دشمنان به دنبال ترور فرهنگی جوانان کمین فرهنگی هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، وحید یامین پور ظهر روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی معاونان فرهنگی و جوانان سراسر کشور با بیان اینکه بخش بزرگی از کشور و بسیاری از استان ها در حوزه فرهنگ و امور جوانان همچنان در یک واحد تعریف شده و ماموریت ها مشترک است، اظهار داشت: وی ضمن استقبال از همکاری و مشارکت این دو واحد با هم افزود: نظام و آرمان اصلی و اصیل نظام که در واقع نقطه عظمت اسلام بود. انقلاب، در حالی که بخش بزرگی از نظام است بوروکراتیک و مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی تعریف شده است که رسالت آن این است که پیوسته دستیابی به اهداف و افق های خود را به آنان یادآوری کند و جمعیتی تربیت کند که بار انقلاب اسلامی را به دوش بکشد.

این مقام مسئول بیان کرد: در واقع رابطه این دو موضوع مانند رابطه روح و جسم و روح و بدن است و اگر از این بخش هویت، تربیت و معنویت غفلت شود، این جسم و بدن هر چه شاد است، از افق برای آن دور کشیده خواهد شد

یامین پور افزود: ماموریت های ما در حوزه جوانان از نوع ماموریت هایی است که هویت آفرینی و نظارت بر جمعیت است و افرادی که قرار است به این اهداف برسند باید با این ویژگی ها تعریف و شناخته شوند تا بتوانند از عهده آن برآیند. این موضوع آموزشی و الهام بخش است.”

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: اگر مردم در این زمینه با افق انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب اسلامی و امام گریان و روح شهدا همسو نباشند، خاطرنشان کرد: معلمان انقلاب اسلامی این رسالت ضایع و خیانت شده است اندوی گفت: ما در این راه هدف داریم و باید ابتدا خود را تزکیه کنیم و در مسیری که در حال حرکت و تلاش برای به انجام رساندن آن هستیم به این رسالت الهام بخش ایمان داشته باشیم. ما ترک کردیم

یامین مقام معظم رهبری به درستی فرمودند: «ما الان دوران سخت تری نسبت به دهه ۶۰ و بعد از آن را می گذرانیم.» سخت است. م. و جوانان ما در حال کشتار روانی هستند که امیدها و هویت آنها در حال فرسایش است.

معاون ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه اگر این سوال پیش بیاید که متولی امور جوانان کیست و پاسخ این است که ما این وظیفه را بر عهده داریم، گفت: این مسئولیت بر عهده این وزارتخانه است. . برای انجام ماموریت های محوله در حوزه جوانان». همه از ما چیزهایی می خواهند و اگر هر روز به خودمان یادآوری کنیم که چه رسالتی داریم، به ما کمک می کند به آن متعهد بمانیم.