در شام حزب دموکراتیک برانکس ، چهار فرماندار درگیر می شوند.


شام سالانه که چهارشنبه شب به میزبانی برونکس دموکرات برگزار شد ، اولین روز آغاز غیر رسمی مسابقه فرمانداری است. سه نامزد احتمالی به فرماندار فعلی ایالت ملحق می شوند و از حوزه های انتخاباتی تمجید می کنند که احتمالاً نقش کمی در رقابت 2022 ایفا خواهند کرد.

جمع آوری کمک های مالی منجر به دادستانی کل Letitia James شده است. شهردار بیل دی بلاسیو و وکیل عمومی جومنی ویلیامز که به صراحت انتخاب شده یا شایعه شده بود که به بالاترین پست های دولتی علاقه نشان می دهند. وارد همان اتاق فرماندار کتی هوچول شد که گفت او در حال دویدن است.

این رویداد ، که سال گذشته به دلیل همه گیری به تعویق افتاد ، منجر به گردهمایی نخبگان سیاسی شد که از طریق مجامع مجازی و رویدادهای خارج از خانه اداره می شدند. صدها نفر که در کافه تریا در بخش Throggs Neck واقع در برانکس برگزار می شوند ، باید مدرک واکسیناسیون را برای ورود نشان دهند.

در همین حال ، نامزدهای احتمالی وقتی که زمان صحبت آنها فرا می رسد ، سیاست را کنار می گذارند. به جای تمرکز بر نقاط عطف برجسته برانکس در چند سال گذشته. ظاهر آنها زمینه سازی برای رقابت اصلی است که احتمالاً در مورد آن تصمیم گیری می شود. شهر نیویورک.

جورج آرز ، استراتژیست کهنه کار دموکراتیک ، به LiveScience گفت: “دیروز این منطقه پر از بی ثباتی بود.” Gothamist/WNYC “آنها برای ملاقات با مقامات منتخب ، ملاقات با فعالان حزبی برای گفتن” به من نگاه کن ، من کاندیدا هستم “حضور داشتند.

گزارش دیوید کروز را در مورد شام حزب دموکراتیک برانکس در WNYC بشنوید.

مهمانی شام تنها رویدادی در روز چهارشنبه نبود که باعث شلوغی مسابقات شد. پیش از آن روز جیمز مهمان انجمن نیویورک بهتر (ABNY) بود ، جایی که از جاه طلبی های فرماندار خجالت می کشید. همانطور که اتفاق افتاد ، دی بلاسیو از سوالات مکرر اجتناب کرد. در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اینکه آیا او برای فرمانداری کاندیدا می شود یا خیر همان جیمز تمرکز او بر شغل فعلی اش بود چند ساعت بعد ویلیامز در یک کنفرانس مطبوعاتی با ران کیم ، نماینده کنگره ، که از لایحه ایالتی با هدف فرمان اجرایی فرماندار سابق اندرو کومو برای تحویل بیماران بهبود یافته حمایت می کرد. کووید -19 به خانه بازگشت. در آنجا ، به گفته وی ، کمیته نظرسنجی وی و جلسات در سراسر ایالت تصمیم می گیرد که آیا او به دویدن خود ادامه خواهد داد

بیشتر بخوانید: “این کلمه یک گند است”: لتیتیا جیمز در حالی که از گزارش کوئومو دفاع می کند ، آب ها را با یک صبحانه قوی آزمایش می کند.

آرزت خاطرنشان کرد که این مرحله ای است که در آن کاندیداهای احتمالی سعی می کنند حمایت کافی ایجاد کنند که به حمایت از کمپین تبدیل می شود. به عنوان مثال ، هوچول گفت که قصد دارد 25 میلیون دلار برای اقدامات خود جمع آوری کند ، بر اساس گزارش نیویورک. با کیم ویلیامز گفت که نگران این نیست که چقدر پول برای اجرا نیاز دارد. در مصاحبه با Gothamist/WNYC ویلیامز گفت دوران تصدی وی در سال 2018 به عنوان معاون فرماندار نشان می دهد که می تواند پول درآورد. هنوز مشخص نیست که آیا جیمز یا دو بلاسیو برای اقدام فرماندار پول جمع آوری کرده اند.

هوچول ممکن است بزرگترین مزیت سیاسی را در مسابقه داشته باشد ، زیرا از وظایف خود برای هدایت کمپین خود استفاده می کند. در کار یک ماهه او او سعی می کند روابط خوبی با شهر نیویورک برقرار کند. با وعده استفاده از لحن دوستانه د بلاسیو در مقایسه با کوئومو. در همین حال ، برایان بنیامین ، سناتور ایالتی که نماینده هارلم است ، برای خدمت انتخاب شد. معاون فرماندار وی است بنیامین نیز در این شام شرکت کرد.

برخلاف دیگر رقبای احتمالی ، سخنرانی هوچول در این شام متفاوت بود. او به عنوان صریح ترین مهمان سیاسی ، به عنوان فرماندار “برای همه شما جهنم خواهد جنگید”.

“من برای شما آنجا هستم. اینو بگیر. بیایید در انتخابات پیروز شویم بیایید کارهای بزرگی را برای مردم سراسر ایالت انجام دهیم. هوچول گفت ، به ویژه برای برانکس ، زیرا اگر برانکس برود نیویورک هم همینطور. »

نامزدهای احتمالی سخنرانی هوچول را برای برانکس تکرار کردند ، حوزه ای که اریک آدامز ، رئیس منطقه بروکلین را به پیروزی در مقدماتی شهردار دموکرات ها رساند.

آدامز در این مراسم گفت: “برونکس: من از شما تشکر می کنم ، شما را دوست دارم ، هرگز BX را فراموش نخواهم کرد.”

اگرچه تعداد رای دهندگان در برانکس به طور مداوم کم است اما نامزدها هنوز هم به حوزه انتخابیه کشیده شده اند زیرا این شهر بیشتر از بقیه شهرهای اسپانیایی نشین است ، زیرا جیمز و ویلیامز تمایل دارند آن خط را اشغال کنند. و هیچ اسپانیایی زبان در آن حضور نداشت. رای اسپانیایی ها مطلوب تر شد.

هوچول و دیگران در جشن صبحانه سالانه حزب دموکرات بروکلین در روز پنجشنبه شور و شوق مشابهی از خود نشان دادند. با مراجعه به طبقه سیاسی حوزه انتخابیه خردسال

“زمان دست دادن است. زمان دیدن و دیده شدن فرا رسیده است. به همین دلیل در شهرستان به شام ​​رفتید. شما می خواهید مطمئن شوید که همه افراد در اتاق می دانند که شما در حال حاضر هستید و در مورد برنامه های خود صحبت می کنید. “

چرخه رویداد به احتمال زیاد سال آینده زمانی که متقاضیان تصمیم بگیرند که آیا شروع به جمع آوری امضا برای اقدام کنند یا خیر ، ادامه می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید