داستان صوتی کودکان و تأثیرات آن بر رشد کودک


داستان کودکانه یکی از خاطره انگیزترین وقایع دوران کودکی ماست. اما در دنیای پرآشوب امروزی، که هر دو والدین از نظر مالی دچار مشکل هستند و برای کنار آمدن با زندگی با مشکل مواجه هستند، چقدر می‌توانیم برای فرزندانمان وقت بگذاریم؟

ما در کودکی از داستان های کودکی چیزهای مختلفی یاد گرفتیم، مانند آراستگی از حسنی، گوش دادن به نصیحت مادر از شنگول و منگول و … اما کودکان امروز مورد هجوم اطلاعات غیر رسانه ای قرار می گیرند. آنها همچنین چه چیزهایی را یاد می گیرند؟ والدینی که وقت برای داستان ندارند. پس راه حل چیست؟

پلتفرم داستان صوتی آنلاین Volk

Volk یکی از بزرگترین وب سایت های کودکان با بیش از ۵۰۰ داستان صوتی و تصویری کودکان است که می تواند با خیال راحت کودکان را ساعت ها در وب سایت سرگرم کند، زیرا Volk علاوه بر داستان های صوتی چندین بخش دیگر مانند کارتون، نقاشی دارد. ، کاردستی، لالایی، بازی، شعر و آهنگ و … خوب. کودکان می توانند در ساعات مختلف شبانه روز از خدمات رایگان Wolves استفاده کنند و داستان های کودکان و سایر مطالب Wolk بسیار آموزنده و مناسب برای رشد کودکان هستند.

برای دیدن داستان های Volk می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

داستان بچه گرگ

قصه های صوتی کودکان Camapress

Volk هر روز داستان های آموزشی جدیدی برای کودکان منتشر می کند و بنابراین منحصر به فرد ترین وب سایت در زمینه کودکان است. اگر قبلاً با Volk آشنایی ندارید

اکیداً پیشنهاد می کنیم از امشب شروع کنید و اولین داستان کودکانه را برای فرزندتان در وولک پخش کنید، بدون شک بعد از آن در کنار کودک از کاربران کامل تبلت های داستان کودکان وولک خواهید بود و بعد از مدتی شگفت زده خواهید شد. با راحتی و آموزشی که Volk به کودک شما می دهد.

داستان صوتی یا متن؟ کدام مناسب تر است؟

البته مخاطب اصلی داستان های کودکان زیر ۷ سال است که اکثرا بی سواد هستند، بنابراین اگر پدر و مادر پرمشغله ای هستید که نمی توانید هر شب زمانی را برای خواندن داستان برای فرزندتان اختصاص دهید، داستان های صوتی به شما کمک می کند. کافی است یک داستان صوتی از وب سایت Volk را با تلفن همراه خود انتخاب و پخش کنید و کارهای دیگر خود را انجام دهید، مطمئن شوید که صدای دلنشین قصه گو و داستان جذاب داستان کودک شما را به خود جذب می کند.

اما اکیدا پیشنهاد می کنیم حداقل هر چند شب یک بار استراحت کنید و یکی از داستان ها را با صدای بلند برای بچه ها بازگو کنید. قطعا برای هر کودکی صدای والدین آرامش بخش است و بهتر با او ارتباط برقرار می کند.

داستان های کودکی و دلتنگی های کودکی ما

ما در کودکی داستان های زیادی شنیده ایم که برایمان خاطره انگیز است. شنگول و منگول، حسن کچل، حسنی نگو بلا بگو، خرگوش باهوش، سفید برفی، شنل قرمز و … هر کدام از ما حداقل یکی از این داستان ها را شنیده ایم و علاوه بر درس هایی که در کودکی دیده ایم، امروز همچنین یکی از شیرین ترین خاطرات است.اگر علاقه مند به ایجاد کمی خاطره و دلتنگی علاوه بر تربیت فرزندان خود هستید، در ادامه دو تا از داستان های باستانی معروف ولک معرفی می شود.

تاریخچه Audio-Camapress

تاریخ شنگول و مغول

داستان یک بز ماده خوب است که برای کار از خانه خارج می شود و به ۳ فرزندش یاد می دهد که در را به روی کسی باز نکنند، اما در نهایت شنگول و منگول فریب گرگ شیطان را می خورند و اتفاقات دیگر تاریخ شکل می گیرد.

اگر دوست دارید این داستان جذاب دوران کودکی خود را برای فرزندتان تعریف کنید، روی لینک زیر کلیک کنید

تاریخ شنگول و مغول

داستان خوب نگو

حسنی داستان پسر تنبلی است که به نظافت خودش اهمیتی نمی دهد اما وقتی می بیند همسالانش از او دوری می کنند و تنهاست تصمیم می گیرد بیشتر مراقب نظافت خودش باشد.

حسنی نه می گوید / بگو تنبل می گویم تنبل. همچنین می توانید از طریق Volk به این داستان جذاب گوش دهید و از آن لذت ببرید.

در نهایت Wolk را برای کودکان شما برای سرگرمی، آموزش، سرگرمی و رشد پیشنهاد می کنیم.همچنین مادران می توانند از مقالات Volk نحوه آموزش و درمان صحیح کوکائین را در شرایط مختلف بیاموزند. پس وقت را از دست ندهید، همین حالا از Volk دیدن کنید.

انتهای پیام/

مربوط به: وولک

برای دسترسی سریعتر: