درگیری فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در جنین و قدس – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه یکشنبه از وقوع درگیری شدید میان رزمندگان فلسطینی و نیروهای رژیم صهیونیستی در منطقه جبه در جنوب جنین در شمال منطقه اشغالی خبر دادند. بانک غرب.

بر اساس این گزارش، منابع محلی از شنیدن صداهای درگیری مسلحانه شدید در منطقه جبه در جنوب جنین خبر دادند. این منابع گفتند که پس از درگیری میان فلسطینی ها و نیروهای ویژه صهیونیستی، نیروهای اشغالگر نیروهای کمکی به منطقه اعزام کردند و این درگیری های شدید ادامه یافت.

منابع مذکور افزودند: پس از این درگیری ها و مقاومت و تیراندازی جنگنده های فلسطینی، نظامیان صهیونیست از منطقه جبه در جنوب جنین عقب نشینی کردند.

از سوی دیگر منابع فلسطینی از وقوع درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در منطقه جبل المکبر واقع در قدس اشغالی خبر دادند.

منابع محلی اعلام کردند که جوانان فلسطینی هنگام درگیری با نیروهای اشغالگر به سوی آنها مواد محترقه پرتاب کردند. پس از این درگیری ها، نظامیان صهیونیست نیروی کمکی به جبل المکبر در قدس اشغالی اعزام کردند.

لازم به ذکر است که یوسی یهوشوا خبرنگار نظامی روزنامه یدیعوت آحارونوت اذعان کرد که دولت جدید رژیم صهیونیستی قادر به توقف عملیات مقاومت فلسطین علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری نخواهد بود.

یوسی یوشوا افزود وزرای حاضر در کابینه آینده باید از هرگونه اظهار نظر و قولی که نمی توانند به آن عمل کنند اجتناب کنند.

یوشوا تصریح کرد که کابینه آینده نمی تواند به چیزهایی فکر کند که دولت فعلی نمی تواند انجام دهد و دولت جدید قادر به توقف عملیات فلسطین نخواهد بود.

این خبرنگار صهیونیست تصریح کرد: دستگاه های امنیتی اسرائیل هیچ وسیله ای برای توقف عملیات انفرادی فلسطینی ها ندارند.