دکتر مری باست ، کمیسر بهداشت سابق نیویورک به عنوان کمیسر بهداشت ایالت نیویورک منصوب شد.


دکتر مری باست ، کمیسر سابق بخش بهداشت و سلامت روان شهر نیویورک امروز به عنوان مدیرکل بعدی وزارت بهداشت منصوب شد انتصاب وی از 1 دسامبر موثر است.

فرماندار کتی هوچول ، فرماندار نیویورک ، گفت: “بهبودی ما از همه گیری نیاز به آزمایش رهبری و تجربه در بهبود برابری سلامت و دسترسی به سراسر ایالت دارد و دکتر باستت ریاست وزارت بهداشت ایالات متحده را بر عهده دارد. ایالت نیویورک در این زمان بحران.” در اطلاعیه من متعهد به ایجاد یک تیم با استعداد با مهارت ، دانش و تخصص برای جلوگیری از شیوع COVID-19 و بازگشت زندگی به حالت عادی هستم. و دولت ما را به جلو هدایت کند دکتر باست هر دو است. متخصصان بهداشت عمومی و کارکنان دولت من مشتاقانه منتظر همکاری با او برای حفظ امنیت و سلامت نیویورکی ها هستم. ”

“این بیماری همه گیر بر اهمیت بهداشت عمومی تأکید کرده است. در عین حال ، نابرابری های ایجاد شده توسط نژادپرستی ساختار یافته را آشکار می کند. “باست در بیانیه ای گفت. “وقتی به سمت پایان دادن به همه گیری حرکت می کنیم ما یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد وضعیت عادلانه تر برای همه نیویورکی ها داریم. من مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار هوچول و تیم وزارت بهداشت هستم. “

باست در حال حاضر مدیر مرکز بهداشت و حقوق بشر است. فرانسوا-خاویر باگنود (FXB) در دانشگاه هاروارد و او همچنین استاد مدرسه بهداشت عمومی هاروارد TH Chan است.

او قبلاً از سال 2014 تا 2018 در کمیسیون بهداشت نیویورک تحت فرمان شهردار بیل دو بلاسیو خدمت کرده است. او رهبری پاسخ به ابولا را بر عهده دارد. بیماری لژیونر و اپیدمی مواد مخدر تمرکز بیشتری بر سلامت روان داشته باشید و سعی کنید شکاف سلامت بین غنی ترین و فقیرترین محله های شهر را برطرف کنید.

استعفای باست از بخش بهداشت و درمان نیویورک در میان تحقیقات وزارت تحقیقات صورت می گیرد. در مورد افزایش سطح سرب خون در بین کودکان ساکن در خانه های NYCHA در تابستان 2018 ، مشخص شد که بیش از 1000 کودک که در ساختمان های عمومی زندگی می کنند از سال 2012 در معرض مسمومیت با سرب قرار گرفته اند.

دکتر هوارد زاکر ، کمیسر فعلی بهداشت عمومی ایالت. هفته گذشته اعلام کرد که استعفا می دهد. زاکر از نزدیک با فرماندار سابق اندرو کوئومو هماهنگ است و نقش مهمی در واکنش ایالت به این همه گیری داشته است. نامه استعفازاکر توضیح داد که در زمانی ترک می کند که ایالت پیشرفت زیادی در مقابله با کرونا داشته است.

همانطور که Gothamist گزارش داد ، یک منبع در وزارت بهداشت ایالت گفت زاکر در فرهنگ سمی ناشی از اتاق اجرایی Cuomo نقش داشته است و گفت که او در تصمیم گیری های مربوط به سیاست های بهداشتی ارتباط ضعیفی دارد. برای کارکنان و مقامات بهداشت محلی مهم است. انتظار می رفت که او در دگرگونی باست کمک کند.دیدگاهتان را بنویسید