دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوسته جدا کند.


هنگامی که مرکز تازه کار نیکس ، جریکو سیمز اولین مصاحبه خود را به عنوان نیکس در ماه آگوست هنگام تمرین لیگ تابستانی در لاس وگاس انجام داد ، یک مرد بزرگ تگزاسی به طور خلاصه صحبت می کند.

پاسخ پنج کلمه ای مونولوگ سیمز محسوب می شود. اما در حالی که سیمز به طور مختصر پاسخ می دهد او طولانی است و در زمین فعال است – از لیگ تابستانی.

از آنجایی که نرلنس نوئل از ناحیه زانو آسیب دیده و میچل رابینسون هنوز در حال بهبودی از ناحیه شکستگی پا است ، تام تیبودو ، مربی نیکس ، سیمز را که تحت قرارداد دو طرفه قرار دارد ، در نظر گرفته است که 58 نفر در پیش نویس قرارداد دو طرفه انتخاب شده است. این بدان معناست که او قادر به بازی در بیش از 50 بازی NBA نیست ، اگرچه می توان در اواخر فصل قرارداد را تغییر داد.

دریک رز ، که یک رهبر واقعی شد. متوجه خجالت سیمز شد و روی رفع مشکل کار می کرد. طنزآمیز است ، زیرا رز در جوانی هرگز کتی پرحرف را نمی شناخت. اما رز به بهترین کلمه نیکس تبدیل شده است. (او در اولین زندان خود در سال 17-2016 برنده جایزه نیک مدیا گای گای شد.)

رز پس از اعزام جادوگران از نیکس به واشنگتن گفت: “او بزرگ است.” “او پتانسیل زیادی دارد. او درون گرا است من می تونم بگم من می توانم با او ارتباط برقرار کنم ما رابطه ای داریم که می توانم آن را ببینم. “

در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز به اندازه هم تیمی هایش با رسانه ها ساکت بود ، گفت: “او این را گفت ، اما این چیزی بود که من در او دیدم. کار من به عنوان یک دامپزشک این بود که سعی کنم او را از پوست جدا کنم. شما باید بتوانید به خوبی صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. تیب به او اجازه نمی دهد در زمین سکوت کند. این وظیفه من است که کمک کنم. “

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمزها از نظر بدنی فعال هستند و مقدار زیادی رازک دارند. او می تواند با یک لمس از درون به عقب برگردد و چند گل بزند. تعجب آور بود که او در بازی افتتاحیه پیش فصل مقابل ایندیانا به شماره 58 رسید. سیمز دو کوچه لابی را در راه خود پرتاب کرد و در 25 دقیقه به 8 امتیاز و 6 ریباند رسید.

در واشنگتن روز شنبه ، سیمز برای تاج گیبسون ، بازیکن اصلی شروع به کار کرد تا 13 ریباند را به ثمر برساند و هفت امتیاز به دست آورد ، از جمله یک برگشت خوب در خطی که روبینسون و نوئل در خواب می توانستند رویای آن را داشته باشند.

“من به او گفتم مهم نیست چگونه توپ را به دست آوردم. اگر به هوا بپرم رز قبل از اینکه توپ را از بین ببرم همیشه به من توجه داشته باشید. “گاهی اوقات ممکن است مانند تقلبی به هوا بپرم تا از کنار او عبور کنم. به او گفتم همیشه مراقب من باشد. شما یک سبد ساده دریافت خواهید کرد. “


اعتماد تام تیبودو به اوبی تاپین دوم دبیری بالا رفت. او از کار سخت خود در تابستان تحت تأثیر قرار گرفت. با گذراندن ساعت های بیشمار در تاریتاون

تاپین روز شنبه مهاجم ژولیوس رندل را آغاز کرد. در نیمه اول موفق به گلزنی نشد مشکلاتی را در خطاهای اولیه بازی ایجاد می کند. هنگامی که او در نیمه دوم چهارمین خطای خود را در مالکیت دفاعی انجام داد ، تیبودو با تاپین کنار رفت.

این نشان دهنده اعتماد و بازدهی بود زیرا تاپین 13 امتیاز در نیمه دوم کسب کرد. تیبدو ، که فصل گذشته نگران حضور در مرحله پلی آف آتلانتا بود ، در مورد استفاده از تاپین بود زیرا از اشتباهات در قدرت خرید جلوگیری می کند.

“این فقط یک بازی تهاجمی نیست. اما من فکر می کنم او از نظر دفاعی خوب است. “تیبودو در مورد عملکرد روز شنبه تاپپین گفت. “ما در مورد بهبود بازی هجومی او صحبت کردیم. اما پشتیبانی بهبود یافته است. این برای ما مهم است وقتی روی زمین است کار تیمی خوب او توپ را به یک سمت می برد ، احتمالاً بهتر از هر کسی در تیم. “

دیدگاهتان را بنویسید