دوران انقلاب اسلامی، گام دوم و ماموریت های دانشجویی در راه است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حوزه های علمیه نونهالان، رقیه جاویدی اظهار داشت: برای طلاب در عرصه دانش و تربیت. انسان در تراز انقلاب اسلامی که تمدن ساز است «مدرسه مجازی انقلاب».

وی با بیان اینکه علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت حوزه های علمیه برادری به نشانی http://negaresh57.whc.ir در این مدرسه مجازی ثبت نام کنند، افزود: هدف از راه اندازی این مدرسه تقویت حوزه علمیه انقلابی و بهسازی. جایگاه اجتماعی دانشجویان، ارتقای سطح آگاهی سیاسی و اجتماعی خواهران دانشجو و ایجاد بستر دانش مناسب برای پویایی و فعالیت خواهران دانشجو و برگزاری سمینارهایی با موضوع مسائل اجتماعی کشور و اداره جامعه در مورد مسائل روز کشور. .

رئیس اداره مطالعات سیاسی حوزه علمیه خواهران ادامه داد: در مدرسه مجازی انقلاب، برنامه ها و فعالیت های مختلفی برای آموزش و ارتقای سطح دانش و مهارت طلاب در موضوعات معرفتی و بینشی از جمله «سری دانش مجازی» در نظر گرفته شده است. دوره‌ها، «دوره مطالعاتی»، «مسابقات متن‌خوانی انقلابی»، «وبینارها و نشست‌های شهودی درباره مسائل جاری»، «حمایت محتوایی، علمی و شهودی از طریق دانشجویان سازمانی در گروه ایتای مدرسه انقلاب» و «کارگاه‌های تخصصی بصیرت». و مربیان انقلابی» آموزش «اسلامی» بخشی از این برنامه هاست.

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم افرادی که در کارگاه های تخصصی برای کار در اداره کل تبلیغات حوزه های علمیه و همچنین سازمان ها و نهادهای انقلابی و تبلیغی پذیرفته شده و در کارگاه های تخصصی انتخاب شده اند را به عنوان مبلغان و مدرسین بصیر معرفی کنیم.

جاویدی گفت: در راستای اجرای مدرسه انقلاب، در گام اول دوره مجازی «انقلاب اسلامی، گام دوم و رسالت های دانش آموزی» شامل موضوعات معرفتی در ۷ حوزه گام دوم یعنی «علم و پژوهش»، معنویت و اخلاق، «اقتصاد»، «عدالت و مبارزه با فساد»، «استقلال و آزادی»، «عزت ملی و روابط خارجی» و «مرز با دشمن و سبک زندگی» از امروز ۱۵ خرداد برگزار می شود. ، ۱۴۰۱.

وی با بیان اینکه این دوره از طریق سایت مطالعات انقلاب اسلامی خواهران حوزه های علمیه منوی مدرسه انقلاب به نشانی http://negaresh57.whc.ir اجرا می شود، گفت: و اساتید می توانند در این امر شرکت کنند. دوره.

رئیس اداره مطالعات سیاسی حوزه های علمیه خواهران در پایان افزود: این دوره به مدت یک ماه از تاریخ ۱۵ خرداد لغایت ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه اعطا می شود. ضمناً به برندگان دوره به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، دفتر مطالعات سیاسی سمینار خواهران پذیرای اساتیدی است که تمایل به ارائه مباحث دانشی در قالب سخنرانی مجازی دارند.