دانش و تجربه ما راهنمای شماست


معاملات ملکی از متداول ترین معاملات محسوب می شود، به همین دلیل برخی از افراد به این دسته از معاملات از منظر سرمایه گذاری نگاه می کنند، اما متاسفانه به دلیل عدم آگاهی کافی طرفین قرارداد و دارای اطلاعات غلط عمومی، امروزه تعداد زیادی از افراد به این دسته از معاملات می پردازند. پرونده های مربوط به معاملات ملکی در حال افزایش است

به گزارش کمپرس به نقل از سایت وکیل حاجیلو، از آنجایی که معاملات ملکی معاملاتی است که با سرمایه مردم سروکار دارد، بروز هر مشکلی می تواند زیان های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. یک مشاوره ساده با یک وکیل مجرب املاک قبل از انجام معاملات حساس می تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند و در صورت بروز هرگونه مشکل امکان استیفای حقوق شما را فراهم کند.آن را کنار بگذارید و با تحقیق کافی یک وکیل با تجربه برای روند قانونی چنین مواردی

وکیل مالکی کامپرز

یکی از ویژگی های مهم و تاثیرگذار برای یک وکیل ملکی در این زمینه داشتن تجربه کافی در این زمینه است، در واقع یک وکیل ملکی خوب، وکیل پایه یک دادگستری است که تجربه کافی در زمینه املاک و امور مربوط به آن را داشته باشد. به قراردادهای ملکی و به روز رسانی دانش خود در این زمینه وکیل باتجربه املاک با شناخت کافی از ساختار یک قرارداد معقول و پیش بینی وقوع هر گونه مشکل می تواند موکل خود را از مفاد قرارداد و شرایط لازم برای تحقق آن مطلع سازد. قرارداد با تنظیم دقیق قرارداد از موکل خود دفاع کرده و در صورت بروز مشکل به احقاق حقوق موکل خود کمک کند.

وکیل ملکی در تهران کیست؟

وکیل ملکی، وکیل دادگستری پایه است که در زمینه دعاوی ملکی دارای تخصص و تجربه کافی باشد. او از تشریفات قانونی آگاه است و از این موارد اطلاعات به روز دارد. در گفتار رایج مردم، مطالبات ملکی، مطالبات ملکی اعم از ملکی و زمینی است که همگی در صلاحیت وکیل ملکی است.

ویژگی های وکیل ملکی در تهران

ویژگی اصلی برای یک وکیل ملکی، تجربه کافی در پرونده های ملکی است. هرچه یک وکیل ملکی تجربه بیشتری در روند پرونده های املاک داشته باشد، می تواند به نتیجه بهتری دست یابد. وکیل خوب ملکی در تهران وکیلی است که اطلاعات کافی در مورد زمین و املاک در تهران داشته باشد و اطلاعات خود را در مورد وضعیت فعلی زمین و املاک به روز کند تا بتواند در پیشرفت پرونده ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

دفتر وکالت محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری و همکاران با حضور وکلای مجرب املاک و با تجربه کافی در پذیرش دعاوی ملکی با بررسی تمامی جوانب قرارداد سعی در ارائه بهترین راهنمایی برای موکلین دارند.

از جمله مشکلاتی که در پرونده های مربوط به معاملات ملکی بدون کمک وکیل به وجود می آید، ممکن است صرف زمان زیادی برای نتیجه گیری با توجه به تحقیقاتی که در دادگاه زمان زیادی می برد، صرف هزینه های زیاد باشد. پول برای طرفین، قوانین پیچیده و متعددی در وی زمینه معاملات ملکی و وقوع خسارات جبران ناپذیر برای طرفین را به دلیل عدم آگاهی از قوانین ذکر کرد.

وکیل مالکی کامپرز

این گروه با تکیه بر تجربه کافی در زمینه معاملات ملکی و دانش روز دارای مزایایی است که باعث اعتماد بیشتر به این گروه می شود، دقت کنید قبل از انتخاب وکیل ملکی، سوابق کاری خود را بررسی کنید، قبلا هم اشاره کردیم که داشتن کافی تجربه یکی از مهمترین ویژگی های یک وکیل ملکی است به عبارت دیگر نداشتن تجربه کافی برای یک وکیل در این زمینه نمی تواند پیش بینی صحیحی از روند پرونده داشته باشد و با انتخاب راه های اشتباه باعث قانونی می شود. رویه ها به تعویق بیفتند و نتیجه مطلوب حاصل نشود.

حصول نتیجه در سریع ترین زمان ممکن، به حداقل رساندن هزینه های رسیدگی به پرونده با طی صحیح ترین مسیر قانونی و کاهش خطر شکست در چنین مواردی از جمله مزایای این مجموعه در موارد معاملات ملکی است.

مشاوره با بهترین وکیل ملکی در تهران

به عنوان جمع بندی در این قسمت یادآور می شویم که برای یافتن بهترین وکیل، سوابق کاری وی را در نظر بگیرید و وکیلی را انتخاب کنید که با مسائل حقوقی و قوانین حاکم بر املاک در تهران آشنا باشد و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد.

دفتر وکالت محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری آماده ارائه خدمات در زمینه های ملکی می باشد.

زنگ زدن:

۰۹۱۲۱۲۷۵۵۸۸ و

۲۸۴۲۵۶۸۸-۰۲۱

انتهای پیام

مربوط به: دفتر حقوقی حاجیلو

برای دسترسی سریعتر: