دیدار دانش آموزان عطایی لیگ ملت های والیبال با خان دوم / میزبان بی چهره و مقابل آمریکا


به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ ملت های ۲۰۲۲ در گروه مردان از فردا (سه شنبه ۳۱ خرداد) در بلغارستان و فیلیپین آغاز می شود. اسلوونی، هلند، آرژانتین، ژاپن، چین، فرانسه، آلمان و ایتالیا هشت تیم حاضر در گروه سوم لیگ ملت‌ها در هفته دوم هستند که در شهر کوئینسون فیلیپین به مصاف هم خواهند رفت.

تیم های بلغارستان، ایران، آمریکا، برزیل، کانادا، استرالیا، لهستان و صربستان نیز در هفته دوم گروه چهارم جام جهانی ملت ها در صوفیه به میدان می روند. تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در هفته دوم لیگ ملت ها به مصاف بلغارستان میزبان می رود و شاگردان نیکلای ژیلازکوف سرمربی بلغارستانی هفته نخست را بدون برد به پایان رساندند.

مبارزه با میزبان بدون پیروزی

تیم ملی بلغارستان در دو بازی ابتدایی این هفته مقابل آلمان و کانادا با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و در دو بازی مقابل صربستان (۳-۱) و لهستان (۳-۰) شکست خورد و با دو امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت. بدون برد شانزده تیم باید در آن قرار بگیرند[aSittax-iltimg[andhomjitpo;;ewIt-timnazzjonalital-volleyballtal-Iranrebaħukollżewġlogħbietkontral-Awstraljauċ-Ċinauwaraliaċċettażewġtelfietkontral-Olandaul-Ġappunġiekklassifikatfil-11-ilpostb’۶puntibiexjiffaċċjaavversarjiiebsafit-tieniġimgħa

تقابل غرورآمیز با آمریکا و برزیل

تیم ملی والیبال مردان آمریکا که در پایان هفته اول با چهار برد متوالی و کسب ۱۱ امتیاز صدرنشین شد، در هفته دوم این مسابقات در زمره حریفان تیم ایران قرار دارد که در هفته دوم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. هفته دوم. پنجشنبه ژوئیه. برزیل پرافتخارترین تیم داوری لیگ جهانی و لیگ ملت‌ها است که در پایان هفته اول لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ با دو برد و شش امتیاز در رده هشتم قرار گرفت و کانادا نیز با رتبه چهاردهم. یک برد و دو امتیاز دیگر حریفان والیبال مردان ایران هستند. هفته دوم لیگ ملت‌ها است.

دو تغییر در ترکیب دانش آموزان عطایی

کاروان والیبال ایران که روز سه شنبه برای حضور در هفته دوم لیگ ملت ها وارد صوفیه شده بود، روزانه دو تمرین بدنسازی (صبح) و توپ (شب) انجام داد.

پس از پایان هفته اول لیگ ملت ها، با تصمیم کادر فنی تیم ملی والیبال، رضا عابدینی (به دلیل مصدومیت) و صابر کاظمی (به دلایل فنی) برازیلیا را به مقصد تهران ترک کردند و بردیا سعادت و امیررضا سرلک جایگزین بازیکنان شدند. که وارد صوفیه شدند تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی در این شهر آغاز کردند.

بدین ترتیب محمد طاهر وادی، علی رمضانی، امیرحسین توخته، محراب ملکی سرخی، اسماعیل مسافر، بردیا سعادت، امیررضا سرلک، امین اسماعیل نژاد، مرتضی شریفی، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه موزا و مو. .

پیروزی بر استرالیا در آماده سازی

تیم ملی والیبال ایران روز جمعه ۲۶ خردادماه در دیداری دوستانه به مصاف استرالیا رفت تا برای شروع هفته دوم لیگ ملت ها در صوفیه آماده شود. این دیدار در چهار ست برگزار شد و شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران در هر چهار ست پیروز شدند. امین اسماعیل نژاد، مهدی جلوه، امیرحسین توخته، مرتضی شریفی، محمد طاهر وادی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا حضرت پور بازیکنان ابتدایی ایران در این دیدار بودند.

شاگردان بهروز عطایی در ست های اول تا سوم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۵ استرالیا را شکست دادند و چون مربیان دو تیم قبل از شروع بازی روی چهار ست به توافق رسیده بودند، دیدار تدارکاتی دو تیم برگزار شد. یک مجموعه بود[edKomplaure;a’l-Iranreb[ubl-iskorta’۲۵kontra15Fil-grawndmarruwkollplejersoħratat-timIranjanwaqtl-erba’setsta’dinil-partitabir-rikonoxximenttal-headcoachtat-timnazzjonali

برنامه کامل تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت ها به وقت تهران به شرح زیر است:

سه شنبه ۳۱ خرداد: ایران – بلغارستان; ۹:۳۰ بعد از ظهر.

پنجشنبه ۲ تیر: ایران – آمریکا; ۹:۳۰ بعد از ظهر.

جمعه ۳ جولای: ایران – برزیل; ساعت ۱۸:۰۰

شنبه ۴ جولای: ایران – کانادا; ساعت ۱۵:۰۰

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید