خیرین سلامت همدان از بیماران pku حمایت می کنند


حمید شاکری صفت امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برگزاری دویست و پنجاهمین جلسه مجمع خیرین سلامت استان همدان اظهار داشت: در این جلسه پرونده هفت بیمار بدحال بررسی شده است.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه با پرداخت ۲۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض و ۱۰۰ میلیون ریال وام به بیماران بدحال موافقت شد، افزود: برای بیماران بدحال ۳۴۵ میلیون ریال از سایر مراکز تخفیف دریافت کرده ایم. . “

مسئول مشارکت های مردمی و امور بهزیستی مجمع خیرین سلامت استان همدان با اشاره به اینکه در این جلسه دو بیمار تحت حمایت «طرح احسان» و دو بیمار تحت پوشش «طرح سخاوت» قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: حمایت کلی از این بیماران است. ۶۹۵ میلیون روپیه بود.

وی به تصویب توزیع ۱۰۰ سبد غذایی بین خانواده های بیماران بدحال نیازمند در شب عید غدیر خم به ارزش ۶۰ میلیون تومان اشاره کرد و گفت: کمک به انجمن حمایت از بیماران پکو در تهیه غذای این بیماران نیز بود. در نظر گرفته شده. “

شاکری گفت: با توجه به نیاز فوری کودکان مبتلا به PKU یا فنیل کتونوری (pku) به غذاهای خاص بدون پروتئین، انجمن خیرین سلامت از آنها حمایت کرده است.

وی گفت: از آنجایی که گروهی از بیماران بدحال تحت پوشش جامعه از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه در معرض ناامنی غذایی قرار دارند، برای حمایت از این بیماران نیازمند کمک خیران هستیم.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید