دروازه عتبات راه اندازی ۱۸ سایت همراه اول و ایرانسل در مهران


بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام، با اشاره به نظارت ۲۴ ساعته ‘ارتباطات در مسیرهای مواصلاتی توسط تیم فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات و فناوری اطلاعات وی گفت: با تلاش نیروهای حوزه ارتباطات و یگان های تابعه وزارت ارتباطات ضمن تقویت پوشش هیچ مشکل خاصی برای تلفن همراه در مسیر اربعین مشاهده نشده است.

وی با اشاره به استقرار بالون های اینترنتی برای ایجاد چتر وای فای در مرز مهران گفت: با همکاری پژوهشگاه فضایی، بالون اینترنتی برای ارائه چتر وای فای رایگان در پایانه مرز راه اندازی شد. .

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام درباره اقدامات حوزه ارتباطات استان در ایام اربعین گفت: ۲ دستگاه خودپرداز سیار شعبه پست بانک به صورت شبانه روزی در مرز مهران مستقر شد.

بیرامی گفت: علاوه بر افزایش پهنای باند اپراتورهای تلفن همراه در پایانه مرزی، ۱۰ سایت همراه اول و ۸ سایت ایرانسل در شهرستان و پایانه مرزی مهران با فناوری ۴G برای افزایش ظرفیت ارتباطی اپراتورها و اپتیکال فیبر دستگاه های متقاضی توسط شرکت زیرساخت در این مدت ارائه شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام بیان کرد: در مدت اقامت زائران در مرز مهران ۱۰ هزار برچسب پستی بین مسافران توزیع شد و ۳۰ باجه تلفن ثابت نیز توسط مخابرات نصب شد.

بیرامی گفت: فعالیت شبانه روزی شعبه مستقر در مرز مهران برای رسیدگی به اقلام مفقود شده زائران و فعالیت شبانه روزی چهار شعبه صرافی استان برای تامین ارز مورد نیاز زائران از دیگر اقدامات بود. این روزها در حوزه ارتباطات

وی افزود: از دیگر اقدامات موکب های خدمات رسان در حوزه ارتباطی به منظور ارائه بهترین خدمات به زائران، استقرار میز خدمت وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه در پایانه مرزی مهران بود.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید