دریک عکس کمیابی از پسرش آدونیس در جشن تولد 4 سالگی منتشر می کند


دریک 4 سالگی پسر آدونیس را با موضوع ماشین مسابقه جشن می گیرد.

خواننده رپ 34 ساله روز یکشنبه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا در یک مهمانی دوستانه بچه ها یک عکس نادر از TOT به اشتراک بگذارد.

دریک در زیر عکس نوشت: “ACTEACHA💖 MORE LIFE KID”. که او را در کنار لبخند دید فرزند تولد

آدونیس تی شرت مشکی می پوشد. شلوار سیاه و کفش کتانی مشکی در حالی که هنرمند “طرح خدا” یک بادگیر مشکی را تکان داد شلوار باری استتار و کفش سفید

در عکسی دیگر ، دریک از گوش به گوش لبخند می زند در حالی که پسرش را در دست دارد ، یک ماشین اسباب بازی را در غرفه عکس سیاه و سفید با عنوان ، “تولد 4 سالگی مبارک آدونیس”

مهمانی کیک ماشین مسابقه داشت. تعداد زیادی بادکنک و تقلید کننده Bugs Bunny

درزی اولین بار در مارس 2020 تصویری از آدونیس را به اشتراک گذاشت و در آن زمان توضیح داد: “این برای من عالی است. به اشتراک گذاشتن آن با جهان خوب است. “

وی افزود که “من فقط احساس می کنم من با هیچ کس یا هر چیزی که برنامه ریزی کرده بودم صحبت نکردم. من فقط یک روز صبح از خواب بیدار شدم و گفتم: “می دانی ، این فقط کاری است که من می خواهم انجام دهم.”

دریک و آدونیس در جشن تولد کودک 4 ساله خود با هم ژست می گیرند.
دریک عکسی نادر را با پسرش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.
اینستاگرام

از آن زمان ، دریک تصاویر مکرر از فرزندان خود را به اشتراک می گذارد ، از جمله جشن تولد 3 سالگی آدونیس و اولین روز مدرسه در سال گذشته. تایک همچنین هنگامی که در ماه مه در مراسم جایزه موسیقی بیلبورد در سال 2021 در کنار پدر گریه کرد ، این نمایش را دزدید.

MC “Certified Lover Boy” در مورد پسرش با هنرمند فرانسوی و ستاره سابق فیلم بزرگسالان سوفی بروساک صحبت می کند.

او ابتدا تأیید کرد که فرزندی را با اشعار آلبوم “Scorpion” در سال 2018 به دنیا آورده است.

اسم حیوان دست اموز جعلی در جشن تولد آدونیس گراهام.
Bugs Bunny در این مراسم ظاهر شد.
اینستاگرام

اما این اعتراض پس از آن صورت گرفت که دشمنش پوشا-تی به دریک اشاره کرد که در “داستان آدیدون” دارای فرزند عشق پنهانی با ستاره پورنو است.

بروسوکس 32 ساله پیش از این ادعا کرده بود که در می 2017 با فرزند دریک باردار است ، اما نماینده وی در آن زمان آن را رد کرد. بعد از اینکه در پاییز 2017 از بچه ای استقبال کرد ، TMZ در ماه مه گزارش داد که رپر برای حمایت از او “چک را قطع کرده است”.دیدگاهتان را بنویسید