رژیم لاغری سریع

درمان سنگ کیسه صفرا بدون نیاز به جراحی – یک درمان جامع

کارن به من گفت: «وقتی فهمیدم می‌توانم سنگ کیسه صفرا را بدون نیاز به جراحی درمان کنم، دهانم افتاد. کارن در میان میلیون‌ها آمریکایی بود که کیسه صفرا خود را در سال آینده با جراحی خارج می‌کنند. با این حال، پس از تلاش برای درمان جامع ما، کارن هزاران دلار پس انداز کرد، اندام، کیسه صفرا خود را حفظ کرد و دیگر هرگز نگران تشخیص نبود.

کارن تصمیم گرفت که سنگ کیسه صفرا را با یک درمان جامع درمان کند.

درمان جامع سنگ کیسه صفرا

از کلمه “کل نگر” نگران نباشید. این کلمه بزرگی است که برای توصیف درمان یک بیماری با “کل” بدن شما استفاده می شود. در واقع تقدس از کلمه «کامل» می آید. و دلیل اینکه شما در مورد آن نشنیده اید این است که ما در نسلی از داروهای مصنوعی زندگی می کنیم.

اکثر ما در دنیای غرب چیزی در مورد درمان های جامع نمی دانیم زیرا تنها چیزی که می دانیم یک پزشک و یک بیمارستان است. مریض می شویم و برای تهیه دارو نزد پزشک خانواده می رویم. نکته تاسف بار این است که ما قدرت معجزه آسای بدن و سلامت فوق العاده را از دست می دهیم.

با درمان کلی این بیماری، به بدن خود اجازه می دهید تا با دادن ابزار مناسب، مشکل را به طور طبیعی درمان کند! در قرن بیست و یکم، اکنون می آموزیم که برخی از داروهای طبیعی مربوط به بیش از ۲۰۰۰ سال پیش مؤثرتر و سالم تر از بلعیدن یک قرص ضد بارداری مصنوعی هستند.

در مورد سنگ کیسه صفرا، می توانید سنگ کیسه صفرا را با رژیم غذایی اصلاح شده، مایعات فراوان، چند ویتامین و برخی گیاهان درمان کنید. به عبارت دیگر، شما می توانید اندام گرانبها، کیسه صفرا را حفظ کنید!

کوله سیستکتومی، آنچه باید بدانید

اول، شما به تلخی نیاز دارید! این یک عضو است و دو وظیفه مهم دارد: ذخیره صفرا و ترشح صفرا در روده کوچک برای کمک به هضم غذا. به عبارت دیگر، کیسه صفرا به عنوان نوعی “کمک کننده” در انتقال صفرا از کبد به روده عمل می کند تا اطمینان حاصل شود که چربی ها به درستی هضم می شوند.

اما قبل از انجام عمل جراحی باید بدانید که جراحی کیسه صفرا خطر ابتلا به سرطان روده را تا حد زیادی افزایش می دهد! دلیل این امر این است که صفرا به طور مداوم در دستگاه گوارش شما چکه می کند. چکاندن مداوم صفرا اغلب منجر به اسهال و حالت تهوع پس از جراحی می شود. با این حال، سال ها پس از جراحی، بسیاری از بیماران جراحی به سرطان روده یا روده بزرگ تشخیص داده شدند.

اگر قصد دارید بیش از ۲۰ سال پس از جراحی کیسه صفرا زندگی کنید، ممکن است بخواهید سنگ های صفراوی را با درمان جامع درمان کنید.

درمان جامع سنگ کیسه صفرا

شرکت ما ۲۲ سال تجربه در زمینه سلامت طبیعی دارد و می دانیم که برای درمان طبیعی سنگ کیسه صفرا باید از زوایای مختلف استفاده کرد. درمان جامع ما از نکات پیشگیری از سنگ کیسه صفرا، تغذیه درمانی، شستشوی کبد و کیسه صفرا، ویتامین‌ها، مکمل‌ها و گیاهان دارویی برای حمله به سنگ‌های صفراوی، که به آن سنگ کلیه نیز می‌گویند، استفاده می‌کند.

در اینجا لیستی از نکات بهداشتی طبیعی برای شروع درمان جامع سنگ کیسه صفرا از امروز آورده شده است.

۱. پیشگیری از سنگ کیسه صفرا آیا می دانستید که رژیم غذایی شما محتمل ترین عامل ایجاد سنگ کیسه صفرا است؟ اولین راه برای درمان مشکل جلوگیری از تکرار آن است. غذاهایی که اغلب با تشکیل سنگ کیسه صفرا مرتبط هستند عبارتند از غذاهای پرچرب، غذاهای پرکلسترول، غذاهای سرخ شده، تخم مرغ، گوشت خوک، پیاز، مرغ، شیر، مرکبات، ذرت، شیر، لوبیا و آجیل. اگرچه حذف همه این غذاها غیرممکن است، اما کاهش تشکیل سنگ کیسه صفرا از غذاها مهم است.

۲. تغذیه درمانی چه غذاهایی می خورید که برای دفع ناخالصی ها، کلسترول و سایر سموم بدن مفید هستند؟ بسیار مهم است که طبق برنامه ۵ روز زندگی کنید. این بدان معناست که شما باید حداقل ۵ میوه یا سبزی در روز بخورید. غذاهای غنی از فیبر محلول در آب برای درمان شما بسیار مهم هستند.

۳. ویتامین ها آیا می دانستید ویتامین های ضروری وجود دارد که ممکن است آنها را از دست بدهید؟ به عنوان مثال، ویتامین C به طور طبیعی کلسترول را به اسیدهای صفراوی تبدیل می کند. با کاهش کلسترول و افزایش اسید، خطر ابتلا به سنگ کیسه صفرا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

۴. خروج کیسه صفرا- آیا تا به حال جریان ساده کیسه صفرا را امتحان کرده اید؟ در مورد کبد چطور؟ اکثر متخصصان سلامت طبیعی، شستشوی سالانه کیسه صفرا و کبد را برای دفع سموم، کلسترول و ناخالصی ها توصیه می کنند. گزارش درمان سنگ کیسه صفرا یک جریان گام به گام را ارائه می دهد که می تواند در یک روز انجام شود.

۵. داروهای گیاهی- در اینجا دو داروی گیاهی وجود دارد که نشان داده شده است در درمان ما موثر هستند. خار مریم یک مقوی کبد است که کبد را پاکسازی کرده و تولید صفرا را تحریک می کند. در یک مطالعه، خار مریم باعث کاهش سطح کلسترول در صفرا شد که به طور قابل توجهی تشکیل سنگ های صفراوی را کاهش داد.

همچنین اعتقاد بر این است که روغن دانه گلرنگ باعث تحریک کیسه صفرا می شود. هنگامی که با اسیدهای چرب ضروری (بذر کتان یا روغن ماهی) ترکیب شود، روغن دانه گلرنگ در از بین بردن تجمع سموم در کیسه صفرا بسیار موثر است. آنها سنگ کیسه صفرا هستند.

۲۴ ساعت کمتر

با یک درمان تضمینی، گام به گام و جامع برای رفع و از بین بردن سنگ کیسه صفرا، جراحی خود را ظرف ۲۴ ساعت از هم اکنون لغو کنید. شرکت ما به هزاران نفر کمک کرده است. کیسه صفرا خود را نجات دهید و سنگ کیسه صفرا را امروز درمان کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر