خلیل ویلور ویور مرد نیوجرسی به جرم قتل زنجیره ای به 160 سال زندان محکوم شد.


یک قاتل سریالی نیوجرسی که از برنامه دوستیابی برای جلب قربانیان خود در قتل 2016 استفاده می کرد ، روز چهارشنبه به 160 سال زندان محکوم شد.

خلیل ویلر ویور 25 ساله در دادگاه گفت که در قتل سه زن دست داشته است. اما وقتی قاضی ایالت حکم خود را در نیوآرک صادر کرد سکوت کرد.

اعضای خانواده قربانیان رابین وست و سارا باتلر قبل از اینکه ویلر-ویور سرنوشت خود را در سه مورد کشتن ، یک تلاش برای کشتن بفهمد ، یک پیام احساسی می خواند. و تعداد آدم ربایی ها را بشمارید آتش سوزی بد و تحقیر اجساد انسانها

تیفانی تیلور ، که از یک حمله قاتل جان سالم به در برد. از مصدومیتش به دادگاه گفت

“تمام زندگی من متفاوت است. آرایش نمی کنم من هیچ دوستی ندارم من همیشه پارانوئید هستم اما من خوشحالم که اینجا هستم. “تیلور گفت.

او از مارک اس علی قاضی دادگاه عالی درخواست کرد: “امیدوارم از او ابراز پشیمانی نکنید.”

قاضی دادگاه عالی مارک اس. علی خلیل را محکوم کرد. ویلر ویور به 160 سال زندان محکوم شد.
AP

ویلر ویور سه زن پس از ملاقات با آنها برای رابطه جنسی اینترنتی خفه شدند. و اجساد آنها را در شمال ایالت نیوجرسی رها کردند. دادستان ها گفتند بین سپتامبر و دسامبر 2016.

“متهمان معتقدند که این قربانیان رها شده اند. آنها کشته شدند آدام ولز ، دادستان ناحیه اسکس گفت: “پس او زندگی خود را ادامه داد ، اما زندگی این زنان اهمیت دارد.”

محققان به یکی از دوستان باتلر اعتبار می دهند. دانشجوی کالج که از رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک حساب جعلی برای جذب Wheeler-Weaver و فریب دادن او به Montclair استفاده کرد.

مادر وست ، آنیتا ماسون ، دختر 19 ساله خود را کاملاً به خاطر می آورد.

دادگاه دریافت که یک زن فیلادلفیا ساعاتی قبل از کشته شدن با ویلر ویور سوار ماشین شده و در خانه ای متروکه در اورنج جایی که قاتل آن را به آتش کشیده است ترک کرده است.

عالیه (سمت چپ) پیراهنی با عکس سارا می پوشد.  باتلر همانطور که آنها بیانیه ای در مورد تأثیر قربانی در جریان محاکمه خلیل ارائه کردند.  ویلر ویور
عالیه (سمت چپ) پیراهنی با عکس سارا می پوشد. باتلر همانطور که آنها بیانیه ای در مورد تأثیر قربانی در جریان محاکمه خلیل ارائه کردند. ویلر ویور
AP

“من هرگز لبخند ، چهره ، راه رفتن شما را فراموش نخواهم کرد. تمایل او برای کمک به بی خانمان ها ، “میسون چهارشنبه گفت. “جهان بر آخرین ماه زندگی او تمرکز کرده است. او تمام زندگی خود را قبل از مرگ سپری کرده بود. صدها نفر تحت تأثیر زندگی او قرار گرفتند و از مرگ او ناراحت شدند. “

جوآن براون ، 33 ساله ساکن نیوآرک ، مورد حمله ویلر ویور قرار گرفت. کمتر از دو ماه بعد خفه شد. و جسد او نیز در خانه متروکه نارنجی رها شد.

باتلر 20 ساله در روز شکرگزاری 2016 ناپدید شد و جسد او بعداً در جنگل پیدا شد.

پدرش ، ویکتور ، روی آورد ویلر ویور در دادگاه و ارسال پیام خصوصی

“امیدوارم هر شب صدمه ای ببینی عزیزم.”

با کابل AP

دیدگاهتان را بنویسید