دیو درون “آقای هاید” روی صحنه می رود.


یک جامعه قابل احترام وجود دارد ، دکتر جابز که در مورد افشاگری جکیل صحبت می کند که جنبه بد او ، آقای هاید ، و رویدادهای بعدی را آشکار می کند. فردا برای اولین بار در مرحله Akün Stage نمایش داده می شود.

این نمایش برای اولین بار در تئاترهای دولتی (DT) در ویکتوریا ، انگلستان روی صحنه می رود. این فیلم توسط کارگردان alnsal Coşar تفسیر و اقتباس می شود.

درامی که عنصری از تنش روانی را از طریق طراحی تزئینی ، موسیقی ، نور و صدا به مخاطب منتقل می کند ، هدف آن این است که بینندگان بتوانند رویدادها را در یک صحنه واحد تجربه کنند.

این رمان با عنوان “مورد عجیب دکتر جکیل و آقای هاید” توسط رابرت لوئیس استیونسون در سال 1886 منتشر شد. این اثر توسط جفری هچر برای تئاتر اقتباس شده است. اوکران یوسل این اثر را به ترکی ترجمه کرد.

نقش های اصلی Gökhan Kutum ، Sibel Günday Karpuzcu ، Barbaros Efe Türkay ، Kıvanç Bozkır ، Kadir Anıl Adıgüzel ، Meray Tunç ، Egemen Büyüktanır ، Erdi Erciyas و Berk Baykut توسط Krem Chumeel طراحی شده است. Çetinel و موسیقی توسط Kerem Kıraner تهیه شده است.

“تنش فزاینده ای وجود دارد.”

کارگردان آنسال کوثر به خبرگزاری آناتولی (AA) گفت که آنها این نمایش را با دیدی خلاقانه به تماشاگران خواهند برد. بدون دخالت در داستان ، و پس از آن رمان

کوثر برخلاف اقتباس هچر ، گفت: “من می خواهم مخاطبی ناآشنا طرح و داستان این اثر مهم را دنبال کنند. و برای درک بهتر آنچه در جریان است ، “او گفت.

کوزار می گوید این درام توجه هم به خوب و هم بد را جلب می کند. “پیامی که می خواهم بدهم نه خیر محض است و نه شر. زیرا ما نمی توانیم بدی را بر خوبی ترجیح دهیم. ما باید قسمت های بد خود را بشناسیم و سعی کنید آنها را کنترل کنید حتی اگر نتوانیم آنها را نابود کنیم. “

کوزار ابراز تعجب کرد که در انتظار بینندگان درام است. “روندی وجود دارد که باعث می شود در نحوه عمل خود بگوییم” خدای من “. با افزایش تدریجی تنش ، بازی ما 1 بار در ساعت و 40 دقیقه به طول می انجامد. ما در حال یافتن راهی برای مقابله با نابودی نهایی خود هستیم. “از این عبارت استفاده کنید.

کوشار با اشاره به اینکه موسیقی نمایشنامه توسط کرم کورانر تولید شده است و به اندازه کافی قدرتمند است که فضای فیلم را ایجاد کند ، گفت: “ما یک روش آهنگسازی را انتخاب کردیم که از فضا پشتیبانی می کند و حال و هوای نقش را به ما می دهد.”

کوثر خاطرنشان کرد که بازیگران متشکل از یک تیم جوان بودند. این برای اولین بار در زندگی من است که تیم چنین بار سنگینی را تحمل می کند. آنها بسیار خوب کار می کنند. آنها با تمام قدرت و تمرکز خود در بازی شرکت می کنند. “

کوثر گفت: “آیا این مکان برای ناخودآگاه باز است؟” با تاکید بر اینکه این سوال مطرح شده است.

نماد از طریق علامت بیننده را مجبور به فکر می کند. کوثر می گوید: “آیا من نیز چنین جنبه ای دارم؟” او معتقد است که این امر بینندگان را نیز جذب خواهد کرد.

او دوست نداشت از راوی در رمان ها در تئاترها و فیلم ها استفاده کند. کوثر خاطرنشان کرد که راوی را در نمایش حذف کرده است تا تماشاگران بتوانند داستان را برای خود دنبال کنند. و یک رمان غافلگیر کننده آماده کنید که او این مأموریت ها به شکل متفاوتی انجام شد.

اخبار ارائه شده به اعضا از طریق سیستم جریان خبری AA (HAS) در وب سایت Anadolu Agency به طور خلاصه منتشر می شود. لطفا جهت درخواست عضویت تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید