دیگنیتی ؛ شاسی بلند مجلل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرهزینه قیمت بهمن دوچرخه (ویدیو)


شاسی بلند دیگنیتی کدام ممکن است ادعا به توسط گروه بهمن به صورت آشفتگی در موجود در کشورمان ساخت شود به معنای واقعی کلمه هستند خوب کراس اوور کوپه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودرویی به تماس گرفتن iX5 اجتناب کرده اند نمایندگی دانگ فنگ چین است کدام ممکن است در مدرسه کراس اوورهای کوپه قرار خواهد گرفت. در شکسته نشده ویدیویی اجتناب کرده اند دانگ فنگ iX5 را تماشا می کنیم.

به گزارش کاماپرس، دانگ فنگ iX5 نخستین بار در سال ۲۰۱۸ در نمایشگاه پکن به حاضر در به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به ۲ سال بعد روی جاده ساخت بهمن دوچرخه قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به بازو مشتریان ایرانی رسید. دانگ فنگ iX5 همراه خود چندین دوچرخه مختلف به بازار چین در دسترس بودن تبدیل می شود ولی گروه بهمن دیگنیتی را ساده همراه خود دوچرخه ۱.۵ لیتری توربو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیربکس متغیر پیوسته (CVT)  در اختیار مشتریان ایرانی مکان ها.

شاسی بلند دیگنیتی بهمن خودرو همراه خود دوچرخه ۱.۵ لیتری مجهز به توربوشارژر ممکن است ۱۴۸ اسب بخار انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور ساخت تدریجی. گیربکس متغیر پیوسته نیز نیروی دوچرخه را به چرخ های ورودی منتقل می تدریجی. شتاب صفر به همان اندازه صد این خودرو ۱۲ ثانیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از سرعت آن نیز ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت گفتن شده است.

قیمت شاسی بلند دیگنیتی گروه بهمن

در اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت تاسیسات تولیدی دیگنیتی پرایم گروه بهمن ۹۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان گفتن شده است.

کالا با بیرون محدودیت محصولات گروه بهمن

به گزارش کاماپرس، گروه خودروسازی بهمن به رویداد عیدفطر سه محصول شخصی را در طرحی همراه خود قیمت جدید در دسترس بودن می‌تدریجی کدام ممکن است نامزدها می‌توانند اجتناب کرده اند روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه اجتناب کرده اند ساعت ۱۰ صبح به همان اندازه زمان پایان دادن قابلیت به صورت اینترنت سند‌شناسایی کنند.

پربازدیدترین ویدیوها را ببینید:

 

مرتبط همراه خود : دانگ فنگ دوچرخهگروه بهمن

برای ورود فوری‌تر: