دستیابی به انعطاف پذیری در تنظیم قوانین جدید میدانی در کرانه باختری


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، مرکز تخصصی اطلاع رسانی «معاتی» فلسطین آماری از اقدامات مقاومت در آخرین ماه «خرداد» را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، کرانه باختری و بیت المقدس در یک ماه گذشته شاهد ۶۴۹ اقدام مقاومتی بوده که طی آن ۲۶ صهیونیست مجروح شدند که برخی از آنها به شدت مجروح شدند.

مرکز معطی افزود: در این درگیری ها در شش استان کرانه باختری ۱۳ فلسطینی کشته و ۶۲۰ فلسطینی زخمی شدند. عملیات درگیری مسلحانه با حمله نظامیان صهیونیست به جنین و نابلس صورت گرفت. ۳۲ عملیات تیراندازی صهیونیست ها مشاهده شد – ۱۰ عملیات در جنین و ۱۲ عملیات در نابلس.

در همین راستا در پی تیراندازی هفته گذشته جنگنده های فلسطینی به سمت صهیونیست ها در نابلس کرانه باختری، فرمانده تیپ موسوم به «السامارا» مجروح شد.

به گزارش رسانه های صهیونیستی، در این تصویر، “روی تسوایگ” (روی تسوایگ)، فرمانده تیپ “السامارا” (یهودا و سامرا نام جعلی است که صهیونیست ها برای کرانه باختری استفاده می کنند) در غرب. بانک. ارتش و سه شهرک نشین زخمی شدند. (جزئیات بیشتر)

بر اساس گزارش مرکز معطی، در ماه ژوئن کرانه باختری و بیت المقدس ۲۱۳ مورد پرتاب سنگ به سوی صهیونیست ها، ۱۴ مورد کوکتل مولوتف، ۱۷ مورد پرتاب نارنجک دستی و ۲۳۷ مورد انواع درگیری بوده است. .

بر اساس این گزارش تعداد عملیات های انجام شده در پاسخ به تهاجم شهرک نشینان به ۹۳ مورد رسید که شامگاه جمعه گذشته شهرک سلواد در شمال شرق رام الله شاهد درگیری رزمندگان فلسطینی و نظامیان رژیم صهیونیستی بود. و صهیونیست ها در عرض دو ساعت با چندین تیراندازی مواجه شدند. این حادثه پس از چندین سال برای اولین بار در این منطقه ظاهر می شود.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید