اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و چاقی را درمان کنید

یکی از راههای رابطه جنسی به شما در کاهش وزن کمک می کند. این اعتماد به نفس است هنگامی که رابطه جنسی را به طور معمول می شناسید و برنامه ریزی می کنید. شما نمی دانید چگونه روی ظاهر و اندام خود سرمایه گذاری کنید.

این امر منجر به رضایت بیشتر از زندگی جنسی و انگیزه ای برای پایبندی به زیبایی و جلوگیری از افزایش وزن می شود. رضایت جنسی شما را به انتخاب عادات سالم و انجام تمرینات ورزشی متناسب با بدن شما سوق نمی دهد.

تاثیر افزایش تستوسترون

افزایش اندازه و وزن باعث افزایش غیرطبیعی سطح هورمون ها می شود. این امر بر میل جنسی افراد تأثیر منفی می گذارد و مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت. اما افزایش روابط جنسی در هنگام رابطه جنسی باعث افزایش سطح تستوسترون و افزایش علاقه به روابط زناشویی می شود و اغلب کالری زیادی برای کاهش وزن می سوزاند.

گرایش جنسی و سلامت کلی

بین سلول های قلب و چاقی ارتباط قوی وجود دارد. در حقیقت ، افراد روز به روز در حال افزایش وزن هستند. آنها در معرض خطر بالایی برای بیماری هایی مانند فشار خون بالا و سایر شرایط هستند. اما باید بدانید که انجام منظم روابط جنسی همه این خطرات را از بین می برد. متابولیسم یکبار در طول مقاربت افزایش می یابد. به این ترتیب ، رگ های خونی خون مورد نیاز خود را برای پمپاژ و سالم ماندن برای جلوگیری از بیماری های قلبی تأمین می کنند.

سوزاندن کالری و کاهش وزن در هنگام رابطه جنسی

کارشناسان تخمین می زنند که هر 30 دقیقه رابطه جنسی حدود 85 تا 150 کالری است. اگر زمان و مدت این رابطه افزایش یابد ؛ این سرعت افزایش می یابد و سرعت حرکت سنگین تر می شود.

مقدار گرم سوزانده شده برابر با کاهش وزن بدن است که حدود نیم کیلوگرم است. شما باید حدود 3500 کالری بسوزانید. بنابراین اگر در هر بار رابطه جنسی 100 کالری مصرف کرده اید ؛ با 70 بار رابطه جنسی ، تقریباً تمام کیلوگرم وزن خود را کاهش می دهید.

نتیجه

رابطه جنسی یک ورزش نیست ؛ اما علاوه بر این ، به شما در کاهش وزن کمک می کند. اما نباید رابطه جنسی را جایگزین ورزش های سنگین و زمان سپری شده در ورزشگاه بدانید. با این حال ، این عمل به پر شدن بدن کمک زیادی می کند و چربی سوزی را تسریع می کند.

همانطور که اشاره شد؛ رابطه جنسی علاوه بر حفظ سلامتی و نشاط ، اندورفین و سایر اثرات مفید را برای جلوگیری از سلامت کاذب و ناسالم ترشح می کند. رابطه جنسی خطرات مرتبط با قلب و افزایش وزن را کاهش می دهد. همچنین در بهبود سطح تستوسترون مثر است. به منظور کمک به کاهش وزن بیشتر.

غذا در خط

دیدگاهتان را بنویسید