دشمن با جنگ روایات به دنبال ناامید کردن مردم است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، ناصر قوامی مشفق روز سه شنبه در نشست با اصحاب رسانه شهرستان تویسرکان به مناسبت هفته خبرنگار اظهار داشت: هر دوره ای رسانه ای دارد، نویسندگانی که ننوشتند، اهل قلم. که ننوشتند، نویسندگانی که قلم را به نظام استکباری اجاره دادند و نفوذ کردند، امروز تاریخ قضاوتشان خواهد کرد.

وی ادامه داد: خداوند در آیات قرآن به رسالت قلم سوگند یاد کرده است، بنابراین می توان گفت رسالت و مسئولیت بسیار بزرگی بر دوش صاحبان قلم و خبرنگاران گذاشته شده است.

مسئول بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه خبرنگاران اگر به موقع ننویسند ضرر کردند، قلم یک لحظه است و اگر انصاف و خوب بود، مال دنیا و آخرت نصیب ما شد. اشاره کنید: اگر ناعادلانه می نویسید و متعلق به احزاب سیاسی هستید، دنیا و آخرت را از دست داده اید.

قوامی به بیانات رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند جهاد تبیین یک تکلیف قطعی و یک فوریت است. مأموریت جهاد تبیین را چه کسانی در عاشورا انجام دادند؟ حضرت زینب این وظیفه را انجام داد، یزیدیان می خواستند اسلام را با عاشورا خاتمه دهند، اما حضرت زینب با جهاد تبیین مانع این کار شد.

وی خاطرنشان کرد: در زیارت عاشورا شکر این مصیبت را می کنیم و این سوال پیش می آید که اگر مصیبت است چرا شکر می کنیم، حضرت زینب وقتی وارد کاخ یزید شدند پاسخ این سوال را دادند. یزید با کنایه از اهل بیت امام حسین (ع) پرسید در سرزمین عاشورا چه دیدید، حضرت زینب فرمود: ما جز زیبایی چیزی ندیدیم.

مسئول بسیج رسانه استان همدان ادامه داد: حملات سنگین دشمنان پس از جریان تحریف در ابتدای جنگ روایات این است که با ناامید کردن مردم از انقلاب و نشان ندادن توانمندی های انقلاب، آنها را از بدنه انقلاب جدا کنیم.

در ادامه مطلب؛ حسین افشاری برنامه کاری ما را پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد که با ریاست این کارگروه به رهبری امام جمعه شهرستان و رکن اصلی آن پیگیری و اجرا می شود. این مردم هستند چون صاحبان اصلی انقلاب هستند. وی بیان کرد: به عنوان خادم مردم در این چند ماهی که در خدمت مردم هستم جریان رسانه ای شهرستان را خوب و رو به جلو می دانم; چون خبرنگاران نگران هستند افسردگی در شهر کار کنید آن ها هستند; این افراد دلسوزانه اخبار را دنبال می کنند و اخبار را برای اطلاع مردم منتشر می کنند و من از خبرنگاران تویسرکان تشکر می کنم.

وی گفت: جبهه استکبار و امپراتوری خبری آنها نمی خواهند خبر یا پیام مثبتی درباره ایران و نظام اسلامی و انقلاب ایران منتشر کنند.

فرماندار تویسرنک که تاکید می کند عده ای که دوست دارند نظام اسلامی را از ایران جدا کنند می خواهم بگویم که جبهه مخالف و استکبار اخبار به اخبار منفی ایران رحم نمی کنند. وی بیان کرد: وظیفه مهم خبرنگاران این منطقه و منطقه اطلاع رسانی به جامعه ایرانی و جهانی با انتشار سریع و دقیق اخبار این منطقه و منطقه است.

افشاری با بیان اینکه خوشحالم از سفر استانی توانستیم بودجه قابل توجهی را برای شهرستان تویسرکان فراهم کنیم، اظهار داشت: برای شهرستان تویسرکان هم بودجه قابل توجهی در نظر گرفته شده است. وی گفت: در این سفر شهرت خوبی برای شهرستان تویسرکان در نظر گرفته شد.