دو شرکت انرژی بریتانیایی دیگر ورشکست شدند


تنظیم کننده انرژی بریتانیا خاموش Gem گزارش شد که دو شرکت انرژی دیگر در کشور ورشکسته شده اند.

در بیانیه Ofgem ، Pure Planet و Colorado Energy ، که 24 درصد صاحب بریتیش پترولیوم (bp) هستند ، فعالیت خود را متوقف کرده و برای ورشکستگی پرونده ارائه شده است.

با این شرکتها تعداد شرکت های ورشکسته انرژی در کشور از ابتدای ماه سپتامبر به 11 شرکت افزایش یافته است.

در بیانیه ورشکستگی خود ، Pure Planet گفت که وضعیت فعلی “ناپایدار” است زیرا نمی تواند هزینه های افزایش یافته انرژی را به دلیل محدودیت های بالای فاکتور به مشتریان منتقل کند.

در بیانیه ای ، دولت بریتانیا و آژانس بازبینی Ofgem انتظار داشتند که شرکت انرژی زیر قیمت بفروشد ، در حالی که BP تصمیم گرفت حمایت خود را لغو کند.

“با وجود کارهای مهم برای مدت طولانی اما ما به این نتیجه رسیده ایم که bp دیگر نمی تواند این رابطه را از نظر تجاری حفظ کند. و ما این تصمیم سخت را گرفتیم ، “BP در بیانیه ای گفت. سفارشات گنجانده شده است

Ofgem 235،000 مشتری ورشکسته Pure Planet و 15،000 مشتری Colorado Energy را به شرکت های انرژی جایگزین دستور داد.

Ofgem در بیانیه خود به افزایش اخیر قیمت جهانی گاز طبیعی در هفته های اخیر اشاره کرد. این فشار بی سابقه ای را بر شرکت های انرژی وارد کرده است.

11 شرکت انرژی (Avro Energy ، People Energy ، Greensupplier Ltd ، Utility Point ، Igloo ، PFP Energy ، Symbio ، MoneyPlus Energy ، Enstroga ، Pure Planet و Colorado Energy) از اوایل سپتامبر در انگلستان ورشکسته شده اند که مجموع آنها حدود 2 میلیون است. بازار انگلیس ارائه خدمات به مشتریان

Ofgem به طور خودکار مشتریان شرکت های انرژی ورشکسته محلی را به سایر شرکت های انرژی منتقل می کند. برای جلوگیری از قطع سرویس

لایحه برق بریتانیا برای محافظت از مصرف کنندگان افزایش می یابد

آژانس نظارتی Ofgem از ژانویه 2019 محدودیت های بالایی را برای هزینه های انرژی برای حفاظت از حقوق مصرف کنندگان در کشور اعمال کرده است.

شرکت های انرژی که قادر به افزایش مستقیم هزینه های داخلی انرژی داخلی برای مشتریان خود نیستند به دلیل محدودیت بالای فاکتور ، مشکلی در حفظ فعالیت آنها وجود دارد.

Ofgem اوایل ماه جاری سقف قیمت بالای 12 درصد قبض های انرژی را به 1277 پوند افزایش داد.

شرکت تحقیقاتی انگلیسی Cornwall Insight در بیانیه ای در 7 اکتبر گفت که حد بالایی برای هزینه های انرژی می تواند از 1277 پوند به 1660 پوند در سال تا آوریل سال آینده افزایش یابد.

دولت انگلیس به دنبال راه حلی است.

کوازی کوارتنگ ، وزیر تجارت ، انرژی و صنعت انگلیس این کشور متعهد شده است که بحران گران قیمت در این کشور را زودتر حل کند. به دلیل عرضه ناکافی برای پاسخگویی به افزایش تقاضای گاز طبیعی

کوارتنگ گفت: اعطای اعتبار به شرکت های بزرگ انرژی که نمی توانند به طور کامل افزایش قیمت گاز طبیعی را برای مصرف کنندگان منعکس کنند ، زیرا حداکثر قیمت یک گزینه است.

اخبار ارائه شده به اعضا از طریق سیستم جریان خبری AA (HAS) در وب سایت Anadolu Agency به طور خلاصه منتشر می شود. لطفا جهت درخواست عضویت تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید