دریافت وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت چه شرایطی دارد؟


طرح تسهیلاتی پویا یکی از طرح‌هایی است که بانک تجارت برای کمک به مشتریان حقیقی و حقوقی خود به آن‌ها ارائه می‌دهد. این وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی به معدل حساب احتیاج دارد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانک تجارت به همه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط تا سقف ۴۰۰ درصد میانگین حساب آن‌ها وام پرداخت می‌کند. افرادی که خواهان این تسهیلات بانک تجارت هستند باید در یکی از شعب آن، حساب جاری یا کوتاه مدت داشته باشند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

ویژگی‌های وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی طرح پویا

افرادی که مایل به دریافت وام طرح پویا هستند حداقل باید یک ماه از زمان افتتاح سپرده آن‌ها در بانک تجارت بگذرد. وام این طرح در قالب عقد مرابحه به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌شود. دریافت این میزان تسهیلات به سند ملکی احتیاج دارد.

حداکثر میزان این وام برای مشتریان حقیقی ۳۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۵۰۰ میلیون تومان است. مشتریان بسته به میزان وام و سود آن امکان پرداخت اقساط را در ۱۲ تا ۳۶ ماه دارند. براساس اعلام رده، نرخ این تسهیلات ۱۵ درصد است. با در نظر گرفتن مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، مدت زمان بازپرداخت ۳۶ ماهه و سود ۱۵ درصد، میزان اقساط این وام ۱۰ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۵۹۹ تومان خواهد بود.

درباره بانک تجارت بدانید…

آغاز فعالیت بانک تجارت به سال ۱۳۵۸ بازمی‌گردد. سال ۱۳۸۷ بود که ماهیتا این بانک به سهامی عام تبدیل شد و این مجموعه به بازار بورس ورود پیدا کرد. این بانک انواع خدمات مجاز بانکی عام از افتتاح حساب، خدمات ارزی، وام و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. این بانک خدمات ویژه هم دارد و در زمینه بیمه عمر، معاملات برخط بورس و مواردی از این قبیل هم فعالیت دارد.

بانک تجارت تا به حال لوح کیفیت سال ۲۰۰۹، ستاره کیفیت بین المللی پاریس، جایزه ستاره طلایی کیفیت پاریس و … را به دست آورده است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک تجارت

برای دسترسی سریع‌تر: